Taksim Haberleri

Taksim haber, Taksim son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Taksim - 29.05.2021
Devlet Bahçeli: "Unutulmasın ki zulüm 1453'de başladı diyenlerin soyu bozuk, sütü lekelidir"
"Unutulmasın ki, zulüm 1453'de başladı diyenlerin soyu bozuk, sütü lekelidir" Genel Başkan Bahçeli, açıklamasına şu şekilde devam etti: "Efendimizin övgüsüne mazhar olmuş güzel komutanları, kutlu hünkarımız Fatih Sultan Mehmet Han'ı, manevi önderlerimizi, fethe memur edilmiş kahraman neferlerimizi rahmetle, minnetle, şükranla yad ediyorum. İstanbul Türk milletinin has bahçesi, coğrafyaların bayraktarıdır. Unutulmasın ki, zulüm 1453'de başladı diyenlerin soyu bozuk, sütü lekelidir. Çünkü 1453'de karadan yürütülen gemilerin, surları döven millet kudretinin eliyle İstanbul çekim alanı, cazibe merkezi olmuş, insaniyetin, merhametin, hakka ve hukuka hürmetin mührüyle sivrilmiştir. İstanbul sevdamızın sancağı, kabul edilmiş dualarımızın mükafatı, zaferlerimizin kaynağı, umutlarımızın vahası, son yurdumuzun ebedi varlığıdır. Şairin dediği gibi; Bulanık akan sular durulacak yeniden, Gökyüzüne direkler vurulacak yeniden, Saadet menziline varılacak yeniden, Çağlar üstü bir nizam kurulacak yeniden. " "İstanbul'a bir millet eserinin daha kazandırılması, inancımızın itibarına muazzam bir katkı sağlanması milletimizi sevince boğmuştur" Taksim Camii ve Çamlıca Kulesi hakkında da değerlendirmede bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Taksim Meydanı, İstiklal Caddesi ve Tarlabaşı Bulvarı'nın kesişim noktasında inşa edilen ve 1,5 asırlık bir hayali hakikatle buluşturan Taksim Camii'nin dün itibariyle resmen açılmasından büyük bir bahtiyarlık duyduğumu özellikle paylaşıyorum.
Taksim - 29.05.2021
Taksim Camii'nin iklimlendirme çözümü Daikin'den geldi
Daikin, İstanbul Beyoğlu'nda yapılan Taksim Camii'nin iklimlendirme çözüm ortağı oldu.
Taksim - 29.05.2021
28 Mayıs 2021 Haberleri
28 Mayıs 2021 Manşet Haberleri.
Taksim - 28.05.2021
İSTANBUL -(İçeriden görüntülerle)  CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, AYASOFYA CAMİİ'NDE HAFIZLIK ÖĞRENCİLERİNİN İCAZET TÖRENİNE KATILDI
Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi kapsamında hafızlıklarını tamamlayan 136 öğrenci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Ayasofya Camii'nde düzenlenen programla icazet aldı. Taksim Camii açılış töreninin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayasofya Camii'ne geçti.
Taksim - 28.05.2021
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, AYASOFYA CAMİİ'NDE HAFIZLIK ÖĞRENCİLERİNİN İCAZET TÖRENİNE KATILDI
Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi kapsamında hafızlıklarını tamamlayan 136 öğrenci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Ayasofya Camii'nde düzenlenen programla icazet aldı. Taksim Camii açılış töreninin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayasofya Camii'ne geçti.
Taksim - 28.05.2021
Erdoğan: Taksim Camii, İstanbul'un sembolleri arasındaki seçkin yerini şimdiden almıştır
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Mimarisiyle tarihi Beyoğlu'na uyumu yanında, mühendislik yöntemiyle de ülkemizde ve dünyada sayılı projeler arasında yer alan camimiz İstanbul'un sembolleri arasındaki seçkin yerini elhamdülillah şimdiden almıştır" dedi.
Taksim - 28.05.2021
ERDOĞAN: TAKSİM CAMİİ, İSTANBUL'UN SEMBOLLERİ ARASINDAKİ SEÇKİN YERİNİ ŞİMDİDEN ALMIŞTIR
Taksim'de inşa edilen Taksim Camii'nde ilk cuma namazını kılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, namaz sonrasında caminin resmi açılışını gerçekleştirdi.
Taksim - 28.05.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Taksim Camii Açılış Programı'nda konuştu: (1)
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Taksim Camii'ni bir süre önce yeniden ibadete açtığımız Ayasofya Cami-i Kebir'e verilen bir selam, yarın ulaşacağımız İstanbul'un fethinin 568. yıl dönümüne bir hediye olarak görüyorum.
Taksim - 28.05.2021
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Taksim Camii'nde cuma hutbesini okudu Açıklaması
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Taksim Camii'nin açılmasıyla büyük bir hasretin daha sona erdiğini belirterek, "Okunan salalar ve Ezan-ı Muhammediler, getirilen tekbirler Taksim Camii'nde ve tüm gök kubbede yankılandı.
Taksim - 28.05.2021
Taksim Camii ibadete açıldı (1)
TAKSİM Camii, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı ilk cuma namazıyla ibadete açıldı.
Taksim - 28.05.2021
Son dakika haberi... Erdoğan: "Taksim Camii önünden yankılanan sesin, ülkemiz üzerinde hesapları olan emperyalistleri, terör destekçilerini, insanlık düşmanlarını...
Son dakika haberleri: Erdoğan: "Taksim Camii önünden yankılanan sesin, ülkemiz üzerinde hesapları olan emperyalistleri, terör destekçilerini, insanlık düşmanlarını rahatsız ettiğinden şüpheniz olmasın.
Taksim - 28.05.2021
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Taksim Camii, yaklaşık bir buçuk asırlık mücadelenin ardından İstanbul'umuza kazandırılmıştır."
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Taksim Camii, yaklaşık bir buçuk asırlık mücadelenin ardından İstanbul'umuza kazandırılmıştır.
Taksim - 28.05.2021
TAKSİM CAMİİ İBADETE AÇILDI (1)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,"Taksim Camimiz, İstanbul'un sembolleri arasındaki seçkin yerini şimdiden almıştır"Alper KORKMAZ - Zeki GÜNAL - Harun UYANIK - İstanbul DHA - TAKSİM Camii, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı ilk cuma namazıyla ibadete açıldı.
Taksim - 28.05.2021
Erdoğan: "İlk cuma namazını eda ettiğimiz Taksim Camimizin İstanbul'umuz, ülkemiz ve Alem-i İslam için hayırlara vesile olmasını diliyorum."
Erdoğan: "İlk cuma namazını eda ettiğimiz Taksim Camimizin İstanbul'umuz, ülkemiz ve Alem-i İslam için hayırlara vesile olmasını diliyorum.
Taksim - 28.05.2021
Erdoğan: "(Taksim Camisi) Caminin yerinde mescit bile yok ve burada maalesef cami yapımına müsaade yok ve adeta kümes gibi bir yerde gazeteler...
Erdoğan: "(Taksim Camisi) Caminin yerinde mescit bile yok ve burada maalesef cami yapımına müsaade yok ve adeta kümes gibi bir yerde gazeteler üzerinde müminler namazlarını eda etmeye çalışıyorlardı.
Taksim - 28.05.2021
Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Taksim Camii, yaklaşık 1,5 asırlık bir mücadelenin ardından İstanbul'umuza kazandırılmıştır."
Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Taksim Camii, yaklaşık 1,5 asırlık bir mücadelenin ardından İstanbul'umuza kazandırılmıştır.
Taksim - 28.05.2021
Son dakika haberleri | Erdoğan: "Taksim Camisi'ni bir süre önce yeniden ibadete açtığımız Ayasofya Cami-i Kebir'e verilen bir selam, İstanbul'un fethinin 568. yıl dönümüne...
Son dakika haber: Erdoğan: "Taksim Camisi'ni bir süre önce yeniden ibadete açtığımız Ayasofya Cami-i Kebir'e verilen bir selam, İstanbul'un fethinin 568. yıl dönümüne bir hediye olarak görüyorum.
Taksim - 28.05.2021
ERDOĞAN TAKSİM CAMİİ'NE GELDİ, NAMAZ KILMAK İSTEYENLER MEYDANI DOLDURDU (1)
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Taksim'de yapımı tamamlanan caminin ibadete açılışı için camiye geldi.
Taksim - 28.05.2021
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazı ile birlikte açılışı yapılacak olan Taksim Camii'ne geldi. Taksim Camii'nde ilk ezan okundu.
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazı ile birlikte açılışı yapılacak olan Taksim Camii'ne geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Taksim Haberleri | Taksim Haber - Haberler - Sayfa 4 - Taksim haberleri, son dakika taksim haber ve gelişmeleri burada. Cumhurbaşkanı Erdoğan 9. Fetih Kupası Ödül Töreni'ne video konferans ile katıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.06.2021 05:01:18. #1.13#

title