TİCARET VE SANAYİ ODASI HABERLERİ

Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri

Ticaret Ve Sanayi Odası haber, Ticaret Ve Sanayi Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ticaret Ve Sanayi Odası - 07.01.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İlhami Cebelli, kamu bankalarının son dönemde KOBİ'lere yönelik güzel imkanlar sunduğunu belirtti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 06.01.2021
Sakarya'dan ihracat rekoru
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, kentin geçen yılın aralık ayında 572 milyon 844 bin dolarlık ihracat performansıyla tarihinin en yüksek aylık ihracat rakamını yakalayarak rekor kırdığını bildirdi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 06.01.2021
SATSO ve Halkbank arasında işbirliği protokolü imzalandı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Halkbank arasında imzalanan "Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması" kapsamında, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ile Halkbank Bölge Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 06.01.2021
STSO Başkanı Eken'den Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürü Kalın'a ziyaret
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Mustafa Eken ve yönetim kurulu üyeleri, Sivas Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürü Ömer Kalın'ı ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 03.01.2021
STSO'nun eski hizmet binasının yıkımına başlandı
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası'nın (STSO) Bankalar Caddesi'nde bulunan eski hizmet binasının yıkımına başlandı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 31.12.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay yeni yıl mesajı yayımladı, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel vatandaşların yeni yılını kutladı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 31.12.2020
FTSO Başkanı Çıralı, "Turizm bölgelerinde ve sektörde aşılamaya öncelik verilmeli"
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Başkanı Osman Çıralı, aşılama çalışmalarında turizm sektörüne öncelik verilmesi gerektiğini belirtti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 31.12.2020
Sakarya protokolünden yeni yıl mesajları
Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ yeni yıl mesajı yayımladı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 31.12.2020
Yeni yıla doğru
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ile Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Ahmet Varlı, yeni yıl mesajı yayımladı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 31.12.2020
Havza'da TSO ile Halkbank arasında protokol
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Halk Bankası arasında, tedarik zincirlerinde finansman kaynaklı yaşanan aksaklıkları ve tahsilat problemlerini gidermek üzere başlatılan "Paraf Kredi Kartı Tedarik Zinciri Finansmanı Projesi" kapsamında Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile...
Ticaret Ve Sanayi Odası - 31.12.2020
Yeni yıla doğru
Altıntel, mesajında şunları kaydetti: "Pandemi nedeniyle 2020 yılında milli bayramlarımız, dini bayramlarımız iptal olurken yaşam standartlarımız da değişti. Büyüklerimizden, küçüklerimizden, eşimizden dostumuzdan, bütün sevdiklerimizden uzak bir yaşam sürmek zorunda kaldık ve buna devam ediyoruz. Umutların ve beklentilerin oldukça yüksek olduğu 2021 yılının özellikle de tüm dünyaya sağlık getirmesini ve bir yıldır yaşadığımız, dünya genelinde milyonlarca insanın hayatını kaybetmesine neden olan pandemi sürecinin sona erdiği bir yıl olmasını temenni ediyorum." KTS0 Başkanı Ilık Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayınladı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 31.12.2020
Tarsus TSO Başkanı Ruhi Koçak: "2021 yılından beklentimiz yüksek"
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Koçak, zor bir yılı geride bıraktıklarını belirterek, 2021'den beklentilerinin yüksek olduğunu kaydetti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 30.12.2020
Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Böcek'ten yeni yıl mesajı
ATSO'nun mesajı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin ise dünyanın ve Türkiye'nin 2020 yılında zor bir sınavdan geçtiğini vurguladı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 30.12.2020
Antalya ihracatı tarım sayesinde pozitif yönde
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Davut Çetin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına rağmen Antalya ihracatının tarım sektörü sayesinse pozitif yönde olduğunu söyledi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 30.12.2020
Soma TSO'dan devlet hastanesine tıbbi cihaz bağışı
Soma Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadeleye destek amacıyla Soma Devlet Hastanesine infüzyon pompası bağışında bulundu.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 30.12.2020
Muş TSO yılın son meclis toplantısını gerçekleştirdi
Muş Ticaret ve Sanayi Odası, 2020'nin son meclis toplantısını gerçekleştirdi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 30.12.2020
Sivas Özel Eğitim Kurumları Derneği'nden TSO'ya ziyaret
Sivas Özel Eğitim Kurumları Derneği yöneticileri, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası'nı (TSO) ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 30.12.2020
Bilecik'te "Turizm ve Destinasyon" tanıtım toplantısı
Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü ve Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) bünyesinde Bilecik Valiliği ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü işbirliğinde yapılan toplantıda, tanıtım kapsamında yapılacak konuları görüştü.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 30.12.2020
AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylaması
Kırklareli İş-Kur Müdürü Aytaç Babalıoğullu ile Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 29.12.2020
Bilecik'in "şerbetçi otu" Coğrafi İşaret Tescil Belgesi aldı
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin, yaptığı açıklamada, kentin 4.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 29.12.2020
Afşin TSO'dan uzaktan eğitime destek
Afşin Ticaret ve Sanayi Odası, (TSO) ihtiyaç sahibi öğrencilerin uzaktan eğitimine katkıda bulunmak amacıyla tablet desteğinde bulundu.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 29.12.2020
Afşin TSO ile Ziraat Bankası iş birliği protokolü imzaladı
Afşin Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Ziraat Bankası arasında Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı Projesi kapsamında iş birliği protokolü imzaladı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 29.12.2020
Niğde'de 175 öğrenciye tablet dağıtıldı
Niğde'de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NiTSO) ile Niğde Ticaret Borsası (NTB) tarafından uzaktan eğitime katkı sağlamak amacıyla ihtiyaç sahibi öğrencilere 175 tablet dağıtıldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 29.12.2020
Artvin Ticaret ve Sanayi Odasından "Tabletin Benden" kampanyasına destek
Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (ARTSO), uzaktan eğitim sürecine katkıda sunmak amacıyla okullarca belirlenen öğrencilere ulaştırılmak üzere 85 tablet bilgisayar desteğinde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri | Ticaret Ve Sanayi Odası Haber - Haberler - Sayfa 6 - Ticaret Ve Sanayi Odası haberleri, son dakika ticaret ve sanayi odası haber ve gelişmeleri burada. Cizre TSO ile Halkbank arasında protokol imzalandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 08:54:31. #1.14#
title