AK Parti, Ceyhan Belediye Başkan Adayı Burhan Onuk'u Kamuoyuna Tanıttı
Haberler » Politika » Haber

AK Parti, Ceyhan Belediye Başkan Adayı Burhan Onuk'u Kamuoyuna Tanıttı

AK Parti Ceyhan İlçe Teşkilatı, Belediye Başkan Adayı Burhan Onuk'u Kamuoyuna Tanıttı. Venüs Müzikol'da Yapılan Aday Tanıtım Töreninde Önce Tüm Şehitler ve Filistin'de Ölen Masum İnsanlar İçin 1 Dakika Saygı Duruşunda Bulunuldu.

AK Parti, Ceyhan Belediye Başkan Adayı Burhan Onuk'u Kamuoyuna Tanıttı

AK Parti Ceyhan İlçe Teşkilatı, Belediye Başkan adayı Burhan Onuk'u kamuoyuna tanıttı. Venüs Müzikol'da yapılan aday tanıtım töreninde önce tüm şehitler ve Filistin'de ölen masum insanlar için 1 dakika saygı duruşunda bulunuldu.

Aday tanıtım törenine AK Parti'de bugüne kadar görev yapmış eski ilçe başkanları da katıldı.

Törende bir konuşma yapan AK Parti İlçe Başkanı Musa Oral, "Partimizde herhangi bir dargınlık ve kırgınlık yoktur. Partimiz Türkiye'de olduğu gibi Ceyhan'da da tüm vatandaşlarımızı kucaklayan bir misyon yüklenmiştir. Geriye değil hep ileriye bakacağız. Herkesi sevgi ile kucaklayacağız." dedi.

Ceyhan Belediye Başkan adayı Burhan Onuk ise "29 Mart seçimlerinde başkan seçilmeyi Allah nasip ederse, vatandaş ile belediyeyi barışık hale getireceğiz." dedi.

Ceyhan'ın konumunu çok iyi bildiklerini belirten Onuk, "Büyük firmaların ilçede yatırım yapmasını sağlayacak projelerimiz var. Ceyhan halkını yatırımlarla buluşturarak halkın gelir seviyesini artıracağız. Temayül yoklamasında bana destek vererek onurlandıran tüm teşkilatımın mensuplarına teşekkür ederim. Bunları yaparken koltuğun insanı bozduğunu,makamın insanı yoldan çıkarttığı türden idareci olmayacağıma siz Ceyhanlı hemşehrilerimin huzurunda söz veriyorum." şeklinde konuştu. (CİHAN)