İstifa Haberleri

İstifa haber, İstifa son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İstifa - 31.10.2020
AK Parti Kulu İlçe Başkanı Ölçer, görevinden istifa etti
AK Parti Kulu İlçe Başkanı İsa Ölçer, 2017 yılından bu yana yürüttüğü görevinden istifa etti.
İstifa - 31.10.2020
Son dakika haber | Libya Başbakanı Serrac, BM yetkilisiyle, Libya'daki siyasi çözüm sürecini görüştü
Söz konusu görüşme Serrac'ın istifa kararından vazgeçtiğini açıklamasının ardından gerçekleşti.
İstifa - 31.10.2020
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin Van 7. Olağan İl Kongresinde konuştu: (2)
Yükseköğrenim öğrencileri için 7 bin 500 kişi kapasiteli yurt binası açtıklarını söyleyen Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Yıl sonuna kadar 800 yatak kapasiteli yeni yurt binalarını bunlara ilave ediyoruz. Destek merkezleri, spor salonları, kapalı yüzme havuzu, kamp eğitim merkezi gibi 27 tesisi şehrimize kazandırdık. Şimdi ise Van'da toplam 6 millet bahçesi projemiz bulunuyor. Bunlardan Çatak 15 Temmuz Şehitleri Millet Bahçesi tamamlandı ve Vanlı kardeşlerimizin istifadesine sunuldu.
İstifa - 31.10.2020
Son dakika haberi | Tacikistan'da seçimlerin ardından hükümet istifa etti
Son dakika haber... Tacikistan'da, cumhurbaşkanı seçimlerini kazanan İmamali Rahman'ın dün yemin ederek göreve başlamasının ardından yeni kabine kurulması amacıyla hükümet istifa etti.
İstifa - 31.10.2020
Son dakika: DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN İZMİR AÇIKLAMASI  Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: Güven USTA/ İstanbul DHA Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türk Konseyi Sağlık Bilim Kurulu Toplantısı ve Prof. Dr. Aziz Sancar Bilim Hizmet ve Teşvik Ödülleri Töreni"ne katıldı.  Beşiktaş'ta bir otelde düzenlenen törene Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Dünya Sağlık Örgütü Avrupa Direktörü Hans Kluge ile konuk sağlık bakanları katıldı.  Cumhurbaşkanı Erdoğan programdaki konuşmasında, "İzmir Seferihisar açıklarında meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depreme maruz kalan İzmir'e ve çevre şehirlerde yaşayanlara geçmiş olsun dileklerimiz iletiyorum. Vefat sayımız 12 idi, yaralı sayımızı 438 idi ve bunlar içerisinde 5 vatandaşımız ameliyatta 8 olan vatandaşımız yoğun bakımdaydı.  17 binada arama çalışmalarımız devam ediyor. Devletimiz, bakan arkadaşlarımız, tüm kurumlarıyla deprem anından itibaren yıkıntı altında kalan vatandaşlarımızı kurtarmak için harekete geçmiştir. AFAD, sağlık birimlerimiz ve diğer ilgili kamu personeli canla başla görevini yapıyor. Bakanlarımız koordinasyonu sağlamak için İzmir'e ulaşmıştır. Henüz evlerine giremeyen vatandaşlarımıza gereken desteği sağlıyoruz. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına gereken kaynak hemen aktarılmıştır" dedi.  Erdoğan, "Kentsel dönüşüm projeleriyle depreme dayanıksız yapı stokumuzu yeniliyoruz, ülkemizi her geçen gün afetlere karşı daha hazırlıklı hale getiriyoruz. Ocak ayında meydana gelen Elazığ ve Malatya depreminin acıları hala yüreğimizde tazeyken İzmir'den gelen bu haber bizi derinden üzmüştür" diye konuştu.   YELİ AŞI Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli aşı konusunda, "İnşallah önümüzdeki bahar aylarında kendi aşımızı vatandaşlarımıza uygulayabilecek aşamaya gelmiş olacağız. Türkiye bir yandan Çin, Rusya, Amerika gibi ülkelerdeki aşı çalışmalarını yakından takip ederken diğer yandan da kendi aşısını geliştirmek için yoğun çaba içerisindedir. Salgın sürecinde dayanışma ve yardımlaşma konusunda gelişmiş ülkeler başta olmak üzere dünya maalesef iyi bir sınav veremedi. Yılsonu itibarıyla dünyadaki aşı çalışmalarından bilim insanlarımızın uygun gördüğü birini veya birden fazlasını vatandaşlarımızın istifadesine sunmayı planlıyoruz.
İstifa - 31.10.2020
30 Ekim 2020 Haberleri
30 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
İstifa - 30.10.2020
Son dakika haberleri: Libya Başbakanı Serrac, istifa kararından vazgeçtiğini açıkladı
Son dakika haberi: Libya Başbakanı Fayiz es-Serrac, ekim ayı sonunda istifa etme kararından vazgeçtiğini açıkladı.
İstifa - 30.10.2020
Son dakika haberleri... Almanya'dan Libya Başbakanı Fayiz es-Serrac'a "Görevde kal" çağrısı
Serrac'ın ekim sonunda görevden çekileceğini duyurduğunu anımsatan Maas şunları kaydetti: "Bununla birlikte, siyasi görüşmelerin başlaması göz önüne alındığında, Serrac'ın istifasını şimdilik ertelemesini ve görevde kalmasını istiyoruz.
İstifa - 30.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Konseyi Sağlık Bilim Kurulu Toplantısı'nda konuştu: (2)
Dünyanın tamamı ile Türkiye'yi de olumsuz etkileyen salgının yeni dalgalarla yoluna devem ettiğini aktaran Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Vaka sayısının 45 milyonu geçtiği, can kaybının 1 milyon 200 bine ulaştığı salgına karşı hala kesin ve etkili bir çare bulunamamıştır. Artık fiilen kullanım aşamasına gelen aşı çalışmaları bu konudaki en büyük ümidimizdir. Türkiye bir yandan Çin, Rusya, Amerika gibi ülkelerdeki aşı çalışmalarını yakından takip ederken diğer yandan da kendi aşısını geliştirmek için yoğun bir çaba içindedir. İnşallah önümüzdeki bahar aylarında kendi aşımızı vatandaşlarımıza uygulayabilecek aşamaya gelmiş olacağız. Yıl sonu itibarıyla da dünyadaki aşı çalışmalarından bilim insanlarımızın uygun gördüğü birini veya birden fazlasını vatandaşlarımızın istifadesine sunmayı planlıyoruz.
İstifa - 30.10.2020
Erdoğan: "Yıl sonu itibarıyla dünyadaki aşı çalışmalarından bilim insanlarımızın uygun gördüğü birini veya birden fazlasını vatandaşlarımızın...
Erdoğan: "Yıl sonu itibarıyla dünyadaki aşı çalışmalarından bilim insanlarımızın uygun gördüğü birini veya birden fazlasını vatandaşlarımızın istifadesine sunmayı planlıyoruz.
İstifa - 30.10.2020
Son dakika: Tayland Başbakanı, ülkedeki protestolar nedeniyle darbe yapılacağı iddialarını yalanladı
Siyasette askeri vesayet ve monarşinin baskılarına karşı çıkan farklı muhalif gruplar, kendi oluşturduğu anayasa ve adaletsiz seçim sistemi sayesinde iktidarını sürdüren askeri cunta hükümetinin istifasını, adil seçimler için anayasada reform yapılmasının ve monarşinin dokunulmazlığının kaldırılarak hukukun üstünlüğüne tabi kılınmasını talep ediyor.
İstifa - 30.10.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ziyaretten ve kitap desteğinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Soylu, kitapları Öğretmenevi kütüphanesine yerleştirerek okuyucuların istifade etmesini sağlayacağını söyledi.
İstifa - 30.10.2020
Çalışma arkadaşları eski Başbakan Mesut Yılmaz'ı anlattı
"Türkiye'nin menfaatleri doğrultusunda hareket etti" Eski Devlet Bakanı Eyüp Aşık ise şunları ifade etti: "Evvela genç denilecek bir yaşta, Türkiye'nin kendisinden istifade edebileceği bir dönemde kaybettik.
İstifa - 30.10.2020
Son dakika haberi: Türk siyasi hayatının önemli isimlerinden Mesut Yılmaz
İkinci Özal hükümetinde Dışişleri Bakanlığı'na atanan ve 1988 yılından sonra Avrupa Demokrasi Birliği genel başkan yardımcılığı yapan Yılmaz, Akbulut Hükümeti'nde de üstlendiği bu görevden 20 Şubat 1990'da istifa etti.
İstifa - 30.10.2020
ABD başkanlık seçimlerine "manipülasyon" gölgesi
Bu iddialar sonrasında konuya ilişkin olarak Federal Soruşturma Bürosu (FBI), Merkezi İstihbarat Teşkilatı (CIA) ve Ulusal Güvenlik Ajansı (NSA) tarafından 7 Ocak 2017 tarihinde kamuoyuna açıklanan ortak raporda; Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in 2016 ABD başkanlık seçim sürecinin manipülasyonu emrini bizzat verdiği, bu manipülasyonun temel amacının Demokrat Parti'ye kamuoyu güvenini sarsmak olduğu, süreçten Demokrat Parti adayı Clinton'ın açıkça zarar gördüğü ve bu durumdan diğer başkan adayı Donald Trump'ın da istifade ettiği belirtilmişti.
İstifa - 30.10.2020
Son Dakika | Fransa'da Kovid-19 önlemleri karşıtı gösterilerde olaylar çıktı
"Macron istifa", "Fransızlar uyanın" ve "Herkes sokağa çıkma kısıtlamasından nefret ediyor" sloganları atan göstericiler, Les Halles Mahallesi'ne kadar yürüdü.
İstifa - 29.10.2020
İngiltere'de eski İşçi Partisi lideri Corbyn, parti üyeliğinin askıya alınmasına karşı çıkacak
Corbyn, geçen sene aralık ayında yapılan seçimdeki büyük yenilginin ardından istifa kararı almış ve yerine 4 Nisan'da Keir Starmer seçilmişti.
İstifa - 29.10.2020
Facebook'un Hindistan'daki kamu politikası direktörü "nefret söylemi" tartışmalarının ardından istifa etti
Hindistan'da Facebook'un, iktidardaki Hindistan Halk Partisi (BJP) ile bağlantılı kullanıcıların nefret söylemlerini ve şiddeti kışkırtan içeriklerini kaldırmadığı yönündeki eleştirilerin ardından şirketin ülkedeki Kamu Politikası Direktörü Ankhi Das istifa etti.
İstifa - 29.10.2020
İngiltere'de eski İşçi Partisi liderinin parti üyeliği "antisemitizm raporunun" ardından askıya alındı
Corbyn, geçen sene aralık ayında yapılan seçimdeki büyük yenilginin ardından istifa kararı almış ve yerine 4 Nisan'da Keir Starmer seçilmişti.
İstifa - 29.10.2020
Tayland hükümeti, protestocuların anayasal reform talebini kabul etti
Prayut, muhalefet partilerinin istifa çağrısına ise "Başbakanlık görevim bitene kadar üzerime düşeni yapmakla sorumluyum.
İstifa - 29.10.2020
Cumhuriyet 97 yaşında
Bu sırada, 27 Ekim 1923'te İcra Vekilleri Heyeti'nin istifası ve Meclis'in güvenini kazanacak bir kabine listesinin oluşturulamaması da bu soruna acil bir çözüm gerektirdi.
İstifa - 29.10.2020
Trump aleyhine NYT'de "anonim" makale yazan kişi ortaya çıktı
Makaleye tepki gösteren Trump, Beyaz Saray'da yaptığı açıklamada, yazıyı "korkak bir makale" olarak nitelemişti. O dönemki Beyaz Saray Sözcüsü Sarah Sanders da makalenin yazarının derhal istifa etmesi gerektiğini belirtmişti.
İstifa - 28.10.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
"Dönem sonuna bırakma diye bir şey tamamen uydurmadır" Şentop, sözlerini şöyle sürdürdü: "Yani Kemal Aktaş'ın benzerini ben iki arkadaşımız için iki defa yapmışım. Yani dönem sonuna bırakma meselesi yok. Bazı hukukçu arkadaşlar da Anayasa'daki 83. maddenin üçüncü fıkrasını yanlış okuyorlar. Orada dönem sonu demiyor, 'Cezasını çekmesi üyeliğin sona ermesine bırakılır' diyor. Dönem sonu başka bir şey üyeliğin sona ermesi başka bir şey. Üyelik sadece dönemin bitmesiyle sona ermiyor. Kesin hükmün okunmasıyla, istifayla, milletvekilliğiyle bağdaşmayan bir iş yapması halinde de sona erebiliyor.
İstifa - 28.10.2020
Barcelona'da geçici yönetim kurulu belli oldu
İspanya'nın Barcelona kulübünde başkan Josep Maria Bartomeu ve yönetim kurulunun istifasının ardından seçime kadar görevde kalacak geçici yönetim kurulu belli oldu.
İstifa - 28.10.2020
Kırgızistan'da Caparov'un hükümeti yemin etti
Meclisten güvenoyu alan 51 yaşındaki Caparov, Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov'un görevinden istifa etmesinden sonra geçici olarak cumhurbaşkanlığı yetkilerini de üstlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İstifa Haberleri | İstifa Haber - Haberler - İstifa haberleri, son dakika istifa haber ve gelişmeleri burada. AK Parti Kulu İlçe Başkanı Ölçer, görevinden istifa etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 23:34:53. #1.15#
title