Patlama Haberleri

Patlama haber, Patlama son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Patlama - 10.9.2020
- Beyrut Limanı'ndaki yangın hala söndürülemedi
- Beyrut Limanı'ndaki yangın hala söndürülemedi BEYRUT - Lübnan'da Beyrut Limanı'nda bulunan yağ ve lastik deposunda çıkan yangın hala söndürülemedi. Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta geçtiğimiz ay şiddetli patlamanın yaşandığı Beyrut Limanı'nda bulunan yağ ve lastik deposunda çıkan yangın hala söndürülemedi.
Patlama - 10.9.2020
Beyrut Limanı'ndaki yangın kontrol altına alındı
Beyrut Limanı'ndaki patlama Beyrut Limanı'nda 4 Ağustos'ta patlayıcı maddelerin bulunduğu 12 numaralı depoda önce yangın çıkmış ardından tüm kenti sarsan çok güçlü patlama meydana gelmişti.
Patlama - 10.9.2020
Son Dakika: Sudan'da yıldırım silah deposuna düştü
Son dakika habere göre Sudan'ın başkenti Hartum'da orduya ait silah deposuna yıldırım düşmesi sonucu patlamaların meydana geldiği bildirildi.
Patlama - 10.9.2020
Son dakika haber | Beyrut Limanı'ndaki hangarda büyük yangın
Beyrut Limanı'ndaki patlama Beyrut Limanı'nda 4 Ağustos'ta patlayıcı maddelerin bulunduğu 12 numaralı depoda önce yangın çıkmış ardından tüm kenti sarsan çok güçlü patlama meydana gelmişti.
Patlama - 10.9.2020
"STM ThinkTech Outlook" raporu yayınlandı
Teknolojiden sağlığa, gıdadan savunmaya pek çok alanda raporlar, analizler ve blog yazıları hazırlayarak kamuoyuna sunan STM ThinkTech'in internet sitesinden erişebilen rapor, yapay zekayı irdeliyor. Dünyadaki gelişmeleri özetleyerek, yapay zekanın geleceğine akademisyen, düşünür, yazar ve uzmanların görüşleri ışığında göz atan rapor, konunun uzmanlarının 150'den fazla eseri incelenerek, 11 bölüm halinde hazırlandı. "Tüm Dünyada Yaşanan Yapay Zeka Patlaması" başlıklı ilk bölümde 2019 yılında yapay zeka alanında yapılan akademik çalışmalar, alınan patent sayıları, yatırımlar, yeni uygulama alanları ve sektör büyüklüğüne ilişkin veriler paylaşılıyor.
Patlama - 10.9.2020
Macron Fransası ve Doğu Akdeniz siyaseti
Akdeniz siyasetinde paradigma değişikliği Fransa'nın bu korkusunda haksız olmadığını gösteren veriler mevcut. Örneğin 2018'den beri Fransa'nın Afrika ülkeleriyle ekonomik ilişkilerinin kayda değer oranda gerilemesi [2], Suriye'de etkin bir Fransa yerine bugün silinmiş bir Fransa'dan bahsedilmesi, öyle ki YPG, PYD gibi karanlık terör örgütleriyle irtibat sağlamak suretiyle orada kalmaya çalışan bir duruma düşmesi, Irak'ta esamisi neredeyse hiç okunmayan bir konuma düşmesi, Lübnan gibi kendi arka bahçesi olarak gördüğü bir ülkede bile Türkiye ve İran ile rekabet etmekle karşı karşıya kalması Macron Fransasında bir infial meydana getirdi. Ayrıca her yıl enerjiye ödenen 45 milyar avroluk miktar ekonomi için tehlike sinyalleri vermekte. [3] İhracat ve ithalat dengesinde açığın 58 milyar avro olduğunu da hesaba kattığımızda Macron'un feveranını sadece tarihten gelen Akdeniz'i bir medeniyet ve kültür havzası yapma ideolojisine olan "sadakatine" bağlamak safdillik olur. [4] Son tahlilde, Akdeniz'in önemli bir enerji havzası olduğu anlaşılınca Fransa için Akdeniz'de var olmak hayati bir öneme yükselmiş oldu. Mamafih enerji ihtiyacının ekonomiyi tehdit etme boyutuna ulaşması, içte ve dışta siyaseten lider ülke olma arzusunun Türkiye gibi yükselen bir gücü alt etme sonrasında daha da katmerleşeceğine olan inanç mevcut duruma duyulan infialle birleşince ortaya koyulan uygulamaların zaman zaman aklın ve mantığın önüne geçtiği ayan beyan ortada. Örneğin, Beyrut Limanı'nda meydana gelen sebebi henüz açıklanmayan patlama sonrasında yardımlardan önce Cumhurbaşkanı Macron'un Lübnan'a gitmesi ve burada Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Avn'a karşı sergilediği diplomatik nezakete sığmayan davranışları şuursuzca yapılmış hareketler olarak tarihe geçti.
Patlama - 10.9.2020
Lübnan'da siyasi kırılganlık dış müdahaleye kapı aralıyor
Beyrut Limanı'ndaki patlamanın ardından Lübnan, bir yandan yıkımın şokunu üstünden atmaya çalışırken diğer yandan müzmin hale gelen hükümet krizleri ve yıllanmış Refik Hariri davasıyla ilgili gelişmelerle sarsılıyor.
Patlama - 9.9.2020
Lübnan'da Sri Lanka'nın hibe ettiği "Seylan çayı" tartışma konusu oldu
Lübnan'da, Beyrut Limanı'ndaki patlamanın ardından Sri Lanka'nın hibe ettiği "Seylan çayının" Cumhurbaşkanlığı muhafızlarına dağıtılması sosyal medyada yoğun tepkilere yol açtı.
Patlama - 9.9.2020
Son dakika... Libya'da Hafter yanlısı savaş suçlusu el-Kani'nin Almanya'da tedavi gördüğü ortaya çıktı
Haberde, Abdurrahim el-Kani'nin son olarak bu yılın ocak ve şubat ayında Almanya'da Bonn Üniversite Hastanesi'nde, Libya'nın Mısrata şehrindeki çatışmalar sırasında meydana gelen bir patlama sırasında yaralanması sebebiyle tedavi gördüğünün açıklandığı ifade edildi.
Patlama - 9.9.2020
Son dakika haber: Lübnan Dışişleri Bakanı Vehbe, Kovid-19'a yakalandı
Barındırdığı Suriyeli ve Filistinli mültecilerle yaklaşık 6 milyon nüfusa sahip Lübnan'da, Beyrut Limanı'nda geçen ay medyana gelen patlamanın ardından koronavirüs günlük vaka sayıları artışa geçmişti.
Patlama - 9.9.2020
Sri Lanka'daki petrol tankerinde çıkan son yangın söndürüldü
Yetkililer, gemide petrol sızıntısı olması veya patlama meydana gelmesi durumunda Sri Lanka kıyılarına büyük çevresel hasar oluşturulabileceği uyarısında bulunuyor.
Patlama - 9.9.2020
İHH'nın yardım kampanyası Beyrut'taki 30 bin aileye ulaştı
İHH İnsani Yardım Vakfı'nın, Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta meydana gelen patlamanın ardından başlattığı yardım kampanyasından 30 bin kişi yararlandı.
Patlama - 9.9.2020
Sadakataşı Derneği'nden Lübnan'daki mültecilere acil yardım
Sadakataşı Derneğinden yapılan açıklamaya göre, Genel Başkan Kemal Özdal ve beraberindeki ekip Beyrut'ta patlamanın yaşandığı bölgede acil yardımları organize ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Patlama Haberleri | Patlama Haber - Haberler - Sayfa 7 - Patlama haberleri, son dakika patlama haber ve gelişmeleri burada. Ekmek parası için pencereye çıkan işçi, 3. kattan düştü! O anlar kamerada.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 13:04:23. #1.15#
title