Türkiye Sakatlar Derneği Haberleri

Türkiye Sakatlar Derneği haber, Türkiye Sakatlar Derneği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Sakatlar Derneği - 18.09.2019
"Engelliler ivedilikle bu yıl atama istiyor"
Cumhuriyet Meydanı'nda Türkiye Sakatlar Derneği Kastamonu Şubesi, Özel Bireyler ve Aileleri Dayanışma Derneği ile Görme Engelliler Derneği Kastamonu Şubesi tarafından Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS atamalarına ilişkin basın açıklaması yapıldı.
Türkiye Sakatlar Derneği - 19.08.2019
Aşkları engel tanımadı
'İÇİNDEKİ GÜZELLİĞİ HİSSETTİM' Damat İlker Yüksel, "Görme engelliyim ama ondaki temizliği, güzelliği hissettim .Hafta sonu evlenme teklifinde bulundum. İki aylık süreçte birbirimizi tanıdık. Bugün de bu güzel birlikteliğimizi taçlandırdık. Bizlere bu imkanı sağlayan Özel Trakya Bakım Merkezi'nin yönetimi ve personeli ile Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi'ne çok teşekkür ediyoruz" dedi.
Türkiye Sakatlar Derneği - 19.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ-13
'İÇİNDEKİ GÜZELLİĞİ HİSSETTİM' Eşi ile iki ay önce tanıştıklarını belirten damat İlker Yüksel " Görme engelliyim ama ondaki temizliği, güzelliği hissettim ve hafta sonu evlenme teklifinde bulundum. İki aylık süreçte birbirimizi tanıdık. Bugünde bu güzel birlikteliğimizi taçlandırdık. Bizlere bu imkanı sağlayan Özel Trakya Bakım Merkezi'nin tüm yönetimine ve personellerine ayrıca Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi'ne de çok teşekkür ediyoruz.
Türkiye Sakatlar Derneği - 06.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ-6
Pınar Ağırman, aldıkları sandalyeleri Türkiye Sakatlar Derneği Çorlu Şubesi'ne getirerek, görevlilere teslim etti.
Türkiye Sakatlar Derneği - 03.08.2019
Öğrencilerden "Sıfır Atık" Projesi'ne destek
Öğretmen ve öğrencilerin katkı verdiği proje kapsamında 6 ay içinde 2 milyon mavi kapak ve 300 kilogram pet şişe toplandı. Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şubesi ile iletişime geçen Okul Müdürü Osman Şafak ile 4 lise öğrencisi mavi kapakları ve şişeleri, derneğe teslim etti.
Türkiye Sakatlar Derneği - 27.06.2019
Ataşehir'de engelli vatandaşların evleri ücretsiz boyanıyor
Ataşehir Belediyesi, Türkiye Sakatlar Derneği Ataşehir Şubesi ve Ataşehir Kent Konseyi iş birliğiyle başlatılan uygulamayla maddi imkansızlık yaşayan engelli vatandaşların evleri ücretsiz boyanıyor.
Türkiye Sakatlar Derneği - 27.06.2019
Engellilerin tekerlekli sandalye sevinci
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kütahya Şubesince dernek üyeleri ile hayırseverlerin destekleriyle alınan manüel tekerlekli sandalyeler, Türkiye Sakatlar Derneği Kütahya Şubesi aracılığıyla Hüseyin Özdemir, Burak Yarar, Nezire Lafçı, Nazım Erişen, Zehra Nurbiğa, Ramazan İmal ve İsmail Semih Memiş'e verildi.
Türkiye Sakatlar Derneği - 02.06.2019
Emekli öğretmenden üç engelliye akülü sandalye bağışı
Kütahya'da bir emekli öğretmenin yaptığı bağışla temin edilen akülü tekerlekli sandalyeler engellilere teslim edildi. Türkiye Sakatlar Derneği Kütahya Şubesine bağışta bulunan emekli öğretmen Fatma Çeviker'in destekleriyle satın alınan üç adet akülü tekerlekli sandalye, bedensel engelli İbrahim Fatih Madenci, Şeref Gürel ve Furkan İnce'ye verildi.
Türkiye Sakatlar Derneği - 30.05.2019
Yardım Sevenler Derneğinden engellilere tekerlekli sandalye bağışı
Kütahya'da, hayırseverlerin destekleriyle satın alınan 5 tekerlekli sandalye engellilere teslim edildi. Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kütahya Şubesi tarafından, dernek üyeleri ile hayırseverlerin destekleriyle temin edilen manuel sandalyeler, Türkiye Sakatlar Derneği Kütahya Şubesince tespiti yapılan 5 engelliye verildi.
Türkiye Sakatlar Derneği - 24.05.2019
Hayırseverlerin desteğiyle akülü sandalyelerine kavuştular
Türkiye Sakatlar Derneği Kütahya Şubesine, Gülsüm Güral ve kızı Sema Güral Sürmeli tarafından yapılan bağışla alınan akülü iki tekerlekli sandalye, ağaçtan düşme neticesinde yaklaşık 35 yıldır yürüyemeyen Ahmet Çetin (50) ve doğuştan engelli Rahime Turgut'a (25) verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Sakatlar Derneği Haberleri | Türkiye Sakatlar Derneği Haber - Haberler - Sayfa 4 - Türkiye Sakatlar Derneği haberleri, son dakika türkiye sakatlar derneği haber ve gelişmeleri burada. Çalışkan muhtar yaptığı yardımlarla gönüllere dokunuyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 04:34:49. #1.15#

title