Karşılıksız Aşk Cinayeti

Karşılıksız Aşk Cinayeti

15 Yaşındaki Kız 9 Yerinden Bıçaklandı.

Karşılıksız Aşk Cinayeti

Kocaeli'nde sabah okula gitmek için evden çıkan 15 yaşındaki kız çocuğu M.Ö. 17 yaşındaki C.A tarafından bıçaklandı. Sevgisine karşılık vermediği iddiasıyla M.Ö'yü bıçakladığını söyleyen C.A kısa zaman sonra yakalanırken, yaralı M.Ö'nün hayati tehlikesinin sürdüğü kaydedildi.

Kocaeli'nde iddialara göre 4 senedir 15 yaşındaki M.Ö.'ye karşı duygusal anlamda ilgi duyduğu öğrenilen C.A. (17), lise öğrencisi genç kızı sürekli rahatsız ediyordu. Sabah okula gitmek için saat 07:30 sularında yola çıkan M.Ö., okula giderken, C.A. ile karşılaştı.


C.A., ile M.Ö., arasında tartışma çıktı. Yaşanan tartışma sonrasında sinirlenen C.A., yanında getirdiği bıçağı çekerek, "Ya benimsin ya kara toprağınsın" diyerek 9 yerinden bıçakladı. Genç kız sırtından, göğsünden ve kasığından aldığı darbelerle kanlar içerisinde kaldı. Çılgın aşık C.A., ise olay yerinden hemen uzaklaştı.

Genç kızın kanlar içinde yere yığıldığını gören vatandaşlar hemen 112 acil servis ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri, lise öğrencisi M.Ö.'yü hemen Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Hayati tehlikesi devam eden genç kızı bıçaklayan C.A. ise olaydan iki saat sonra polis ekipleri tarafından İstiklal Caddesi Postane Sokak üzerinde yakalandı.

Yapılan araştırmada C.A.'nın, 09. 07. 2010 tarihinde M.Ö.'yü tehdit ettiği iddiası ile dava açtığı ve davanın halen devam ettiği öğrenildi. Yakalanan C.A. Asayiş Şube Müdürlüğünde alınan ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.