Haliç Haberleri

Haliç haber, Haliç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Haliç - 23.11.2020
Gökkuşağı kendine hayran bıraktı
Beyoğlu'nda sabah saatlerinde etkili olan yağışın ardından çıkan gökkuşağı izleyenleri kendine haran bıraktı. Haliç ve Taksim Meydanı civarında görülen gökkuşağı kartpostallık görüntüler oluşturdu.
Haliç - 22.11.2020
ABONELERİMİZİN DİKKATİNE: CANLI YAYIN DUYURUSU
CANLI YAYIN Sokağa çıkma kısıtlaması saat 20.00'de başladı. Haliç Köprüsü'nden havadan, Taksim'den yerden canlı yayındayız.
Haliç - 22.11.2020
İstanbul'da 20 yaş ve altındakiler sokağa çıktı
Yanlarında yiyecek ve içeceklerini getiren bazı gençler ise Maçka ve Yıldız Parkı'nda oturdu. Gençlerden bazıları ise İstiklal Caddesi, Taksim Meydanı, Karaköy ve Haliç sahilinde vakit geçirdi.
Haliç - 06.11.2020
Yeşilay dergisinin kasım sayısının kapağını modacı Arzu Sabancı tasarladı
Yeşilay Cemiyetinin 100 yıldır bağımlılık konusunda çalışmalar yürüttüğüne işaret eden Arzu Sabancı, okuyucuya mesajını şu sözlerle iletti: "Gençlere hayattan keyif alabilmenin herhangi bir maddeye bağımlı olarak değil, çalışarak, üreterek, hobiler edinerek sağlanabileceğini hatırlatmak istiyorum. Özellikle akranlar arasında kabul görmek ve popüler olmak için bağımlılık yapıcı maddelerin kullanımına yönelim olabildiğini biliyoruz ancak hiçbir şey bağımsızlıktan daha değerli ve anlamlı değil. Hem modaya hem de bağımlılıklardan uzak bir yaşama gönül vermiş biri olarak 'bağımsızlığın her zaman moda olduğunu' vurgulamak istiyorum. Hepimiz biliyoruz ki, günümüzde artık iyi ve sağlıklı yaşamanın kendisi bir trend haline geldi. Ben de gençlere bağımlılıklardan uzak yaşamanın önemini her fırsatta hatırlatıyorum ve eğer trendleri takip etmek istiyorsanız, öncelikle bağımsızlık modasını takip edin, Yeşilaylı olma ruhunu hissedin diyorum." 100. yılda her ay farklı bir isim tasarlıyor Yeşilay, 100. yaşı boyunca dergi kapağını her ay ünlü bir isme emanet etmeyi sürdürüyor. İlk olarak usta ressam Devrim Erbil'in Haliç'i resmettiği çok sevilen eseri derginin mart sayısının kapağında yer alırken, nisan sayısının kapağını sevilen şarkıcı Aydilge, mayıs sayısının kapağını Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu tasarladı.
Haliç - 31.10.2020
İstanbul'da gökkuşağı sürprizi
Haliç'te görünen gökkuşağı ise kısa bir süre sonra kayboldu.
Haliç - 30.10.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
Haliç Su Perdesi'nde "Cumhuriyet Cesarettir", İBB Saraçhane Binası'nda "Cumhuriyet Mücadeledir", Bozdoğan Kemeri'nde "Cumhuriyet Özgürlüktür" ve Kız Kulesi'nde "Cumhuriyet Gelecektir" başlıklarında gerçekleştirilen mapping gösterimleri izleyenlere görsel bir şölen yaşattı.
Haliç - 23.10.2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN HALİÇ KONGRE MERKEZİ'NDE
Kamera: Hasan YILDIRIM / İstanbul DHA  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazını Üsküdar'da bulunan Hz. Ali Camii'nde kıldı. Erdoğan cuma namazının ardından Haliç Kongre Merkezi'ne geldi.
Haliç - 23.10.2020
Süper Kayıkçıların Kavgası
Kayıkçılar: Eskiden İstanbul Eminönü'nden Haliç'in karşı tarafı Karaköy'e kayıkla yolcu taşınırmış.
Haliç - 21.10.2020
20 Ekim 2020 Haberleri
20 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Haliç - 19.10.2020
Haliç derbisinin VAR'ı Alper Ulusoy
Süper Lig'in 5. haftasında Fatih Karagümrük ile Kasımpaşa arasında oynanacak ve 'Haliç Derbisi' olarak adlandırılan maçın Video Yardımcı Hakem'i (VAR) Alper Ulusoy oldu.
title