DEVLET BAHÇELİ HABERLERİ

Devlet Bahçeli haber, Devlet Bahçeli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Devlet Bahçeli - 06.11.2021
Son dakika haberi | İçişleri Bakanı Soylu, canlı yayında gündeme ilişkin soruları yanıtladı Açıklaması
Siyasi partilerin kendi tabanlarını motive etmek için farklı rakamları dile getireceklerini ancak gerçeklerin olduğunu belirten Soylu, "Muhalefetin kazandığı büyükşehirlerin önümüzdeki seçimlerin sonuçlarını nasıl etkileyeceği" yönündeki soruya şu yanıtı verdi: "Faydalı mı oldu, onu göreceğiz 2023 seçimlerinde. Rahmetli Demirel büyükşehirleri kazanmak istemezdi. Bunu duydunuz mu hiç? Birçok maliyeti vardır. 1989'da SHP kazandı, Kılıçdaroğlu siyaseti ne kadar biliyor, bilmiyorum. Belki çok yüksek dehası söz konusudur. Ama 89'da SHP kazandı hatırlarsınız, 2 yıl içinde 1991'de 3. parti durumuna düştü. 91'de bir hata daha yaptı, HEP'le beraber oldu. Bu mükerrerlik size bir şey anlatıyor mu? Sadece sabırlı olunması gerekir. Biz İstanbul'u kaybettiğimizde ben üzüldüm, ilk kez söylüyorum ağladım da. Ağlamamın sebebi şu, İstanbul bizim sevgilimiz. Bu toplumun, coğrafyanın sevgilisi. Rahmetli annemi aradım, annem de ağlıyordu. İki gün sonra babama geldim, 'Merak etme dedi, buralar kazanılır 30 yıl bir daha CHP iktidar yüzü göremez.' dedi." Birtakım tarihsel gerçeklerin varlığına işaret eden Soylu, şöyle devam etti: "Bizim yapmamız gereken iş, elbette ki dünya büyük bir ekonomik krizden geçiyor, pandemiyle her şey tepe taklak oldu. Karşı karşıya kaldığımız salgın basit bir olay değil. Cumhurbaşkanı'mızın liderliğinde hakikaten Cumhur İttifakı'nın da burada bir gücü var. Cumhur İttifakı'nın gücünü, MHP'nin gücünü kimse burada farklı yorumlamasın. Sadece bir Meclis gücü değil, MHP'nin, Sayın Devlet Bahçeli'nin özellikle Sayın Cumhurbaşkanı'mızla oluşturduğu Türkiye'nin bir değerler ittifakı söz konusu.
Devlet Bahçeli - 05.11.2021
MHP Yüksekova İlçe Başkanlığı binası törenle açıldı
MHP Yüksekova İlçe Başkanlığı, MHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Mersin Milletvekili ve Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Olcay Kılavuz, MHP üyesi Ali Uçak, Büyükçiftlik Belde Belediye Başkanı Rüştü Zeydan, AK Parti Yüksekova İlçe Başkan Vekili Cevat Saydaş ile çok sayıda vatandaşın katıldığı törenle açıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından ilçe binasında bir araya gelen partililer ve vatandaşlar, MHP Yüksekova İlçe Başkanı Fatih Öztepe'ye hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Programda bir konuşma yapan MHP Grup Başkan Vekili Akçay, "Bugün hem Yüksekova, hem Hakkari için büyük bir gün, mutlu bir günü yaşıyoruz. Mersin Milletvekilimiz Olcay Kılavuz, Merkez Yürütme Kurulu üyelerimizle hep birlikte Yüksekova MHP İlçe Teşkilatımızın açılışı münasebeti ile bir araya geldik ve açılışı yaptık. Öncelikle bizleri coşkuyla karşılayan, kucak açan, sevgi ve muhabbetlerini sunan Yüksekovalı ve Hakkarili hemşerilerimize teşekkürlerimizi, şükranlarımızı sunuyoruz. Yüksekovalı, Hakkarili kardeşlerimize Genel Başkanımız, liderimiz Devlet Bahçeli'nin sevgilerini, selamlarını ve muhabbetlerini getirdik.
Devlet Bahçeli - 04.11.2021
MHP'li Yalçın'dan, İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in grup konuşmasına tepki Açıklaması
MHP lideri Sayın Devlet Bahçeli'nin sözlerini çarpıtarak, 'Sıkıysa gelin Zülfikar'la boynumu vurun' diye efelenen bu acuzeye son sözümüz şudur: Siyasi defolarını beyhude yere pişkinlik ve yüzsüzlükle bastırmaya çalışma.
Devlet Bahçeli - 04.11.2021
3 Kasım 2021 Haberleri
3 Kasım 2021 Manşet Haberleri.
Devlet Bahçeli - 02.11.2021
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
Bir AK Parti Grup başkanvekilinin Merkez Bankası'nın 128 milyar dolarlık rezervinin salgın döneminde vatandaşa destek olarak verildiğini belirttiğini aktaran Kılıçdaroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Milletin sorunlarını çözeceğim, diye geliyorsunuz. 128 milyar dolar buharlaşıyor, çıkıp milletin önüne açık ve net yalan söylüyorsunuz. Keşke mahkemeye verse de bu 128 milyar dolarlık dosyayı mahkemeye getirebilsek. Mahkemeye vermez, cesaret edemez. '2019'da pandemi' diyor, pandemi 2019'da başlamadı. Atılır da biraz, bu kadar atılmaz. Eğer bu millete harcandıysa, TÜİK verilerine göre 24 milyon 600 bin hane var, 128 milyar dolardan hane başına 5 bin 202 dolar düşüyor. Bugünkü rakamla, 49 bin 578 lira. Nerede bu para? Manava, bakkala, ayakkabı tamircisine, sanayiciye soralım; bu kadar para elinize geçti mi? İhtiyaçlarınız karşılandı mı? Bunların hiçbirisi yok. Sorunun cevabını bulacağız. Çırpınıyorlar, acaba unutur muyuz, diye. 128 milyar doları, kul hakkını savunan hiç kimsenin unutmaya hakkı ve yetkisi yoktur." "Elinizi vicdanınıza koyun" CHP lideri Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, milletvekillerini Anadolu'ya göndereceğini açıkladığını aktardı.
Devlet Bahçeli - 02.11.2021
MHP Genel Başkanı Bahçeli: (İYİ Parti Genel Başkanı Akşener) "Karşısına çıkan bölücü bir alçağın 'Burası Kürdistan'dır bühtanına tek kelime...
MHP Genel Başkanı Bahçeli: (İYİ Parti Genel Başkanı Akşener) "Karşısına çıkan bölücü bir alçağın 'Burası Kürdistan'dır bühtanına tek kelime edememiştir.
Devlet Bahçeli - 02.11.2021
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Sayın Kılıçdaroğlu, aynı tezkerelere geçmişte evet diyen sensin. Sevsinler senin gibi milliyetçiyi."
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Sayın Kılıçdaroğlu, aynı tezkerelere geçmişte evet diyen sensin.
Devlet Bahçeli - 02.11.2021
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "CHP ve HDP, İP'in teşvikiyle PKK'nın kolonları haline gelmiştir."
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "CHP ve HDP, İP'in teşvikiyle PKK'nın kolonları haline gelmiştir.
Devlet Bahçeli - 02.11.2021
Son dakika haber: MHP Genel Başkanı Bahçeli: "CHP, HDP ile el ele tutuşarak sınır ötesine asker gönderilmesine, terörle mücadelenin devamına, ihanetin tepelenmesine...
Bir son dakika haberine göre MHP Genel Başkanı Bahçeli: "CHP, HDP ile el ele tutuşarak sınır ötesine asker gönderilmesine, terörle mücadelenin devamına, ihanetin tepelenmesine hayır demiştir.
Devlet Bahçeli - 02.11.2021
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye Cumhuriyeti'nin sınırları dahilinde 'Kürdistan' diye bir yer yoktur, asla da olmayacaktır.
Devlet Bahçeli - 02.11.2021
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bir başka çalışmamız da bugünden itibaren şudur; tarihine sırt çevirmiş, kökünden uzaklaşmış, işgal edilmiş CHP'nin gerçek yüzünü her zeminde, her yöremizde anlatacağız." dedi.
Devlet Bahçeli - 01.11.2021
Osmaniye'de Turgay Başyayla ve Funda Arar sahne aldı
Açılış konuşmasında coşku dolu kalabalığa seslenen Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; "Bu vatanı, 1071'den bugüne Sultan Alparslan'dan, Fatih Sultan Mehmet'e, Fatih Sultan Mehmet'ten Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e kadar bu toprakları bizlere yurt etmekte önderlik etmiş olan bütün devlet büyüklerimizin önünde saygıyla, minnetle eğiliyoruz. Türkiye Cumhuriyeti nasıl kuruldu, nasıl bir mücadele verildi ve bugünlere nasıl gelindi. Bunu hepimiz biliyoruz. Bugün bile bu topraklar üzerinde gözü olan mihraklar var. Hiçbir zaman için şunu unutmasınlar, Türkiye ile uğraşanlara dâhili ve harici olan herkese Osmaniye'den, Amanosların ve Türkmen dağının eteklerinden sesleniyorum. Ne yaparlarsa yapsınlar asla bu vatanı bölemeyecekler. Bu vatanda topraklarında kürdistan diye bir bölge asla olmayacak. Buna müsaade etmeyeceğiz. İşte o yüzden değerli hemşerilerim buradan sizlere şunu ifade etmek istiyorum. Allah'ın izni, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin lütufları ve siz Osmaniyeli hemşerilerimizin teveccühleriyle üç dönemdir belediye başkanlığı yapmak şerefine nail oldum.
Devlet Bahçeli - 30.10.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan bayram tebriklerini kabul etti
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılan törende Cumhurbaşkanı Erdoğan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla tebrikleri kabul etti. Erdoğan, törende ilk olarak TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Sayıştay Başkanı Metin Yener, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve kuvvet komutanları, TBMM üyeleri ile yabancı misyon temsilcilerini kabul etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Devlet Bahçeli Haberleri | Devlet Bahçeli Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Devlet Bahçeli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Devlet Bahçeli kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP MYK Üyesi Öztürk: 15 Temmuz gecesi Genelkurmay açıklamayı geri çekin denildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 00:27:57. #1.14#

title