'şefkat Tepe' Dizisinin Oyuncuları Seydişehir'de Kermese Katıldı

'şefkat Tepe' Dizisinin Oyuncuları Seydişehir'de Kermese Katıldı

Samanyolu televizyonunda yayınlanan Şefkat Tepe dizisinin 24. bölümü, Seydişehir ilçe merkezinde çekildi.

'şefkat Tepe' Dizisinin Oyuncuları Seydişehir'de Kermese Katıldı

Samanyolu televizyonunda yayınlanan Şefkat Tepe dizisinin 24. bölümü, Seydişehir ilçe merkezinde çekildi. İlçede ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına düzenlenen kermesi ziyaret eden dizi oyuncuları büyük ilgi gördü. Seydişehirliler, oyuncularla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Cemil astsubayın yargılanma sürecinin işlendiği bölümle ilgili çekimler Seydişehir Adliyesi ve Eti Lojmanları ısı daire giriş kapısı önünde gerçekleşti. Gece geç saatlere kadar devam eden çekimler, Seydişehirlilerin ilgi odağı oldu. Film setini izlemeye gelen Seydişehirliler, dizi oyuncuları ile fotoğraf çektirmek için bir biri ile yarıştı.

Şefkat tepe dizisinin yapım sorumlusu Adem Tan "Daha önce çekilmiş olan Tek Türkiye dizisinden dolayı yörede tecrübe edindik. Konya'nın çeşitli yörelerinde 23 bölümü tamamladık. Şimdi de Şefkat tepe dizisinin 24. bölümünü çekiyoruz."dedi.

Dizi oyuncuları, yorucu çalışmalarına rağmen halkın arasına karıştı, kermes ziyareti gerçekleştirdi. Ümit Burcu Derneği'nin ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına düzenlediği kermesi ziyaret eden oyuncular yoğun ilgi gördü. Şefkat Tepe dizisinin başrol oyuncuları Aslıhan Güner (Leyla), Mert Kılıç (Serdar Komutan), Ertuğrul Şakar (Celil Astsubay) ile yapım sorumlusu Adem Tan hayırsever hanımları yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik etti. Yoğun kalabalığa seslenen Serdar Komutan ve Leyla, diziyle ilgili soruları cevapladı. Kermeste yoğun ilgi ile karşılanan oyuncular vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektirdi.