SEYİT TORUN HABERLERİ

Seyit Torun haber, Seyit Torun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Seyit Torun - 27.9.2019
Kılıçdaroğlu, down sendromlu çocuklarla bir araya geldi
Dernek Başkanı Tozlu'nun, Kılıçdaroğlu'na derneğe katkılarından dolayı plaket verdiği kabulde, Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'da hazır bulundu.
Seyit Torun - 27.9.2019
Chp'li torun: bu görüşme gizli kapaklı değil
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, IMF heyeti ile otelde gerçekleşen görüşmeye ilişkin, "Bu görüşme gizli kapaklı değil. Otele arka kapıdan girmemiş ya da böyle bir toplantıya gittiğini inkar etmemiş.
Seyit Torun - 27.9.2019
Chp'li torun: bu görüşme gizli kapaklı değil
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, IMF heyeti ile otelde gerçekleşen görüşmeye ilişkin, "Bu görüşme gizli kapaklı değil. Otele arka kapıdan girmemiş ya da böyle bir toplantıya gittiğini inkar etmemiş.
Seyit Torun - 27.9.2019
CHP'den "İstanbul depremi" açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İstanbul'da yaşanan depreme ilişkin, "Bunu tekrar bir büyük uyarı olarak görmeli ve eksikliklerimizi bir saniye bile harcamadan tamamlamalıyız." dedi.
Seyit Torun - 27.9.2019
GÜNDEM / 27 Eylül 2019
(Adıyaman/09.30-17.30) 3- CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenleyecek.
Seyit Torun - 27.9.2019
GÜNDEM ÖZETİ / 27 Eylül 2019
(İzmir/10.00/15.00/16.00) 2- CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenleyecek.
Seyit Torun - 24.9.2019
CHP'den "iklim krizi" açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Birleşmiş Milletler Genel Kurulunun da gündemini oluşturan iklim krizinin önüne geçebilmek için yerel yönetimlere büyük görevler düştüğünü belirterek, "Ancak hükümet, bankalar ve finans kuruluşları da yerel yönetimlerin çabalarına destek olmak için...
Seyit Torun - 19.9.2019
Atatürk'ün Ordu'ya gelişinin 95. yılı
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Ordu'ya gelişinin 95. yıl dönümünü kutladı.
Seyit Torun - 18.9.2019
CHP'li Torun'dan Gaziler Günü mesajı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Vatanımızın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü, ülkemizin huzuru için üstün fedakarlıklar göstererek, canı ve kanı pahasına göğsünü siper etmiş gazilerimizin varlığı her zaman Türk Milleti'nin gönlünde eşsiz bir yere sahiptir ve bundan sonra da...
Seyit Torun - 14.9.2019
Torun, Ordu'daki maden sahasında incelemelerde bulundu
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Ordu'nun Fatsa ilçesindeki altın madeni sahasında incelemelerde bulundu.
Seyit Torun - 13.9.2019
"İşten çıkarmaları inceliyoruz"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Şu anda genel merkezde kurduğumuz birimlerle hem işten çıkarmaları inceliyoruz, hem de belediyelerimizin şu anda bütün bilançolarını, bütün demirbaş kayıtlarını ve yaptıkları bütün işlemleri kontrol ediyoruz.
Seyit Torun - 12.9.2019
Dha yurt bülteni - 16
Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, belediye hizmet binasında, dün Ankara'da gerçekleşen 29 büyükşehir belediye başkanının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluşmasına yönelik detayları açıkladı. Cumhurbaşkanı'nın davetinin ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu arayarak Antalya'nın sorunlarını ileteceğini söylediğini belirten Böcek, toplantı öncesi İstanbul'da CHP'li büyükşehir belediye başkanlarının Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduğunu aktardı.
Seyit Torun - 12.9.2019
Kılıçdaroğlu'nun kabulü
Görüşmeye, Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile İzmir Milletvekili Özcan Purçu da katıldı.
Seyit Torun - 11.9.2019
Külliyedeki toplantıya katılan chp'li başkanlardan açıklama
TORUN: SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNE KATKIDA BULUNMASI BİZİ MUTLU EDER CHP Yerel Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ise yaptığı değerlendirmede, toplantıyı olumlu bulduğunu belirterek, "Sonuç itibarıyla belediye başkanlarımızın ciddi problemleri var ve bu sorunların çözümünde mutlaka Cumhurbaşkanının bir çözüm üretmesi ve bu anlamda bir adım atması gerekiyordu.
Seyit Torun - 11.9.2019
Chp'li büyükşehir belediye başkanları, genel merkezde buluştu (2)
PARTİDE 1,5 SAAT TOPLANTI YAPTILAR Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenecek olan 'Büyükşehir Belediye Başkanları Toplantısı'na katılmak üzere Ankara'ya gelen CHP'li 10 Büyükşehir Belediye Başkanı, partilerinin genel merkezinde Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile bir araya geldi.
Seyit Torun - 11.9.2019
Chp'li büyükşehir belediye başkanları, genel merkezde buluştu
  Parti genel merkezinde Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile bir araya gelen CHP'li Başkanların daha sonra Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne geçecekleri öğrenildi.
Seyit Torun - 11.9.2019
Chp'li büyükşehir belediye başkanları, genel merkezde buluştu (2)
PARTİDE 1,5 SAAT TOPLANTI YAPTILARCumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenecek olan 'Büyükşehir Belediye Başkanları Toplantısı'na katılmak üzere Ankara'ya gelen CHP'li 10 Büyükşehir Belediye Başkanı, partilerinin genel merkezinde Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile bir araya geldi.
Seyit Torun - 11.9.2019
Chp'li büyükşehir belediye başkanları, genel merkezde buluştu
Parti genel merkezinde Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile bir araya gelen CHP'li Başkanların daha sonra Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne geçecekleri öğrenildi.
Seyit Torun - 11.9.2019
CHP'li büyükşehir belediye başkanları toplandı
Belediye başkanları Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne gitmeden önce CHP Genel Merkezi'nde Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile toplantı yaptı.
Seyit Torun - 10.9.2019
CHP'li büyükşehir belediye başkanları toplanacak
Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile bir toplantı yapacağı belirtilen belediye başkanlarının, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşüp görüşmeyecekleri ise henüz netlik kazanmadı.
Seyit Torun - 6.9.2019
CHP'nin 96. kuruluş yıl dönümü
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Tek amacımız var bu da Atatürk'ün gösterdiği hedefler doğrultusunda ülkemizi daha da refaha ve demokratik bir ortama kavuşturmaktır.
Seyit Torun - 4.9.2019
"Üretici fındığını satmak için TMO'dan randevu alamıyor"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Karadenizli üretici fındığını satmak için Toprak Mahsulleri Ofisinden (TMO) randevu alamıyor.
Seyit Torun - 1.9.2019
GÜNDEM / 1 Eylül 2019
ÖZEL HABER 1- TÜRKİYE'NİN TEKNOLOJİ ATAĞI - İstanbul'un sürücüsüz metrosuna milli çözüm Metro İstanbul AS¸, TU¨BI·TAK BI·LGEM ve ASELSAN'ın güç birliğiyle başlatılan Sürücüsüz Metro Sinyalizasyon Sistemi Geliştirme Projesi son sürat devam ediyor 2021'de işletmeye alınacak projede 100'den fazla Ar-Ge mühendisi görev alıyor Proje kapsamında dünyada sadece 5-6 firmanın sahip olduğu Haberleşme Tabanlı Metro Sinyalizasyon Teknolojisi tamamen milli imkanlarla geliştirilecek Sinyalizasyon sistemlerinde yurt dışı bağımlılığı ortadan kaldırılacak (Göksel Yıldırım/Ankara) 2 - Cemil Meriç'in kütüphanesindeki eserler Cumhurbaşkanlığı'na bağışlandı Yazar, çevirmen ve düşünür Cemil Meriç'in kütüphanesindeki Osmanlıca eserler, Cumhurbaşkanlığı Kütüphanesi'ne hibe edildi Cemil Meriç'in kızı Ümit Meriç: "Bütün ciltlerinde babamın ellerinin sıcaklığını hissediyorum. Bir kısmı beraber okuduğumuz kitaplar, fakat böyle olmasına rağmen kitapların benim kütüphanemde kalmasının egoizm olduğu kanaatine vardım" "Külliyeye kitapları hediye etmek suretiyle 'kökü mazide olan atiyim' inancına sahip olan ülkemin hafızasına, hafızasının hücrelerine birkaç hücre de ben ilave ederek onu devletime armağan ediyorum, dolayısıyla toplumuma armağan ediyorum, dolayısıyla da beşeriyete armağan etmiş oluyorum" "Benim evimin kütüphanesinde bulunacaklarına beşeriyetin, ümmetimin ve milletimin hizmetinde bir açılım göstereceğine inandığım için bu kitapları seve seve, ayrıldığım için biraz üzülerek ama asıl layık oldukları yere hediye ederek, tam yerine vermiş olduğumu düşünerek çok büyük bir bahtiyarlık hissediyorum" (İstanbul/ Kaan Bozdoğan) 3- CHP'li belediyeler sendikalaşıyor CHP'li belediyeler, Sosyal Demokrat Kamu İşverenleri Sendikası'nı kurarak üye yazılım işlemlerini başlattı Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun: "Bu sadece belediye başkanlarının örgütlendiği bir yapı.
Seyit Torun - 29.8.2019
Torun'dan "30 Ağustos" mesajı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Cumhuriyetimizi, demokrasimizi, laik ve sosyal hukuk devletimizi sürekli daha da geliştirerek yaşatacağız. Ülkemizin demokrasi içinde gelişmesi ve kalkınması için hep birlikte daha çok çalışacağız." ifadelerini kullandı.
Seyit Torun - 29.8.2019
CHP'den "belediyelere" ilişkin açıklama
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "En küçük beldelerinden büyükşehirlere kadar Türkiye'nin her yerinde CHP belediyelerinin yolsuzlukla, israfla, hırsızlıkla, soygunla mücadeleye girişmesi ve başarılı olması göğsümüzü kabartıyor.
Seyit Torun - 28.8.2019
CHP'li Torun'dan "Halkımız bizi çalışırken de tatil yaparken de görecek" açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Halkımız bizi çalışırken de tatil yaparken de görecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Seyit Torun Haberleri | Seyit Torun Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Seyit Torun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Seyit Torun kimdir, hayatı ve biyografisi. Ne siyasi saygıya ne de insani nezakete uyar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 00:53:10. #1.15#
title