Selami Ekici: Bu Yapılan Topyekün Bir Milleti Susturma Hareketidir

Selami Ekici: Bu Yapılan Topyekün Bir Milleti Susturma Hareketidir

Selami Ekici: Bu Yapılan Topyekün Bir Milleti Susturma Hareketidir
Cİhlas Haber AjansıN - Haberler | Güncel

Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi Selami Ekici medyaya yapılan operasyonla ilgili bir açıklama yaptı.

Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi Selami Ekici medyaya yapılan operasyonla ilgili bir açıklama yaptı. Ekici, yapılan operasyonların haksız ve hukuk dışı olduğunu söyledi.

Ekici yaptığı açıklamada, "Biz bu operasyonları sadece Zaman Gazetesine yapılmış bir operasyon olarak görmemekteyiz. Bilakis bu son yapılan operasyonlar topyekün bir milleti susturma harekettir. Çünkü Türkiye’de çözüm süreci adı altın yürütülen bölünme sürecine karşı olanlar aslında susturulmak istenmektedir. İleriki günlerde bunun daha da şiddetlenerek artacağını görmemek saflık olur. Oraya buraya kumpas kurulduğu iddiasında olan bu iktidarın aslında kendisinin Türk milleti için kurulmuş bir büyük kumpasın parçası olduğu bugün daha net anlaşılmıştır." dedi.

Bu son gelişmelerle ülkemizin gelmiş olduğu son noktada hukuka güven kalmadığını söyleyen Ekici, "Bu son gelişmelerde göstermektedirki ülkemizin gelmiş olduğu son noktada hukuki güvenirlik kalmamıştır. Türkiye’yi milli irade adına yönettikleri iddiasında olanlar bir kişinin nevzuhur iradesi ve heveslerine teslim olmuşlardır. Paralel yapı diye uydurdukları şehir efsaneleri ile kendi yolsuzluk ve kanunsuzluklarını örtmeye çalışmışlardır. Biz Büyük Birlik Partisi olarak geçmişte 28 Şubata bu gün ülkeyi yönetenlere karşı yapılan haksızlıklara karşıda dik durduk ve milletin vicdanının sesi olduk bu günde Hizmet Hareketine yapılan haksızlıklara karşı duruyoruz. Bizi üzen ise 28 Şubata hukuksuz baskı ve saldırılar maruz kalan bir hareketin bugün iktidara gelince aynı yöntemlerle hizmet hareketine baskı ve hukuksuzluk yapmalarıdır." şeklinde konuştu.

Bugün Türkiye’yi yönetenlere gittiğiniz yolun yol olmadığını yanlışlar içinde bulunduklarını hatırlatmak bizim için tarihi bir görevdir diyen Ekici, "Tarihi boyunca nice badireler atlatmış büyük milletimizin bu badireleri de atlatacağına olan inancımız tamdır. Güneş en karanlık noktadan doğar. Aydınlık günler yakındır. Allah yar ve yardımcımız olsun." diye konuştu.

Kaynak: Cİhlas Haber AjansıN

Manşet Haberler

title