Kayseri ve Civarı Elektrik Dağıtım Şirketi, Çağrı Merkezi Kuruyor

Kayseri ve Civarı Elektrik Dağıtım Şirketi, Çağrı Merkezi Kuruyor

Yaptığı Yatırımlarla Elektrik Dağıtım Sektöründe Adından Söz Ettiren Kayseri ve Civarı Elektrik T.a.ş. (Kcetaş), Müşteri Odaklı Hizmet Verecek Olan Türkiye'nin En Kapsamlı Bilişim Sistemleri ve Çağrı Merkezi'ni Kuruyor.

Kayseri ve Civarı Elektrik Dağıtım Şirketi, Çağrı Merkezi Kuruyor

Yaptığı yatırımlarla elektrik dağıtım sektöründe adından söz ettiren Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş. (KCETAŞ), müşteri odaklı hizmet verecek olan Türkiye'nin en kapsamlı Bilişim Sistemleri ve Çağrı Merkezi'ni kuruyor.

Abonelere daha sağlıklı ve 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verecek olan Bilişim Sistemleri ve Çağrı Merkezi'ni hayata geçirmek için ilk adım atıldı. KCETAŞ Genel Müdürü Şadi Büyükkeçeci, "Elektrik şirketi olarak bizim kuracağımız Bilişim Sistemleri ve Çağrı Merkezi, elektrik dağıtım sektöründe Türkiye'nin en kapsamlı bilişim sistemi ve çağrı merkezi olacak. Tüm şirketin bilgi işlem altyapısı, donanım ve yazılım olarak komple yenilenecek. Sistemin daha iyi işlemesi sağlanarak işler daha seri şekilde yürüyecek. Çağrı merkezinin kurulması ile birlikte ilçeler de dahil tüm vatandaşlarımız 7 gün 24 saat elektrikle ilgili arıza, tahakkuk tahsilat olsun, her türlü konuda çağrı merkezimizi arayıp bilgi edinebilecekler. Bilişim Sistemleri ve Çağrı Merkezi hizmet alımı ihalesine Havelsan, Sentim Bilişim Teknolojileri, Alcatel Locent Teletaş Telekominikasyon, Proline Bilişim Sistemleri ve Siemens gibi Türkiye'de sektörün önde gelen 5 firma katıldı. İlk olarak firmaların yeterlilik değerlendirmeleri yapılarak belgeleri ve dosyaları kontrol edildi. Bu aşamadan sonra yeterliliği geçen firmalarla teknik görüşmeler yapılarak ihale sürecini sürdüreceğiz." dedi.

Büyükkeçeci, bir yandan teknolojik yatırımları şirket bünyesine kazandırmaya devam edeceklerini, bir yandan da elektrik üretimine yönelik ciddi yatırımlar yapacaklarını açıkladı. (CİHAN)