Gevaş Haberleri

Gevaş haber, Gevaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gevaş - 5.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 9
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Helikopterlerin yanan alana su taşıması -Soğutma çalışmaları Haber: Burhan CEYHAN - Kamera: Cemal YILDIRIM / AYDIN, ====== Van Barosu, göçmenlere mezar olan teknenin batmadan önceki görüntülerini paylaştı   VAN Gölü'nde batan göçmenleri taşıyan teknedekiler için sürdürülen arama çalışmalarında şu ana kadar 61 kişinin cansız bedenine ulaşılırken, Van Barosu, facia öncesi teknede bir kaçak göçmen tarafından çekilen görüntüleri paylaştı. Van Barosu Göç ve İltica Komisyonu'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Mahmut Kaçan, görüntülerin faciadan önce bir kaçak göçmenin çektiğini ve bu görüntüleri ailesine gönderdiğini söyledi.  Gevaş ilçesinin Altınsaç Mahallesi'nde, 27 Haziran günü saat 22.
Gevaş - 1.8.2020
Botu devrilince Van Gölü'ne düşen bir kişi boğuldu
Van'ın Gevaş ilçesinde bir kişi, bindiği lastik botun devrilmesi sonucu Van Gölü'nde boğuldu.
Gevaş - 25.7.2020
Van Gölü'nde teknenin batması sonucu kaybolan bir kişinin daha cesedi bulundu
Van'da 27 Haziran'da göle açılan teknenin batması sonucu kaybolan kişilerden birinin daha cesedine ulaşıldı. Gevaş ilçesi Altınsaç Mahallesi'nden Van Gölü'ne açılan ve bir daha haber alınamayan tekne ile içindeki kişilerin cesetlerinin çıkarılması için Jandarma İç Güvenlik Timleri, Su Altı Arama Kurtarma (SAK), Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ile sahil güvenlik ekipleri, ROW cihazlarıyla Çarpanak Adası açıklarında çalışmalarını sürdürüyor.
Gevaş - 24.7.2020
Van'da Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin ibadete açılması nedeniyle tatlı dağıtıldı
Van'da Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin ibadete açılması nedeniyle tatlı dağıtıldı VAN - Türkiye Gençlik Vakfı Van İl Temsilciliği tarafından Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin ibadete açılması dolayısıyla vatandaşlara tatlı ikram edildi. TÜGVA Van İl Temsilciliği, Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin ibadete açılması dolayısıyla Hazreti Ömer Camii'nde Cuma namazı sonrası vatandaşlara tatlı dağıttı. Fatih Sultan Mehmet Han'ın Ayasofya Vakfiyesi ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ayasofya Diriliş Bildirisinin de dağıtıldığı etkinlikle ilgili açıklamada bulunan TÜGVA Van İl Temsilcisi Mehmet İsa Deniz, 86 yıldan sonra Ayasofya'nın özgürlüğüne kavuştuğunu vurguladı. Bugün Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde ilk Cuma namazının kılındığını dile getiren Deniz, "Bizde Van merkez başta olmak üzere Gevaş, Erciş ve Edremit ilçelerimizdeki kent meydanlardaki büyük camilerde, halkımızla bu sevinci paylaşmak için tatlı ikramında bulunduk.
Gevaş - 20.7.2020
Tekne faciasında ölü sayısı 60'a yükseldi
Gevaş ilçesine bağlı Altınsaç Mahallesi'nde 27 Haziran günü saat 22.
Gevaş - 20.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Van Gölü'nden çıkarılan ceset sayısı 60'a ulaştı VAN Gölü'nde batan teknedekiler için sürdürülen çalışmalarda, 1 kişinin daha cansız bedenine ulaşıldı. Böylece, kazanın ardından gölde bulunan ceset sayısı 60'a ulaştı.  Gevaş ilçesinin Altınsaç Mahallesi'nde, 27 Haziran günü saat 22.
Gevaş - 20.7.2020
Van Gölü'nde teknenin batması sonucu kaybolan bir kişinin daha cesedi bulundu
Van'da 27 Haziran'da göle açılan teknenin batması sonucu kaybolan kişilerden birinin daha cesedine ulaşıldı. Gevaş ilçesi Altınsaç Mahallesi'nden açılan ve bir daha haber alınamayan tekne ile içindeki kişilerin cesetlerinin çıkarılması için Jandarma İç Güvenlik Timleri, Su Altı Arama Kurtarma (SAK), Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ile Sahil Güvenlik ekipleri, ROW cihazlarıyla Çarpanak Adası açıklarında çalışmalarını sürdürüyor.
Gevaş - 19.7.2020
Van Gölü'nde teknenin batması sonucu kaybolan 3 kişinin daha cesedi bulundu
Gevaş ilçesi Altınsaç Mahallesi'nden açılan ve bir daha haber alınamayan tekne ile içindeki kişilerin cesetlerinin çıkarılması için Jandarma İç Güvenlik Timleri, Su Altı Arama Kurtarma (SAK), Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ile Sahil Güvenlik ekipleri, ROW cihazlarıyla Çarpanak Adası açıklarında çalışmalarını sürdürüyor.
Gevaş - 19.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 7
Gevaş ilçesinin Altınsaç Mahallesi'nde, 27 Haziran günü saat 22.
Gevaş - 19.7.2020
Van Gölü'nde teknenin batması sonucu kaybolan 2 kişinin daha cesedi bulundu
Van'da 27 Haziran'da göle açılan teknenin batması sonucu kaybolan kişilerden 2'sinin daha cesedine ulaşıldı. Gevaş ilçesi Altınsaç Mahallesi'nden açılan ve bir daha haber alınamayan tekne ile içindeki kişilerin cesetlerinin çıkarılması için Jandarma İç Güvenlik Timleri, Su Altı Arama Kurtarma (SAK), Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ile Sahil Güvenlik ekipleri, ROW cihazlarıyla Çarpanak Adası açıklarında çalışmalarını sürdürüyor.
Gevaş - 18.7.2020
Van Gölü'nde teknenin batması sonucu kaybolan 4 kişinin daha cesedi bulundu
Van'da 27 Haziran'da göle açılan teknenin batması sonucu kaybolan kişilerden 4'ünün daha cesedine ulaşıldı. Gevaş ilçesi Altınsaç Mahallesi'nden açılan tekne ile içindeki kişilerin cesetlerinin çıkarılması için Jandarma İç Güvenlik Timleri, Su Altı Arama Kurtarma (SAK), Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ile Sahil Güvenlik ekipleri, ROW cihazlarıyla Çarpanak Adası açıklarında çalışma yürüttü.
Gevaş - 18.7.2020
Van Gölü'nde teknenin batması sonucu kaybolan 2 çocuğun daha cesedi bulundu
Van'da 27 Haziran'da göle açılan teknenin batması sonucu kaybolan kişilerden 2 çocuğun daha cesedine ulaşıldı. Gevaş ilçesi Altınsaç Mahallesi'nden açılan ve bir daha haber alınamayan tekne ile içindeki kişilerin cesetlerinin çıkarılması için Jandarma İç Güvenlik Timleri, Su Altı Arama Kurtarma (SAK), Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ile Sahil Güvenlik ekipleri, ROW cihazlarıyla Çarpanak Adası açıklarında çalışma yürüttü.
Gevaş - 18.7.2020
Van Gölü'nden çıkan ceset sayısı 48'e yükseldi
Gevaş ilçesi Altınsaç Mahallesi'nden 27 Haziran günü saat 22.
Gevaş - 18.7.2020
Van Gölü'nde teknenin batması sonucu kaybolan 2 kişinin daha cesedi bulundu
Van'da 27 Haziran'da göle açılan teknenin batması sonucu kaybolan kişilerden 2'sinin daha cesedine ulaşıldı. Gevaş ilçesi Altınsaç Mahallesi'nden açılan ve bir daha haber alınamayan tekne ile içindeki kişilerin cesetlerinin çıkarılması için Jandarma İç Güvenlik Timleri, Su Altı Arama Kurtarma (SAK), Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ile Sahil Güvenlik ekipleri, ROW cihazlarıyla Çarpanak Adası açıklarında çalışma yürüttü.
Gevaş - 18.7.2020
Hokey Federasyonu Başkanı Karakan: "Ermenistan'ın Azerbaycan karşısındaki saldırgan tutumunu...
Karakan "Öncelikle Van'ın Gevaş ilçesinde insanlı keşif uçağımızın Artos Dağı'na çarpması sonucu ve Siirt'in Pervari ilçesinde teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan güvenlik güçlerimize Allah'tan rahmet, milletimize ise başsağlığı diliyorum.
Gevaş - 18.7.2020
Van Gölü'nde teknenin batması sonucu kaybolan bir kişinin daha cesedi bulundu
Van'da 27 Haziran'da göle açılan teknenin batması sonucu kaybolan kişilerden birinin daha cesedine ulaşıldı. Gevaş ilçesi Altınsaç Mahallesi'nden açılan ve bir daha haber alınamayan tekne ile içindeki kişilerin cesetlerinin çıkarılması için Jandarma İç Güvenlik Timleri, Su Altı Arama Kurtarma (SAK), Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ile Sahil Güvenlik ekipleri, ROW cihazlarıyla Çarpanak Adası açıklarında çalışmalarını sürdürüyor.
Gevaş - 18.7.2020
Son dakika... Avrupa şampiyonu şehit Komiser Yardımcısı Semih Güzelay'ın adı turnuvayla yaşatılacak
Bir son dakika haberine göre Türkiye Tekvando Federasyonu, Van'ın Gevaş ilçesinde keşif uçuşu yapan uçağın Artos Dağı'na çarpması sonucu şehit düşen ve 2007 yılında Avrupa Yıldızlar Tekvando Şampiyonası'nda birinci olan Komiser Yardımcısı Semih Güzelay'ın adının yaşatılacağını duyurdu.
Gevaş - 18.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Şehidin anne evinden görüntü -Şehidin piyade er Mutlu Kartiz'in fotoğrafı -Şehidin evine bayrak asılması Haber - Kamera: Aykut KURT / MUĞLA, ======================= ŞEHİT POLİS MEMURU BURAK DERYA, GÖZYAŞLARI ARASINDA TOPRAĞA VERİLDİ   VAN'ın Gevaş ilçesindeki Artos Dağı'na çarparak kırıma uğrayan keşif uçağında şehit olan 2'si pilot 7 emniyet mensubundan biri olan polis memuru Burak Derya (28), memleketi Mersin'in Anamur ilçesinde, toprağa verildi.
Gevaş - 17.7.2020
Son dakika haber | CHP Sözcüsü Faik Öztrak, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Siirt Pervari'de, dün, terör örgütü PKK ile girdikleri çatışmada yaralanan 2 ve Van'ın Gevaş ilçesinde görev esnasında düşen keşif uçağıyla da 7 emniyet mensubunun şehit düştüğünü belirten Öztrak, şehitlere Allah'tan rahmet, ailelerine, emniyet teşkilatına, millete sabır ve başsağlığı diledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gevaş Haber, Gevaş Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 2 - Gevaş haber sayfamızda Gevaş haberleri okuyabilir, Gevaş son dakika haberleri ve güncel Gevaş gelişmelerini görebilirsiniz. Van Gölü'ndeki kirlilik için kapsamlı proje.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.9.2020 07:44:00. #1.14#
title