HALK EĞİTİMİ MERKEZİ HABERLERİ

Halk Eğitimi Merkezi Haberleri

Halk Eğitimi Merkezi haber, Halk Eğitimi Merkezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halk Eğitimi Merkezi - 29.03.2020
MANİSA Akhisar'da 4.1 büyüklüğünde deprem
Çin'den dünyaya yayılan ve ölümlere neden olan koronavirüs salgını sonrası başta maske olmak üzere kolonya ve dezenfekte ürünlere talep arttı. Yoğun talep karşısında Şehzadeler Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nde Giyim Üretim Teknolojileri Bölümü öğretmenleri de harekete geçerek, maske üretimine başladı.
Halk Eğitimi Merkezi - 28.03.2020
Denizli'de öğretmenler sağlıkçılar için "yüz koruyucu siper" ile maske üretiyor
Denizli'nin Çameli ilçesindeki öğretmenler, yeni tip koronavirüse karşı (Kovid-19) özveriyle görev yapan sağlık çalışanlarına 3 boyutlu yazıcılarla "yüz koruyucu siper", Tavas ilçesindekiler ise tek kullanımlık maske üretimine devam ediyor. Tavas Belediyesi, Kaymakamlık ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle dünyayı etkileyen yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle hastanelerde fedakarca görev yapan sağlık çalışanları için proje hazırladı.
Halk Eğitimi Merkezi - 28.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 4
Elazığ İl Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nce koronavirüs ile mücadele kapsamasında sağlık çalışanlarının maske ihtiyaçlarını karşılanması amacıyla çalışma başlatıldı. Müdürlük tarafından temin edilen malzemeler, koronavirüs tedbirleri nedeniyle evlerinden çıkmayan ailelere gönderiliyor. Aileler de sağlık çalışanları için maske dikiyor.  Evde eşiyle birlikte sağlık çalışanları için maske diktiklerini söyleyen 2 çocuk babası emekli Servet Oğuzhan (62), "Eşimle birlikte sağlık personeline destek amaçlı Halk Eğitimi Merkezi'nin desteğiyle evde hijyenik bir ortamda maske dikiyoruz.
Halk Eğitimi Merkezi - 27.03.2020
Muş'ta kadınlar sağlık çalışanları için maske üretiyor
Muş Halk Eğitimi Merkezinde görevli usta öğreticiler ile gönüllü kadınlar, sağlık çalışanları için maske üretiyor.
Halk Eğitimi Merkezi - 27.03.2020
Of Halk Eğitimi Merkezi'nde maske üretiliyor
Trabzon'un Of ilçesinde maske üretiliyor.
Halk Eğitimi Merkezi - 27.03.2020
Öğretmenler, sağlık personeli için maske üretiyor
Demre Kaymakamlığı, Demre Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü iş birliğinde sağlık ve kamu personeli için maske üretimine başlandı.
Halk Eğitimi Merkezi - 25.03.2020
Kiraz Halk Eğitim Merkezinde kursiyer ve usta öğrenciler maske üretiyor
Kiraz Halk Eğitimi Merkezi usta öğretici ve gönüllü kursiyerleri maske üretiyor.
Halk Eğitimi Merkezi - 25.03.2020
Öğrencilerden işaret diliyle "Evde kal" çağrısına destek
Lüleburgaz Halk Eğitimi Merkezi İşaret Dili Eğitmeni Buse Güler'in önderliğinde açılan işaret dili kursu, koronavirüs tedbirleri kapsamında telekonferans yöntemiyle devam ediyor.
Halk Eğitimi Merkezi - 25.03.2020
Sorgun Halk Eğitim Merkezi'nde maske üretimi başladı
Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kaya, Sorgun Devlet Hastanesi'nden gelen talep üzerine Halk Eğitimi Merkezi tarafından üretilecek maskelerin tamamının hastanede kullanılacağını söyledi.
Halk Eğitimi Merkezi - 23.03.2020
AVCILAR'DA HALK EĞİTİM MERKEZİ'NDEKİ ÖĞRETMENLER GÖNÜLLÜ MASKE DİKİMİNE BAŞLADI
AVCILAR'da Halk Eğitimi Merkezi'ndeki bir grup öğretmen, Murat Kölük Devlet Hastanesi'nde görev yapan sağlık personelinin kullanması amacıyla gönüllü olarak maske dikimine başladı.
Halk Eğitimi Merkezi - 22.03.2020
Parmaklıklar ardında "telkari" ve "kazaziye" öğreniyorlar
Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından Trabzon Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü iş birliğinde, Trabzon E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda mahkumlara yönelik el sanatları kursları düzenleniyor.
Halk Eğitimi Merkezi - 20.03.2020
Edirne'den kısa kısa
Trakya Üniversitesi (TÜ) Eczacılık Fakültesi Eczacılık Teknolojisi Bölümü Farmasötik Teknoloji Anabilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi Gülşah Gedik'in "Mis Meyve Sabunu Formülasyonları ve Bunların Üretim Yöntemi" adlı çalışması, "TR 2015 13464 B" numarası ile Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillendi. Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, Edirne Halk Eğitimi Merkezi ve Trakya Üniversitesi işbirliğinde 2000'li yıllarda mis meyve sabunu üretiminin artırılması için başlatılan çalışmaların sürdüğü belirtildi.
Halk Eğitimi Merkezi - 19.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Kumluca Devlet Hastanesi yönetimi koronavirüsle mücadelede ellerinde fazla maske bulundurmak amacıyla Kumluca Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nden maske üretimi yapmaları konusunda talepte bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Halk Eğitimi Merkezi Haberleri | Halk Eğitimi Merkezi Haber - Haberler - Sayfa 6 - Halk Eğitimi Merkezi haberleri, son dakika halk eğitimi merkezi haber ve gelişmeleri burada. Şanlıurfa'da usta öğreticiler korona virüse karşı maske üretiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.2.2021 13:38:30. #1.16#
title