Osmaniye Haberleri

Osmaniye haber, Osmaniye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osmaniye - 9.10.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
-Bakan Koca 7 ilin sağlık müdürleri ve saha koordinatörleriyle görüştü Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Adana, Mersin, Gaziantep, Kahramanmaraş, Hatay, Osmaniye ve Kilis sağlık müdürleri ve saha koordinatörlerinin katılımıyla Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir değerlendirme toplantısı yaptı.
Osmaniye - 9.10.2020
Sağlık Bakanı Koca, 7 ilin sağlık müdürleri ve saha koordinatörleriyle görüştü: (2)
Bakan Koca, Adana, Mersin, Gaziantep, Kahramanmaraş, Hatay, Osmaniye ve Kilis sağlık müdürleri ve saha koordinatörlerinin katılımıyla Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde gerçekleştirilen değerlendirme toplantısı sonrası düzenlediği basın toplantısında konuştu.
Osmaniye - 9.10.2020
Osmaniye'de çeşitli operasyonlarda gözaltına alınan 45 şüpheli tutuklandı
Osmaniye'de, eylül ayında gerçekleştirilen operasyonlarda gözaltına alınan 1176 şüpheliden 45'i tutuklandı.
Osmaniye - 9.10.2020
Osmaniye merkezli DEAŞ operasyonunda 8 tutuklama
Osmaniye merkezli 5 ilde terör örgütü DEAŞ'a yönelik düzenlenen operasyonlarda 8 kişi yakalandı.
Osmaniye - 9.10.2020
Bursa'da hemşire kardeşini bıçaklayan sanığın yargılanmasına başlandı
Mahkemede savunması alınan sanık, olay günü ablasının evine Osmaniye'den ziyarete geldiğini belirtti.
Osmaniye - 9.10.2020
Osmaniye'de zeytinlikteki ağaçların meyvelerini çalan kişi yakalandı
Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde başkasına ait zeytinlikteki ağaçlardan meyvelerini toplayıp sattığı öne sürülen kişi yakalandı.
Osmaniye - 9.10.2020
Sağlık Bakanı Koca: "Sıkı denetim ve hızlı müdahalelerimizle salgının hızını kestik"
Adana, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Mersin ve Osmaniye il değerlendirme toplantıları yapacaklarını bildiren Koca, bu kentlerdeki güncel durumu, ihtiyaçları, sağlık altyapısını detaylarıyla inceleyeceklerini sözlerine ekledi.
Osmaniye - 9.10.2020
5 çiftçinin çilek üretim projesi kabul edildi
Osmaniye'nin Bahçe ilçesinde 5 kadın çiftçinin çilek üretim projesi Uluslararası Tarımsal Kalkınma Fonu (IFAD) tarafından kabul edildi.
Osmaniye - 9.10.2020
Zeytinleri çalıp satan şüpheli yakalandı
Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde bir bahçedeki 124 zeytin ağacının meyvesini çalan 1 kişi yakalandı.
Osmaniye - 9.10.2020
Kara yollarında durum
TAG Otoyolu'nun Osmaniye-Gaziantep İl Sınırı-Nurdağı Kavşağı 1-2.
Osmaniye - 8.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 9 Ekim 2020
3- Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, valilik ziyaretinde bulunacak, basın açıklaması yapacak, Adana Şehir Hastanesini ziyaret edecek, İl Değerlendirme Toplantıları (Adana, Mersin, Gaziantep, Kahramanmaraş, Hatay, Osmaniye, Kilis) sonrasında basın toplantısı düzenleyecek.
Osmaniye - 8.10.2020
Son dakika haberleri: Osman Kavala ve Henri Barkey hakkında hazırlanan iddianameden detaylar (1)
Sanık Osman Kavala'nın Gezi Parkı odaklı eylemler sürecinde birçok kişiye karşılıksız maddi yardım yaptığı belirtilen iddianamede, şunlar kaydedildi: "Uluslararası spekülatör George Soros'un Türkiye'deki temsilcisi konumundaki şüpheli Mehmet Osman Kavala'nın, bir plan ve senaryo dahilinde yürütülen Gezi Kalkışması'nın planlanmasında, uygulanmasında ve tüm ülke sathına yayılarak derinleştirilmesinde etkin rol oynadığı, kalkışma sürecinde yaptıkları provokatif paylaşımlar ve eylem çağrıları ile eylemcileri galeyana getirerek şiddet olaylarının tırmanmasına zemin hazırlayan Taksim Platformu'nu Mine Özerden aracılığıyla, Taksim Dayanışması'nı ise Şerafettin Can Atalay, Tayfun Kahraman ve Ayşe Mücella Yapıcı aracılığıyla perde arkasından kontrol ettiği, kalkışmaya desteği artırmak ve eylemlerin ülke geneline yayılmasını sağlamak amacıyla yürütülen Forum Koordinasyon faaliyetlerini Hanzade Hikmet Germiyanoğlu aracılığıyla kontrol ettiği, kalkışmayla ilgili tüm uluslararası girişimleri bizzat kendisinin yönettiği ve eylemcilerin birçok ihtiyaçlarının da Mehmet Osman Kavala tarafından karşılandığı tespit edilmiştir." Firari sanık Henri Jak Barkey'in Gezi Parkı odaklı eylemler sürecinde çok sık şekilde diğer zamanlardan farklı olarak Türkiye'ye geldiğini ifade edilen iddianamede, Gezi Parkı odaklı eylemler öncesinde birkaç kez Türkiye'ye gelen Berkey'in İstanbul, Kayseri, Ankara, Adana, Mersin, Osmaniye ve Gaziantep'te kaldığı, Gezi Parkı odaklı eylemlerin başlamasından sonra ise Ankara ve İstanbul'da bulunduğuna yer verildi.
Osmaniye - 8.10.2020
Son dakika haberleri: Üzerine balkon duvarı devrilen çocuk hayatını kaybetti
Son dakika 3. sayfa haberi: Osmaniye'nin Kadirli ilçesine bağlı Erdoğdu köyünde evlerinin bahçesinde oynarken üzerine balkon duvarı devrilen 4 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.
Osmaniye - 8.10.2020
Tahkim Kurulu, Galatasaray'a verilen cezaları onadı
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre Tahkim Kurulu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK) Galatasaray'a, Fenerbahçe maçında stadyum dışından stadyuma yanıcı-patlayıcı madde atılması ve takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle verilen toplam 34 bin 500 TL'lik para cezasını onadı.  Tahkim Kurulu'nun aldığı kararlar şu şekilde: "Denizli Spor Kulübü Derneği'nin futbolcu Kerem Can Akyüz ile arasındaki uyuşmazlığa ilişkin Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun 25.07.2020 tarih ve E.2020/56- K.2020/166 sayılı kararına itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde; Uyuşmazlık Çözüm Kurulu kararında usule ve esasa aykırı bir yön bulunmadığı anlaşıldığından, başvurunun reddi ile kararın onanmasına, oybirliği ile, Fatih Karagümrük Sportif Faaliyetler A.Ş. Kulübü'nün futbolcu Selçuk Alibaz ile arasındaki uyuşmazlığa ilişkin Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun 25.07.2020 tarih ve E.2020/69- K.2020/212 sayılı kararına itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde; Uyuşmazlık Çözüm Kurulu kararında usule ve esasa aykırı bir yön bulunmadığı anlaşıldığından, başvurunun reddi ile kararın onanmasına, oybirliği ile, Fatih Karagümrük Sportif Faaliyetler A.Ş. Kulübü'nün futbolcu Fırat Suçsuz ile arasındaki uyuşmazlığa ilişkin Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun 25.07.2020 tarih ve E.2020/70- K.2020/213 sayılı kararına itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde; Uyuşmazlık Çözüm Kurulu kararında usule ve esasa aykırı bir yön bulunmadığı anlaşıldığından, başvurunun reddi ile kararın onanmasına, oybirliği ile, Futbolcu Rıdvan Okuş'un Büyükçekmece Tepecik Spor Hizmetleri A.Ş. Kulübü ile arasındaki uyuşmazlığa ilişkin Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun 25.07.2020 tarih ve E.2020/120- K.2020/276 sayılı kararına itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde; Davacının itirazının kabulü ile UÇK kararında hükmedilen alacak miktarına 7.418,06 TL ilave edilmek suretiyle UÇK kararının toplam alacak miktarı yönünden 52.543, 06 TL şeklinde düzeltilerek onanmasına, Faiz, yargılama gideri, vekalet ücreti ve diğer hususların gerekçeli kararda belirtilmesine, oybirliği ile, Serkan Çınar'ın 2020-2021 Futbol Sezonu Hakem ve Gözlemci Klasman Listesine itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde; Serkan Çınar'ın itirazının reddine oybirliği ile, Osmaniye Spor Futbol Kulübü'nün PFDK'nın 24.
Osmaniye - 8.10.2020
Son dakika haberleri: Osmaniye'de üzerine balkon duvarı devrilen çocuk hayatını kaybetti
Son dakika haberleri: Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde üzerine balkon duvarı devrilen çocuk yaşamını yitirdi.
Osmaniye - 8.10.2020
Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, öğrencileri kabul etti
Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, "Hayalini Birlikte Gerçekleştirelim Projesi" kapsamında kendisiyle tanışmak isteyen öğrencileri makamında kabul etti.
Osmaniye - 8.10.2020
Karşıyaka'nın fikstürü yoğun
İzmir'de 12 Kasım Perşembe Arhavispor'la oynayacak yeşil-kırmızılılar, 15 Kasım Pazar günü Çarşambaspor deplasmanının ardından 19 Kasım Perşembe Somaspor'u ağırlayacak. Soma maçı sonrası 11'inci haftayı bay takım olarak geçecek İzmir temsilcisi, 2 Aralık Çarşamba Batman Petrol deplasmanına çıkıp, 10 Aralık Perşembe İçel İdmanyurdu'yla iç sahada karşılaşacak. 20 Aralık Pazar günü dış sahada Şile Yıldızspor önünde terleyecek Karşıyaka, 24 Aralık Perşembe Altındağspor'la evinde oynayacak. Karşıyaka, ilk yarıyı 30 Aralık Çarşamba günü Osmaniye FK deplasmanı ve 6 Ocak Çarşamba iç sahada çıkacağı Erbaaspor maçıyla noktalayacak.
Osmaniye - 8.10.2020
Kara yollarında durum
TAG Otoyolu'nun Osmaniye-Gaziantep il sınırı-Nurdağı Kavşağı 1-2.
Osmaniye - 7.10.2020
Son dakika! Osmaniye'de bir ayda 36 terör şüphelisi yakalandı
Son dakika haberler... Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Eylül ayında terör olaylarına karışan 36 kişi yakalandı.
Osmaniye - 7.10.2020
AA Adana Bölge Müdürü Firik, Osmaniye İl Emniyet Müdürü ve OKÜ Rektörü'nü ziyaret etti
Anadol Ajansı (AA) Adana Bölge Müdürü Mehmet Kemal Firik, Osmaniye İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş ve Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Rektörü Prof. Dr. Murat Türk'ü ziyaret etti.
Osmaniye - 7.10.2020
Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, AA Adana Bölge Müdürü Firik'i kabul etti
Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, Anadolu Ajansı (AA) Adana Bölge Müdürü Mehmet Kemal Firik'i kabul etti.
Osmaniye - 7.10.2020
Son dakika haberleri... Osmaniye'deki cinayetle biten silahlı kavgaya 2 tutuklama
Son dakika 3. sayfa haberi: Osmaniye'de husumetli iki aile arasında çıkan ve 1 kişinin hayatını kaybettiği, 4 kişinin yaralandığı silahlı kavgaya karıştıkları iddia edilen 2 kişi tutuklandı.
Osmaniye - 7.10.2020
Osmaniye Ticaret Borsası
Osmaniye Ticaret Borsasında iç yer fıstığının kilogramı en yüksek 20,25 liradan satıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Osmaniye Haber, Osmaniye Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 3 - Osmaniye haber sayfamızda Osmaniye haberleri okuyabilir, Osmaniye son dakika haberleri ve güncel Osmaniye gelişmelerini görebilirsiniz. Yangında evleri yanan aile: Canımızı zor kurtardık.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 20:33:50. #1.15#
title