Yozgat'ta Trafik Kazası: 3 Ölü, 14 Yaralı (3)

Yozgat'ta Trafik Kazası: 3 Ölü, 14 Yaralı (3)

Yozgat'ın Saraykent İlçesi Yakınlarında Bir Otomobil ile Öğrencileri ÖSS'ye Götüren Yolcu Minibüsünün Çarpışması Sonucu 3 Kişi Öldü, 14 Kişi Yaralandı.

Yozgat'ta Trafik Kazası: 3 Ölü, 14 Yaralı  (3)

Yozgat'ın Saraykent ilçesi yakınlarında bir otomobil ile öğrencileri ÖSS'ye götüren yolcu minibüsünün çarpışması sonucu 3 kişi öldü, 14 kişi yaralandı.

Ankara'dan Sivas istikametine giden Binali Şahin'in kullandığı 06 BM2870 plakalı otomobil ile Akdağmadeni ilçesinden Yozgat'a giden Seyfettin Şimşek yönetimindeki 66 M 1102 plakalı yolcu minibüsü ile Saraykent ilçesi yakınlarında çarpıştı. Otomobilde bulunan Binali Şahin (41), Fırat Şahin (10) ve Nahide Şahin hayatını kaybetti.

Aralarında öğrencilerin de bulunduğu minibüsteki yolculardan Öğretmen Derya Ertekin (27), Atilla Baş (21), Salih Turan (21), Hüseyin Köse (21), Songül Sezgin (23), Doğuş Şahin (15), Baran Şahin (14), Kürşat Sezgin (28), Ali Köse, İsmail Hakkı Sezer, Ömer Ayyıldız, Şerafettin Sağlam ve minibüs sürücüsü Seyfettin Şimşek yaralandı.

Yaralılar arasında ismi tespit edilemeyen bir de bayan bulunuyor. Yaralılar, Yozgat ve Sorgun Devlet Hastanelerinde tedavi altına alınırken, durumları ağır olan biri öğrenci, iki kişi Ankara'ya sevk edildi.

Kaynak: CHA