Kardeş Okula Kitap Bağışı

Kardeş Okula Kitap Bağışı

Gaziantep Özel Emine Nakıboğlu Ortaokulu öğrencileri, kardeş kurum Karakesek Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerine kitap bağışladı.

Kardeş Okula Kitap Bağışı

Gaziantep Özel Emine Nakıboğlu Ortaokulu öğrencileri, okulda başlatılan 'Kitabımı Paylaşıyorum Projesi' kapsamında topladıkları kitapları kardeş kurum Karakesek Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerine bağışladı. Okulda toplanan yaklaşık 500 kitap okul idarecileri ve okul aile birliği üyeleri tarafından kardeş okula teslim edildi.

Karakesek Köyü İlköğretim Okulu Müdürü Erkan Ersoy, yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bugün Özel Emine Nakıboğlu Ortaokulu öğrencilerinin bizlere bağışlamış olduğu bu kitaplar 'aydınlık bir gelecek' yetiştirmemiz de bize büyük katkılar sağlayacak." dedi.

Özel Emine Nakıboğlu Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Serpil Yılmaz ise, "Bizler, başta ülkemiz olmak üzere bu memlekette başarılı ve çalışkan öğrenciler yetiştirmek, yarınlarımızı emanet edeceğimiz gençlerimizin aydın gençler olması için mücadele ediyoruz. Karakesek Köyü İlköğretim Okulu'nun kütüphanesine katkıda bulunmak amacıyla öğrencilerimiz tarafından bağışlanan kitapları kardeş okulumuza teslim ettik." diye konuştu.