BÜLENT ARINÇ HABERLERİ

Bülent Arınç haber, Bülent Arınç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bülent Arınç - 1.11.2019
"En ağır cezayı almalılar"
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Bülent Arınç, "Elbette darbe girişimine doğrudan katılan ve onları doğrudan ve dolaylı olarak destekleyenler en ağır cezaları almalılardır ki bu kadar şehitlerimizin kanı yerde kalmasın.
Bülent Arınç - 1.11.2019
Destici: ABD, Türkiye'ye düşmanlık eden bir ülke
'ABD TÜRKİYE'YE DÜŞMANLIK EDEN BİR ÜLKEDİR' Hiçbir gücün Türkiye'yi yolundan döndüremeyeceğini söyleyen Destici, "Türkiye inandığı ve bildiği bir yolda kararlı bir şekilde ilerlemelidir. ABD bizim için şu saatten sonra ne bir müttefik, ne bir stratejik ortak ne de bir dost ülke değildir. ABD bize karşı çok açık düşmanlık eden, terör örgütünü NATO üyesi Türkiye'ye bir ülke konumuna düşmüştür. ABD küçüldükçe küçülmüştür. Bir taraftan terörle mücadele edeceksiniz, öbür taraftan başka bir terör örgütünün liderinin öldürdüğünüz görüntülerini dünyayla paylaşacaksınız, başka bir terör örgütünün sözde liderlerini de el üstünde tutacaksınız. Bu ne yaman bir çelişkidir?" diye konuştu.  'BERAAT ALMIŞ KİŞİLERİN GERİ BAŞLATILMASI GEREKİR' BBP Lideri Destici, Kanun Hükmünde Kararnameler için "Bir faciadır" diyen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç'ın sözlerini de değerlendirdi.
Bülent Arınç - 1.11.2019
"Türkiye'de hiçbir siyasi parti terörle ilişki kuramaz"
Destici, bir gazetecinin Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Bülent Arınç'ın, kanun hükmünde kararnamelerle ilgili sözlerini anımsatması üzerine, şunları kaydetti: "Ben bu hususta, daha önce de ifade ettim, ihraç edilmiş, ihraç edilmesine rağmen hakkında hiçbir tahkikat yapılmamış, yani hiçbir suç unsuruna rastlanmamış kişiler.
Bülent Arınç - 1.11.2019
31 Ekim 2019 Haberleri
31 Ekim 2019 Manşet Haberleri.
Bülent Arınç - 31.10.2019
CHP'li Özkoç'tan ABD Temsilciler Meclisinin kararlarına tepki
Gazetecilerin, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Bülent Arınç'ın, KHK'lilerle ilgili değerlendirmesinin sorulması üzerine Özkoç, "iyi polis" rolünün Arınç'a uymadığını söyledi.
Bülent Arınç - 22.10.2019
"Leyla ile Mecnun" izleyiciden tam not aldı
Leyla ile Mecnun'un prömiyerine Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeleri Bülent Arınç, Mehmet Ali Şahin, Cemil Çiçek, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü Murat Karahan, Genel Müdür Yardımcısı Volkan Ersoy ve çok sayıda tiyatrosever katıldı.
Bülent Arınç - 18.10.2019
Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Erkhov: 2 ülke arasındaki siyasi diyalog zirveye ulaştı
Ankara Ticaret Odası Congreisum'da, Eylül Fuarcılık tarafından düzenlenen Ankara Kitap Fuarı'nın açılışına, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İştişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Aleksei Erkhov ile çok sayıda davetli katıldı.
Bülent Arınç - 18.10.2019
Ankara Kitap Fuarı açıldı
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, Nuri Pakdil'in kitaplarının çok okunduğunu, fikirlerinin çok takip edildiğini belirterek, "Hem bizim yetişmemiz üzerinde hem de bugünkü orta yaşlı düşünen kesim üzerinde çok büyük bir etkisi vardır.
Bülent Arınç - 18.10.2019
Haydi konuş bakalım!
BAĞIRAN, KAVGA EDEN YARIŞMACI YOK Yiğit, münazaraların Türkiye'nin toplumsal huzur ve barışına ciddi katkısı olduğuna dikkat çekerek, 15 yıldır katıldığı üç yüzün üzerinde turnuvada bugüne kadar hiç birbirine bağıran, kavga eden bir tartışmacı görmediğini belirterek, tartışma kültürünün ülkenin gelişmişlik seviyesinin göstergelerinden biri olduğuna da dikkat çekti. Yiğit, şöyle devam etti: "Dünyada Gandhi, Mandela, Tony Blair, Bill Clinton, Margaret Thatcher gibi liderlerin yanı sıra siyasetle ilgilenmek isteyen, gelecekte ülke yönetiminde etkin olmak isteyen gençler lise ve üniversite yıllarında münazara oyunuyla ilgilenmişler. Türkiye'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 1974 yılı Liselerarası Münazara Şampiyonu. Eski Başbakanlardan Bülent Ecevit 1956'da üniversite münazaraları ve parlamento münazaralarının Türkiye'de artması gerektiği yönünde iki makale yazmış. CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, AK Partili Bülent Arınç, Mehmet Ali Şahin üniversitede münazaralara katılmış siyasilerden.
Bülent Arınç - 11.10.2019
Arınç: şu ana kadar türkiye'nin yaptığında hiçbir yanlış yok
CUMHURBAŞKANLIĞI Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç, Barış Pınarı Harekatı'na yönelik Avrupa ülkelerinin verdiği tepkilerin önemli olmadığını ifade ederek, "Şu ana kadar Türkiye'nin yaptığında hiçbir yanlış yok.
Bülent Arınç - 11.10.2019
Bülent Arınç: Bu harekatı fetih olarak görmüyoruz
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin, "Biz sivillere, Suriye'nin toprak bütünlüğüne zarar vermeden, bir fetih harekatı olarak görmediğimiz, sadece Türkiye'nin güvenliğini amaçlayan bu olayı, çok şükür bugüne kadar kimsenin açıkça...
Bülent Arınç - 11.10.2019
Dha yurt bülteni - 10
ARINÇ: ŞU ANA KADAR TÜRKİYE'NİN YAPTIĞINDA HİÇBİR YANLIŞ YOKCumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç, Barış Pınarı Harekatı'na yönelik Avrupa ülkelerinin verdiği tepkilerin önemli olmadığını ifade ederek, "Şu ana kadar Türkiye'nin yaptığında hiçbir yanlış yok.
Bülent Arınç - 5.10.2019
AK Parti 29. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı
Notlar Toplantıya Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, bakanlar, AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyeleri, Merkez Disiplin Kurulu üyeleri, Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu üyeleri, Siyasi Erdem ve Etik Kurulu üyeleri, Kurucular Kurulu üyeleri, milletvekilleri, Genel Merkez Kadın ve Gençlik Kolları MKYK üyeleri, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, eski TBMM başkanları ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeleri Köksal Toptan, Bülent Arınç, Cemil Çiçek, Mehmet Ali Şahin ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bülent Arınç Haberleri | Bülent Arınç Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Bülent Arınç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bülent Arınç kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 09:12:52. #1.14#
title