Umut Derneği Çanakkale Şehitlerini Andı

Umut Derneği Çanakkale Şehitlerini Andı

Yozgat Umut Derneği (Umut-der) Çanakkale Şehitlerini Andı. Özel Ergin İlköğretim Anasınıfı Öğrencilerinin Okudukları Şiirler Ardından, Terör Örgütünce Pusuya Düşürülerek Şehit Edilen 4 Şehit Asker, Polis Eşleri ve Anne Babalarına Umut Derneği Tarafından Hazırlanan Plaket Takdim Edildi.

Umut Derneği Çanakkale Şehitlerini Andı

Yozgat Umut Derneği (Umut-Der) Çanakkale Şehitlerini andı. Özel Ergin İlköğretim anasınıfı öğrencilerinin okudukları şiirler ardından, terör örgütünce pusuya düşürülerek şehit edilen 4 şehit asker, polis eşleri ve anne babalarına Umut Derneği tarafından hazırlanan plaket takdim edildi.

Yimpaş Alışveriş ve Kültür Merkezi'ndeki programa, Sanatçı Reha Yeprem, Umut Derneği üyeleri, Yozgat AK Parti İl Başkanı Yusuf Başer, Yimpaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Nurullah Nurdoğan ve çok sayıda vatandaş katıldı. Program, slayt gösterimi üzerine okunan şiirlerle başladı.

Yimpaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Nurullah Nurdoğan, programda yaptığı konuşmada, "Bu geceyi tertip eden umut derneğine teşekkür ediyorum. Böylesine güzel organizasyonların bir diğerini de dün Yasid gerçekleştirdi. Çanakkale Şehitlerimizi sevgi saygı ve rahmetle anıyorum." dedi.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Başer de birlik ve beraberlik için Türk insanındaki Çanakkale bilinci ve sevgisinin geliştiğini belirterek, organizeyi düzenleyen Umut Derneği'ne teşekkür etti. Daha sonra sahneye çıkan sanatçı Reha Yeprem, bugüne kadar binin üzerinde bir çok programlar yaptığını belirterek, "Hatırlarsınız Sırlar Dünyası diye bir program vardı, herkes tarafından beğeni ile izlenen. O kadar program çekimi yaptık ama sırlarla dolu olan yaşanmış gerçek olan Çanakkale Savaşı Sırlar Dünyası'nın en güzel örneğidir." dedi Yeprem, Mehmet Akif ve Mehmet Nedim Efendi'nin şiirlerinden okudu. (CİHAN)