Nt Mağazaları 103. Şubesini Amasya'da Açtı

Nt Mağazaları 103. Şubesini Amasya'da Açtı

Nt Mağazaları, Türkiye'deki 103. Şubesini Amasya'da Açtı. Amasya'nın En İşlek Caddelerinden Birinde Açılan Nt Mağazaları'nda Sınavlara Hazırlık ve Diğer Kitap Çeşitleri, Kırtasiye Ürünleri, Bilgisayar, Elektronik Ürünler ve Daha Birçok Kategoride Ürün Satışı Yapılıyor.

Nt Mağazaları 103. Şubesini Amasya'da Açtı

NT mağazaları, Türkiye'deki 103. şubesini Amasya'da açtı.

Amasya'nın en işlek caddelerinden birinde açılan NT Mağazaları'nda sınavlara hazırlık ve diğer kitap çeşitleri, kırtasiye ürünleri, bilgisayar, elektronik ürünler ve daha birçok kategoride ürün satışı yapılıyor. Kitap merkezli bir yaşam oluşturmak amacıyla satış hizmeti dışında kültürel faaliyetlere de ev sahipliği yapacak. Amasya'ya 103. şubesini açan NT Mağazası, imza günleri, yazar-okur buluşmaları, çocuklara yönelik aktiviteler düzenleyecek.

NT Amasya şube müdürü Ethem Deniz, NT mağazalarının Türkiye'de okuma oranlarının artmasına katkı sağlayacak yatırımlara devam ettiğini belirterek şunları ifade etti; "NT mağazaları olarak bugün 13 mağazamızın açılışını aynı anda gerçekleştiriyoruz. NT mağazaları kitap merkezli olmak üzere, kültür ve eğitime dair güvenilir ürünler müşterilerine sunmakta. Mağazalarımız yılda 6 milyon adet kitap satışı yaparak sektörde büyük bir paya sahip." dedi. Açılış törenine Amasya Vali yardımcısı İsmail Akman, Amasya Belediye Başkanı Cafet Özdemir, daire müdürleri ve çok sayıda kitap sever vatandaş katıldı.