DEVLET BAHÇELİ HABERLERİ

Devlet Bahçeli haber, Devlet Bahçeli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Devlet Bahçeli - 22.02.2021
CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
"Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan geçen hafta bir il kongresinde ABD'ye 'NATO müttefikimizseniz bizim yanımızda olmak zorundasınız' demiş, sert çıkmıştı. Dün ise üslubu daha yumuşaktı. 'İki ülke ilişkisinde kazan-kazan temelinde müttefiklik için Türkiye üzerine düşeni yapacaktır' dedi. Bu iki üslup arasındaki farkı siz nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna karşılık Öztrak, şunları söyledi: "Hayretle, biraz da gülerek değerlendiriyoruz. Sayın Erdoğan görebildiğimiz kadarıyla hala daha Büyük Ortadoğu Projesinin Eş Başkanı, bildiğimiz kadarıyla bu görevinden istifa etmedi. Hatırlarsanız bu görev çerçevesinde 'Bizim belirli görevlerimiz' var diyordu. Ama anlaşılan şimdi Beyaz Saray'dan BOP Eş Başkanı olarak bilgi almakta zorlanıyor, onun için de üslubunu yumuşatma ihtiyacı hissediyor." "Hala ordumuzun içinden FETÖ örgütünün unsurları temizlenememiş" FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınıp itirafçı olduktan sonra adli kontrolle serbest bırakılan eski tuğgeneral Serdar Atasoy'un YAŞ'ta nasıl yükseldiğine ilişkin soruya Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın "Terfi öncesinde bilgi, belgelerinde olumsuzluk yoktu, terfiye engel yoktu" yanıtı verdiği hatırlatılarak, "Bu cevabı yeterli buldunuz mu?" diye sorulması üzerine Öztrak, şunları kaydetti: "Nasıl yeterli bulalım? Yani bu FETÖ'cü albay hakkında belli tahkikatlar zaten daha önceden yapılmış. Kara Kuvvetleri Komutanımız da bu kişi hakkında gerekli uyarılarda bulunmuş. Buna rağmen önce Yüksek Askeri Şurada bu şahıs paşa yapılmış, ondan sonra daha da kötüsü Kara Kuvvetleri Komutanlığı İstihbarat Daire Başkanlığı gibi son derece stratejik bir göreve atanmış. Bu atamaların altında kimin imzası var? Anlaşılan daha hala ordumuzun içinden FETÖ örgütünün unsurları temizlenememiş. Bu askerin general yapılmasında, istihbaratın başına getirilmesinde bu kararların altına imza atan ve uzunca bir süredir 'FETÖ'nün siyasi ayağıdır' deyip cevap alamadığımız kişilerin imzası var. Kara Kuvvetleri Komutanı YAŞ kararına rağmen bu FETÖ'cüyü İstihbarat Daire Başkanı görevine başlatmamış, tedbirli davranmış. Milli Savunma Bakanı, Kara Kuvvetleri Komutanı'nın sahip olduğu hassasiyeti neden göstermemiş?" "MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, Kemal Derviş üzerinden size yönelik birtakım eleştiriler yöneltti.
Devlet Bahçeli - 22.02.2021
"Türk Dünyası Ödülleri" sahiplerini buldu
"Yılın Onur Ödülü", MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye sunuldu.
Devlet Bahçeli - 20.02.2021
MHP Genel Başkanı Bahçeli'den Gara operasyonu sonrasında muhalefetin tavrına tepki Açıklaması
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Gara operasyonu sonrasında muhalefetin tavrına tepki göstererek "PKK'yı telaffuzdan imtina edenler, ortaya karışık açıklamalarla günü kurtarmanın telaşında olanlar fitnenin reklam yüzleri, ihanetin vitrin süsleridir.
Devlet Bahçeli - 20.02.2021
Bahçeli:  PKK'yı telaffuzdan imtina edenler fitnenin reklam yüzleri, ihanetin vitrin süsleridir
Bahçeli: PKK'yı telaffuzdan imtina edenler fitnenin reklam yüzleri, ihanetin vitrin süsleridirMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "PKK'yı telaffuzdan imtina edenler, ortaya karışık açıklamalarla günü kurtarmanın telaşında olanlar fitnenin reklam yüzleri, ihanetin vitrin süsleridir.
Devlet Bahçeli - 20.02.2021
Son dakika gündem: MHP Genel Başkanı Bahçeli: "CHP'nin ABD'nin yeni hükümetine düşünce kuruluşları vasıtasıyla muhbirlik yapıp yapmadığı milli vicdan tarafından...
Son dakika gelişmesine göre MHP Genel Başkanı Bahçeli: "CHP'nin ABD'nin yeni hükümetine düşünce kuruluşları vasıtasıyla muhbirlik yapıp yapmadığı milli vicdan tarafından sorgulanmaktadır.
Devlet Bahçeli - 20.02.2021
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "PKK'yı telaffuzdan imtina edenler, ortaya karışık açıklamalarla günü kurtarmanın telaşında olanlar fitnenin reklam...
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "PKK'yı telaffuzdan imtina edenler, ortaya karışık açıklamalarla günü kurtarmanın telaşında olanlar fitnenin reklam yüzleri, ihanetin vitrin süsleridir.
Devlet Bahçeli - 18.02.2021
Bahçeli: Türk devleti Gara'da hata yapmamış, hıyanete bedel ödettirmiştir
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bilinmesini özellikle ve önemle isterim ki, Cumhur İttifakı'nın ortağı olarak şayet Gara'yla ilgili bir sorumlu aranıyorsa biz de varız, bu sorumluluğun altına seve seve girmeye hazırız. Türk devleti Gara'da hata yapmamış, hıyanete bedel ödettirmiştir" dedi.
Devlet Bahçeli - 18.02.2021
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Cumhur İttifakı'nın ortağı olarak Gara'yla ilgili sorumlu aranıyorsa biz de varız, bu sorumluluğun altına seve seve...
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Cumhur İttifakı'nın ortağı olarak Gara'yla ilgili sorumlu aranıyorsa biz de varız, bu sorumluluğun altına seve seve girmeye hazırız."
Devlet Bahçeli - 18.02.2021
Son dakika haber... MHP Genel Başkanı Bahçeli'den muhalefetin Gara açıklamalarına tepki Açıklaması
Son dakika haberler... MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Gara'da devleti karalamak, terör örgütü PKK'yı aklamak demektir.
Devlet Bahçeli - 18.02.2021
Son Dakika | MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Gara'da devleti karalamak, terör örgütü PKK'yı aklamak demektir. Bu dil, terörist Karayılan'ın dilidir."
Son dakika haber: MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Gara'da devleti karalamak, terör örgütü PKK'yı aklamak demektir.
Devlet Bahçeli - 16.02.2021
Bakanlar Akar ve Soylu, Meclis'te Gara operasyonunu anlattı
TBMM Genel Kurulu, TBMM Başkanvekili Celal Adan başkanlığında toplandı. Genel Kurula CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de katıldı.
Devlet Bahçeli - 16.02.2021
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Trabzon 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu: (2)
Muhalefete konuya ilişkin yapılan bilgilendirmeleri hatırlatan Erdoğan, şunları söyledi: "Bugün Milli Savunma Bakanı'm, İçişleri Bakanı'm bir heyet olarak önce Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı'nı ziyaret ettiler ve bu olaylarla ilgili kendilerine bilgilendirme yaptılar. Ardından İYİ Parti'yi ziyaret edip onları da bilgilendirdiler. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı, Cumhur İttifakı'mızın bir kanadı, Sayın Devlet Bahçeli ise 'Zaten Meclis'te biz sizi dinleyeceğiz, biz size inandık, güvendik, biliyoruz dolayısıyla bize gelmenize gerek yok.
Devlet Bahçeli - 16.02.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, toplantıyı takip etmek üzere Genel Kurul salonuna geldi.
Devlet Bahçeli - 16.02.2021
Bahçeli:  HDP, PKK'nın giriş kapısı, bagaj kapağıdır
Bahçeli: HDP, PKK'nın giriş kapısı, bagaj kapağıdırMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Yeter artık, sabır taşı çatladı, bıçak kemiğe dayandı.
Devlet Bahçeli - 16.02.2021
Son dakika haberleri | Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
Edinilen son dakika gelişmesine göre MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Anayasa Mahkemesi milletin mahkemesi olmayacaksa, Türkiye'nin egemenlik ve tarihsel haklarını çiğneyenlere ihlal gerekçesiyle destek vermeyi sürdürecekse, derhal kendini feshetsin, başındaki zat da gecikmeden istifa etsin.
Devlet Bahçeli - 16.02.2021
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "HDP'yle hesaplaşmadan 'PKK'yı bitirdik, yok ettik, mahvettik.' diyemeyiz.
Devlet Bahçeli - 16.02.2021
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Terörü hilesiz veya hilafsız kınayamayan, kurduğu cümlelere amaları, fakatları el yapımı patlayıcı gibi konuşlandıran, zevahiri kurtarabilmek amacıyla kanlı örgütün adını anmaktan bile imtina edenler sadece korkak değil, sadece kokuşmuş değil, aynı zamanda...
Devlet Bahçeli - 16.02.2021
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "PKK terör örgütü ya silahlarıyla birlikte ve son teröristine kadar güvenlik güçlerine teslim olup Türk adaleti önünde...
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "PKK terör örgütü ya silahlarıyla birlikte ve son teröristine kadar güvenlik güçlerine teslim olup Türk adaleti önünde hesap verecektir ya da azdan az çoktan çok gidecek, hainlerin kafaları kopartılacaktır.
Devlet Bahçeli - 15.02.2021
Son dakika... MHP Van İl Bakanı Güngöralp'ten Devlet Bahçeli'ye destek
Edinilen son dakika haberine göre MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp, partisinin 13. Olağan Kurultayında adaylığını açıklayan Devlet Bahçeli'ye destek verdiklerini belirtti.
Devlet Bahçeli - 14.02.2021
Bahçeli: PKK'nın sonu göründü
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Pençe Kartal-2 Harekatı'nın başarıyla icra edildiğini belirterek, "Harekata katılan bütün kahraman askerlerimizi yürekten kutluyor, hepsine teşekkür ediyorum.
Devlet Bahçeli - 14.02.2021
MHP Genel Başkanı Bahçeli'den, Gara'da 13 sivilin şehit edilmesine ilişkin açıklama Açıklaması
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Pençe Kartal-2 Harekat bölgesinde 13 sivil vatandaşın şehit edilmesine ilişkin, "Mağara katliamının PKK terör örgütü ve destekçilerinin hesaba çekilmesi için bir yol ağzı, bir karar ve kader anı olduğuna inanıyorum.
Devlet Bahçeli - 14.02.2021
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "(Gara'da 13 sivilin şehit edilmesi) Mağara katliamının PKK terör örgütü ve destekçilerinin hesaba çekilmesi için bir yol...
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "(Gara'da 13 sivilin şehit edilmesi) Mağara katliamının PKK terör örgütü ve destekçilerinin hesaba çekilmesi için bir yol ağzı, bir karar ve kader anı olduğuna inanıyorum.
Devlet Bahçeli - 14.02.2021
MHP'de 13. Olağan Büyük Kurultay hazırlıkları başladı
Salonda sadece Türk bayrakları ve MHP'nin Kurucu Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş ile Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin posterleri yer alacak.
Devlet Bahçeli - 12.02.2021
MHP heyetinden Savran'a tebrik ziyareti
Nevşehir Belediye Meclisi'nde AK Parti ve MHP'li meclis üyelerinin birliktelikle güzel işlere imza attıklarını kaydeden Savran, "Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin himayelerinde oluşturulan Cumhur İttifakı için özveriyle çalışmaya devam edeceğiz.
Devlet Bahçeli - 12.02.2021
Tartışmaların arasında: Yeni yılın öne çıkan sosyal ağ uygulamaları
Twitter, tartışmalı uygulamalarına Türkiye'de de yer vermiş, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin bazı paylaşımları platform tarafından kaldırılmıştı.
Devlet Bahçeli - 11.02.2021
TBMM Genel Kurulunda 2019 Yılı Kamu Denetçiliği Kurumu Raporu görüşüldü
Her kişinin toplumda temel hak ve özgürlükleri bulunduğuna işaret eden Taytak, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu haklar, uluslararası tüm mecralarda kabul edilmiş haklardır ancak söz konusu uygulamaya gelindiğinde tüm emperyal güçler sömürgeci anlayış içerisinde kendi menfaatleri, inançları, ırkları, ülke ekonomileri ve enerji kaynakları için tüm bu hakları ihlal etmektedirler. Özellikle de batı, Müslüman ülkelere gelindiğinde insan hakları kavramını unutur. ABD'de kongre salonu basılır, eylemcilerin adı terörist olur, katılanlara vatana ihanetten dava açarlar, buna sebep oldu diye eski başkanlarını azletmeye çalışırlar ama bize gelince kendi ülkesinde beslediği FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimini kontrollü sayarlar. Boğaziçi Üniversitesinde öğrenci olmadığı halde rektörlük binasını işgal etmeye kalkanlar masum olur, demokrat, barışçı olur. Bu konuda oyunları bozan, gençlerimizi oyuna gelmemesi için uyaran Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin sosyal medya hesabına sansür uygularlar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Devlet Bahçeli Haberleri | Devlet Bahçeli Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Devlet Bahçeli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Devlet Bahçeli kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP'nin 13. Olağan Büyük Kurultayı'nın programı belli oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 05:48:37. #1.14#

title