Vatan Haberleri

Vatan haber, Vatan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vatan - Dün
Babalar Günü'ne doğru
Çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak için özveriyle çaba harcayan babaların gönlünün her zaman hoş tutulmasının, vefa duygusunun da bir gereği olduğunu aktaran Zorluoğlu, şunları kaydetti: "Ben de kendi adıma, daha çocuk yaşlarda babamdan öğrendiğim insanlara sevgi ve saygı göstermek, dürüstlük, çalışkanlık, vatana, millete bağlılık gibi değerleri hayatının her anında özümsemiş biri olarak çocuklarıma da aynı değerleri aktarabilmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum.
Vatan - Dün
'2021 Kurban Rehberi' yayımlandı
Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü'nün internet sitesinde, kurbanlık hayvanların sevklerinde, alımında, satımında, kesiminde ve kurban etinin muhafazasında dikkat edilmesi gereken hususlar ile Hayvan Kayıt Sistemi (TÜRKVET) mobil uygulaması hakkında vatandaşın bilgilendirilmesi amacıyla hazırlanan '2021 Yılı Kurban Rehberi' güncellendi.
Vatan - Dün
(güvenlik kamerasıyla) AVCILAR D-100'DE ÜST GEÇİTTEN MİDİBÜSÜN ÜZERİNE KABLO VE DEMİRLER DÜŞTÜ
"ARKAMDAN BİRİSİ VURDU SANDIM" Yaşananları anlatan midibüs sürücüsü Osman Koçyiğit "Yanaştım, yolcumu indirdim. Arkamdan birisi vurdu sandım, durdum. İndim baktım kablolar yerde. Olay bu. Vatandaşın da kafasına gelebilirdi" dedi.
Vatan - Dün
Mersin Şehir Hastanesi, Kovid-19 aşısı yaptıranların duygu ve düşüncelerinin yer aldığı video hazırladı
Vatandaşların ilgi gösterdiği aşılama sürecine ilişkin hastane tarafından video hazırlandı.
title