Özel Gönül Koleji, Gazetecilere Akşam Yemeği Verdi

Özel Gönül Koleji, Gazetecilere Akşam Yemeği Verdi

Konya'nın Beyşehir ilçesinde faaliyet gösteren Özel Gönül Koleji, 'Çalışan Gazeteciler Günü' nedeniyle Akşam yemeği verdi.

Özel Gönül Koleji, Gazetecilere Akşam Yemeği Verdi

Konya'nın Beyşehir ilçesinde faaliyet gösteren Özel Gönül Koleji, 'Çalışan Gazeteciler Günü' nedeniyle Akşam yemeği verdi. Özel Gönül Koleji'nde gerçekleşen yemeğe Özel Gönül Koleji Müdürü Hüseyin Açıkyörük, Sabah Dershanesi Müdürü Feyzullah Yıldız, ajans muhabirleri, yerel basın mensupları ve okul yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Yemekten sonra bir konuşma yapan Müdür Açıkyörük, "Bugün siz değerli basın mensupları ile burada bulunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Beyşehir ve Türkiye de yaşayan tüm insanların haber alma olanaklarını sizler sağlamaktasınız. Habercilik görevini yerine getirirken bir çok zorluklarla karşılaşıyor ama haberleri yapmak için canla başla mücadele ediyorsunuz. Kamuoyunu aydınlatmak için her ortamda, her koşulda, sorumluluk duygusu içinde, toplumun haber alma özgürlüğü adına görevlerini yerine getiren basın çalışanlarımızı takdir etmemek mümkün değildir. Bu duygu ve düşüncelerle, Beyşehir'imizde faaliyette bulunan yerel gazete, televizyon ve ulusal ajans temsilcilerimizin, 'Çalışan Gazeteciler Günü'nü en içten duygularımla kutluyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.

Daha sonra gazeteciler, bu anlamlı günde kendilerini unutmayan ve böyle bir yemekte buluşma tertip eden Okul Müdürü Açıkyörük'e teşekkür etti.

Kaynak: CHA