Nur Cennet Uçar O Ses Türkiye'ye Geri Döndü

Nur Cennet Uçar O Ses Türkiye'ye Geri Döndü

Acun'un geçen sene jüri döndüğü halde yayından kovduğu Nur Cennet Uçar, yarışmaya yeniden katıldı.

Nur Cennet Uçar O Ses Türkiye'ye Geri Döndü

Star TV'nin sevilen yarışma programı O Ses Türkiye'de bu gece jüriyi şaşkına çeviren bir olay yaşandı.

O Ses Türkiye'ye geçen sene de katılan ve uslubü ile negatif enerjileri üzerine toplayan 23 yaşındaki Nur Cennet Uçar söylediği şarkının ardından jüri oylamasındaki tavırları yüzünden Acun Ilıcalı tarafından yarışmadan kovulmuştu.

İKİNCİ KEZ KATILDI

Dün akşamki bölümde ise O Ses Türkiye'ye katılan ve özür dileyerek yanlış anlaşıldığını söyleyen Nur, Ben Olmayınca adlı şarkı ile ikinci kez O Ses sahnesinde yer aldı.

HADİSE ŞOKE OLDU

Ebru Gündeş ile aynı anda dönen Hadise, yarışmacı tanıyarak şaşkınlık yaşadı ve direk olarak Acun'a baktı. Gökhan ve Murat Boz da aynı anda döndü ve Murat da Hadise ile aynı şaşkınlığı yaşadı.

EBRU GÜNDEŞ ÇOK BEĞENDİ

Ebru Gündeş şarkının kendi şarkısı olmasını rağmen Uçar'ın yorumunu çok beğendiğini ve takımında yer almasını istediğini söyledi.

HADİSE DE TAKIMINA DAVET ETTİ

Geçen sene yarışmacının tavırlarına çok sinirlenen ve Acun'un Uçar'ı kovmasına neden olan Hadise ise sesine söylenecek bir söz olmadığını belirterek, geçen sezon yaşanan kötü olayın ardından elde ettiği ikinci şansı iyi değerlendirmesini söyledi ve "hepimiz seni sevelim" diyerek Uçar'ı takımına davet etti.

BU SENEKİ TAVIRLARI ÇOK FARKLIYDI

Geçen sene yapamadığını bu sene yaparak dört jüri üyesini de döndürerek hayallerini gerçekleştiren Nur Cennet bundan sonra şarkıları ile konuşmak istediğini söyledi.

GÖKHAN'I SEÇTİ

Takım seçmek için süre isteyen Nur Cennet "Şöyle bir bakayım." dedi. Bunun üzerine Gökhan "Neye bakıyorsun?" diye sorunca Nur Cennet "Gözlere bakıyorum elektrik almam lazım." diye cevap verdi.

Bunun üzerine Acun Gökhan'a dönerek "Dikkat et Gökhan, elektrik alınca geri veriyor çarpılma sonra" diyerek Uçar'a şaka yollu göndermede bulundu.

Nur Cennet, Gökhan'ın takımında olmayı seçti.