Ahmet Aras Haberleri

Ahmet Aras haber, Ahmet Aras son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Aras - 26.03.2021
Bodrum Halk Eğitim Merkezi yeni hizmet binası açıldı
Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Müdürlüğü ile güzel çalışmalar içinde olduklarını vurguladı.
Ahmet Aras - 26.03.2021
Bodrum'da iki meydan bir cadde proje yarışması
Basın toplantısına Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Belediye Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu, Etüd ve Proje Müdürü Özgür Şahin, Planlama ve Proje Müdürü Bülent Bardak, mimarlar, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.
Ahmet Aras - 23.03.2021
Bodrum'daki sur duvarları profesörleri şaşırttı
İstanbul Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı öğretim üyesi Y. Şehir Plancısı, Peyzaj Mimarı Prof. Dr. Gülşen Aytaç ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne Yenikapı Arkeoloji Müzesi, Fetih Yolu Canlandırma Projesi ve İstanbul Kara Surları ve çevresi yeniden canlandırma projeleri gibi birçok uluslararası ödüllü projeye imza atmış Yüksek Mimar Alper Aytaç çalışmaları inceledi. İncelemeler de Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Başkan Yardımcısı Turgay Kaya, Gülşen Aytaç ve Alper Aytaç'a proje hakkında bilgiler verdi, Akdeniz Ülkeleri Akademisi (AKADEMİA) Vakfı Başkanı Özay Kartal da surların tarihçesini anlattı.
Ahmet Aras - 19.03.2021
Türkiye'nin en pahalı mahallesinde imar durduruldu, milyon dolarlık projeler askıya alındı
Yapılaşmanın durduğunu söyleyen Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, "Şu anda Yalıkavak'ta mevcut, devam eden inşaatların seviye tespitinin yapılıp kendilerine tebliğ edilmesi gerekiyor.
Ahmet Aras - 24.02.2021
Bodrum'da kürek teknesi denize indirildi
Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bitez Özgür Plaj'da gerçekleştirilen etkinlikte, ilçede sporun yaygınlaşmasına destek veren eski milli sporcu Celal Gürsoy'a teşekkür etti.
Ahmet Aras - 11.02.2021
Bodrum'da İSDEM ve belediye ekiplerinden inşaat ve şantiyelerde Kovid-19 denetimi
Bodrum Belediye Başkan Ahmet Aras, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, salgın tehdidinin sürdüğünü ve kalabalığın yoğun olduğu inşaat şantiyelerinde denetimlerin sıklaşacağını kaydetti.
Ahmet Aras - 26.01.2021
Bodrum Belediyesi Çevre Yönetim Birimi Şefliği kuruldu
Belediye Başkanı Ahmet Aras, yaptığı açıklamada, alınan yetki belgesinin ve kurulan birimin, etkin bir çevre yönetim anlayışı oluşturulabilmesi için önemli bir adım olduğunu kaydetti.
Ahmet Aras - 14.01.2021
Bodrum'da "Halikarnas Balıkçısı Seyir Terası" açıldı
Belediye Başkanı Ahmet Aras, yaptığı açıklamada, seyir terasına gelenlerin bölgeyi görünce oldukça mutlu olacaklarını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Aras Haberleri | Ahmet Aras Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Ahmet Aras haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Aras kimdir, hayatı ve biyografisi. 2400 yıl sonra lahit mezar gün yüzüne çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 06:35:23. #1.14#

title