Alanya'da Bir Dernekte Çıkan Yangın Maddi Hasara Neden Oldu

Alanya'da Bir Dernekte Çıkan Yangın Maddi Hasara Neden Oldu

Antalya'nın Alanya İlçesinde Bir Dernek Bürosunda Elektrik Kablolarının Alev Alması Sonucu Çıkan Yangında Maddi Hasar Meydana Geldi. Zararın Ne Kadar Olduğu Araştırılırken, Olayla İlgili Olarak Polis Soruşturma Başlattı.

Alanya'da Bir Dernekte Çıkan Yangın Maddi Hasara Neden Oldu

Antalya'nın Alanya ilçesinde bir dernek bürosunda elektrik kablolarının alev alması sonucu çıkan yangında maddi hasar meydana geldi. Zararın ne kadar olduğu araştırılırken, olayla ilgili olarak polis soruşturma başlattı.

Edinilen bilgilere göre yangın Çarşı Mahallesi'ndeki Doruk İşhanı'nın ikinci katında bulunan Genç Alanyalılar Derneği'nde meydana geldi. Dernekten yoğun duman çıktığını fark eden çevredeki esnaf, hemen itfaiye ve polise haber verdi.

Olay yerine kısa sürede gelen polis ekipleri yangının olduğu işhanı etrafına güvenlik şeridi çekti. İtfaiye ekipleri ise söndürme çalışmalarına başladı. Yangın kısa sürede kontrol altına alınarak söndürülürken, dernek bürosundaki eşyaların tamamen yandığı belirtildi.

Yapılan incelemede yangının elektrik kablolarının kısa devre yapması sonucu meydana geldiği belirlendi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: CHA