Tümgeneral Şanver'den Büyükerşen'e Veda Ziyareti

Tümgeneral Şanver'den Büyükerşen'e Veda Ziyareti

Hava Lojistik Komutanlığı'na atanan Tümgeneral Mehmet Şanver, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e veda ziyaretinde bulundu.

Tümgeneral Şanver'den Büyükerşen'e Veda Ziyareti

1. Hava İkmal Merkez Bakım Komutanlığı'ndan Hava Lojistik Komutanlığı'na atanan Tümgeneral Mehmet Şanver, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e veda ziyaretinde bulundu.

Eskişehir 1. Hava İkmal Merkez Bakım Komutanlığı görevinden, Ankara'daki Hava Lojistik Komutanlığı'na atanan ve korgeneral rütbesine terfi edecek Hava Pilot Tümgeneral Mehmet Şanver, yeni görev yerine gitmeden önce Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret etti. Eskişehir'de görev yapmış olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirten Tümgeneral Şanver, verdiği desteklerden ötürü Başkan Büyükerşen'e teşekkür etti.

Büyükerşen ise Şanver'in Hava Kuvvetleri'nde örnek kişiliğe sahip bir komutan olduğunu söyleyerek, görev yerleri ne kadar değişse de dostlukların baki kalacağını kaydetti. Büyükerşen, Şanver'e yeni görev yerinde başarılar diledi.