ABDULLAH AVCI HABERLERİ

Abdullah Avcı haber, Abdullah Avcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdullah Avcı - 3.3.2020
Beşiktaş'ı Sergen Yalçın ve Burak Bıyıktay sırtlıyor
Sergen Yalçın ile yükselişte Beşiktaş, teknik direktör Abdullah Avcı ile yolların ayrılmasının ardından göreve gelen Sergen Yalçın ile üst sıralar için umutlandı.
Abdullah Avcı - 26.2.2020
Gökhan İnler: 'Şampiyon olmak için her şeyi yapacağız'
Abdullah Avcı'nın ardından Okan Buruk'un takımın başına geldiğinin hatırlatılması üzerine İnler, "2 hoca da çok genç isimler, iyi çalışıyorlar.
Abdullah Avcı - 26.2.2020
Gökhan İnler: Tur atlamak istiyoruz
"BİZ, HOCAMIZLA VE YÖNETİMİMİZLE BERABER İYİ BİR TAKIMIZ" Tecrübeli futbolcu, Abdullah Avcı ile Okan Buruk hakkında ise "2 hoca da çok genç isimler, iyi çalışıyorlar.
Abdullah Avcı - 24.2.2020
Beşiktaşlı futbolcu N'Koudou, takıma daha çok katkı yapacağına inanıyor Açıklaması
"Sergen hocanın farklı bir oyun aklı var" Teknik direktör Abdullah Avcı'nın yerine Sergen Yalçın'ın gelmesiyle takımda nelerin değiştiği sorusuna N'Koudou, şu yanıtı verdi: "Saha içinde değişen birçok şey var.
Abdullah Avcı - 17.2.2020
Beşiktaşlı futbolcu Victor Ruiz, şampiyonluk şanslarını değerlendirdi Açıklaması
"Daha fazla sorumluluk almamızı istiyor" Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Abdullah Avcı ile mevcut çalıştırıcısı Sergen Yalçın'ın birbirinden farklı teknik adamlar olduğunu aktaran siyah-beyazlı oyuncu, şunları kaydetti: "Her hoca farklı oluyor.
Abdullah Avcı - 15.2.2020
Ahmet Nur Çebi'den Fikret Orman'a sert eleştiriler Açıklaması
Orman'ın takımın eski teknik direktörü Abdullah Avcı'yı da tartışmaya açtıkları yönündeki eleştirisine Çebi, "Abdullah Avcı'yı nerede tartıştım ki, geldiğimde zaten 6-7 maç kaybetmişti.
Abdullah Avcı - 15.2.2020
Beşiktaş yardım kampanyası başlatıyor
"BUNLARIN ARASINDA AHBAP-ÇAVUŞ İLİŞKİSİ VAR" Video Yardımcı Hakem (VAR) sistemindeki uygulamaları eleştiren Çebi, şöyle devam etti: "VAR konusuna gelince; açıklayın, şeffaf olun, şeffaf olmayan toplum hiçbir zaman mutlu olamaz. Yok, açıklanamaz, diyorlar. Hakkımızı Tahkim'de devam ettiriyoruz. İnşallah Tahkim hakkımızı iade edecektir. Etmezse de biliyorsunuz ki futbolda kurallar Tahkim'de bitiyor. Umarım orada sonuç elde edebiliriz. VAR ile hakemler arasında işler neden iyi gitmiyor Sayın Başkan, diyoruz. Bazı cezalı hakemlerimizi oraya koymak durumunda kalıyoruz, cevabı geliyor. Cezalı hakemi personel eksikliği nedeniyle VAR'a koyuyorsunuz. Yurt dışından getirin. Bunların arasında ahbap-çavuş ilişkisi var. Biri birine 'abi', öteki diğerine 'amca' diyor. Göztepe maçındaki olay belli ancak bu kural hatasının IFAB'a sorulduğu ve oradan gelen değerlendirmeye göre karar verildiği söylendi. Biz de IFAB'ın gerekçeli kararının bizlere açıklanması gerektiğini istedik. Bu konuda baskı yapmaya devam edeceğiz. Hakemlerin yapmış olduğu hatalardan dolayı sadece Beşiktaş'ın değil bütün takımların etkilendiğini görüyoruz." "BEN ABDULLAH HOCAYA GEREKEN DESTEĞİ ZATEN VERDİM AMA OLMADI" Eski başkan Fikret Orman'ın kendisi hakkındaki açıklamalarına yanıt veren Çebi, şunları kaydetti: "Sayın Fikret Orman 2-3 hafta önce bir programa katıldı. Orada bazı konuşmalar yaptı. Kendisi ile ilgili bildiğim ve bilmediğim şeyleri burada konuşmak istemiyorum çünkü artık denetleme başlamıştır. Dolayısıyla o konulara girmeyi düşünmüyorum ama şahsımla ilgili söylediği şeylere son bir kez cevap vermek istiyorum, buna ihtiyacım var. Futbol A.Ş.'de Sayın Fikret Orman ibra edilmedi. Bununla ilgili kızgın olduğunu programdan anlamış bulunuyoruz. Ben o zaman da söyledim, bu şahsi bir konu değil. Konu Beşiktaş ise benim için her şey durur. Biz, Abdullah Avcı'yı medya önünde nerede tartıştık? Geldiğimde zaten 6-7 maç kaybedilmişti.
Abdullah Avcı - 13.2.2020
Umut Nayir: Sergen hocanın gelmesi camiayı birleştirdi
'ÜZERİMİZDE BULUNAN RAKİPLERLE MAÇLARIMIZ, KADERİMİZİ BELİRLEYECEK? Beşiktaş'ta Abdullah Avcı'nın yerine teknik direktörlük görevine getirilen Sergen Yalçın'ın gelişinin hem takım da hem de taraftar üzerinde olumlu bir etki yarattığının altını çizen Nayir, 'Değişim süreçleri her zaman zordur.
Abdullah Avcı - 12.2.2020
Umut Nayir: Sergen hocanın gelmesi camiayı birleştirdi
"ÜZERİMİZDE BULUNAN RAKİPLERLE MAÇLARIMIZ, KADERİMİZİ BELİRLEYECEK" Beşiktaş'ta Abdullah Avcı'nın yerine teknik direktörlük görevine getirilen Sergen Yalçın'ın gelişinin hem takım da hem de taraftar üzerinde olumlu bir etki yarattığının altını çizen Nayir, "Değişim süreçleri her zaman zordur.
Abdullah Avcı - 12.2.2020
Umut Nayir: Sergen hocanın gelmesi camiayı birleştirdi
"ÜZERİMİZDE BULUNAN RAKİPLERLE MAÇLARIMIZ, KADERİMİZİ BELİRLEYECEK" Beşiktaş'ta Abdullah Avcı'nın yerine teknik direktörlük görevine getirilen Sergen Yalçın'ın gelişinin hem takım da hem de taraftar üzerinde olumlu bir etki yarattığının altını çizen Nayir, "Değişim süreçleri her zaman zordur.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Abdullah Avcı Haberleri | Abdullah Avcı Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Abdullah Avcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdullah Avcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Semih Özsoy: Abdullah Avcı'yla hiç görüşmedik, uzun vadeli bir teknik direktör arıyoru
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 03:10:03. #1.14#
title