Haberler » Spor » Fenerbahçe, Beşiktaş Maçının Hazırlıklarını Tamamladı - Spor

Fenerbahçe, Beşiktaş Maçının Hazırlıklarını Tamamladı

Turkcell Süper Lig'in 13. Haftasında, Yarın Beşiktaş'la Karşılaşacak Fenerbahçe, Bu Maçın Hazırlıklarını Tamamlayıp Kampa Girdi.

Fenerbahçe, Beşiktaş Maçının Hazırlıklarını Tamamladı

Turkcell Süper Lig'in 13. haftasında, yarın Beşiktaş'la karşılaşacak Fenerbahçe, bu maçın hazırlıklarını tamamlayıp kampa girdi.


Teknik Direktör Christoph Daum yönetimindeki antrenmanda sarı - lacivertli futbolcular, dar alanda top kapma ve pas çalışmalarının ardından, dar alanda taktik ağırlıklı çift kale maçla antrenmanı tamamladı. Tüm oyuncuların katıldığı antrenmanda Uruguaylı oyuncu Diego Lugano, Bireysel Oyuncu Antrenörü Dolu Arslan eşliğinde, takımdan ayrı olarak bir yenilenme çalışması gerçekleştirdi. Antrenman sonunda bazı oyuncular sahada kalarak bireysel çalışmalar yaptı. Hazırlıklarını tamamlayan sarı - lacivertliler, tesislerde kampa girdi.


Anternman öncesi Daum, alt sahada oyuncularına hitaben yaptığı konuşmada, "Bütün herkes burada. Eksiğimiz yok. Lugano'ya da hoş geldin diyoruz. Ayrıca Lugano'yu, Dünya Kupası'na gittiği ve ülkesinin takımına yaptığı katkılardan dolayı da tebrik ediyoruz." dedi.


Daha sonra Roland Koch, motivasyon konuşmasını yaptı ve oyunculara "Derbiye hazır mısınız?" diye sordu. Sarı - lacivertli futbolcular hep bir ağızdan, "Hazırız" karşılığını verdi.


Bu arada 23 yaşını dolduran oyuncu Özer Hurmacı için de kupalı doğum günü kutlaması yapıldı. (CİHAN)

Kaynak: CHA

Manşet

Haberler