HALK EĞİTİMİ MERKEZİ HABERLERİ

Halk Eğitimi Merkezi Haberleri

Halk Eğitimi Merkezi haber, Halk Eğitimi Merkezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halk Eğitimi Merkezi - 28.10.2020
Çaldıran Belediyesinden üniversiteye hazırlanan öğrencilere kitap desteği
İlçe Halk Eğitimi Merkezi ve belediye tarafından hayata geçirilen "Genç Yarınlar Projesi" kapsamında liseden mezun olan 200 öğrenciye kitap seti dağıtıldı.
Halk Eğitimi Merkezi - 24.10.2020
Samsun'dan kısa kısa
Kavak HEM'de muhasebe ve kantin işletmeciliği kursu Kavak Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürlüğünce ön muhasebe, bilgisayarlı muhasebe ve kantin işletmeciliği kursu açılacağı bildirildi.
Halk Eğitimi Merkezi - 22.10.2020
Samsun'dan kısa kısa
Kavak Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Zekeriya Ersoy, Asarcık Hak Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne atanan Alper Barış Doğan'ı ziyaret etti.
Halk Eğitimi Merkezi - 20.10.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Kursun Babaeski Halk Eğitimi Merkezi işbirliğinde gerçekleştirildiği aktarılan açıklamada, kursta başarılı olan 12 kursiyere sertifikaları verildi.
Halk Eğitimi Merkezi - 08.10.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ziyarete Kavak İlçe Müdürü Orhan Büyük, Gençlik Merkezi Müdürü Mesut Altıngöz ve Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürü Zekeriya Ersoy katıldı.
Halk Eğitimi Merkezi - 07.10.2020
Hilvan?da 1200 yaşlı ve engelliye evde bakım hizmeti
Hilvan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Hilvan Belediyesi ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle hazırlanan sosyal proje kapsamında, merkez ve kırsal mahallelerdeki bakıma muhtaç 65 yaş üstü ve engelli bin 200 kişiye evde bakım hizmeti veriliyor.
Halk Eğitimi Merkezi - 07.10.2020
Son dakika haberleri | Kırklareli'nden kısa kısa
Okuma-yazma kursu açılacak Lüleburgaz Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İzzet Arslan, okuma-yazma kursu açılacağını bildirdi.
Halk Eğitimi Merkezi - 29.09.2020
Manisa'da 9 okula 9 kütüphane projesi
45 bin lira destekli olan proje kapsamında Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, Cumhuriyet İlkokulu, Kılavuzlar Mazhar Dede İlkokulu, Abdurrahman Şeref Bey Anaokulu ve Esenyurt İlkokulu kütüphanelerine kavuştu.
Halk Eğitimi Merkezi - 25.09.2020
"Salgın Döneminde Veli Eğitimi"nde ilk ders Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan
Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, Ankara Gölbaşı Halk Eğitimi Merkezi'nin bahçesinde oluşturulan açık hava sınıfındaki ilk dersin konusu "Verimli Ders Çalışma Teknik ve Yöntemleri" oldu.
Halk Eğitimi Merkezi - 23.09.2020
Samsun'dan kısa kısa
Kavak HEM Müdürü Ersoy'dan Kaymakam Saygılı'ya ziyaret Kavak Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürü Zekeriya Ersoy, Kaymakamı Ömer Saygılı'yı ziyaret etti.
Halk Eğitimi Merkezi - 22.09.2020
Son dakika haberi: Sarıgöl'de öğrenci servisi ve okul çalışanlarına hijyen eğitimi
Son dakika haberi... Sarıgöl Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında öğrenci servis şoförleri, servis personelleri ve okullarda yardımcı hizmet personeli olarak çalışanlara yönelik hijyen kursu başlattı.
Halk Eğitimi Merkezi - 21.09.2020
Asarcık Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne Alper Barış Doğan atandı
Asarcık Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürlüğüne atanan Alper Barış Doğan, yeni görevine başladı.
Halk Eğitimi Merkezi - 18.09.2020
Bartın'da Toplum Yararına Programı kuraları çekildi
Bartın Halk Eğitimi Merkezi salonunda noter huzurunda yapılan kura çekiminde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında içeriye gazeteciler dışında kimse alınmadı.
Halk Eğitimi Merkezi - 16.09.2020
Bozüyük'te EBA destek noktası kuruldu
Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada "Milli Eğitim Bakanlığımızın talimatı ile COVİD-19 salgın sürecinde, evinde bilgisayar ve internet erişimi bulunmayan öğrencilerimizin EBA'ya erişimini sağlamak için EBA destek noktası kurularak hizmet vermeye başlamıştır. Bu kapsamda ilk olarak Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi'nde 12 öğrencimizin aynı anda hizmet alabileceği EBA destek noktası, gerekli hijyen ve mesafe kurallarına dikkat edilerek öğrencilerimizin hizmetine sunuldu.
Halk Eğitimi Merkezi - 15.09.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Lüleburgaz İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği'nde görevli polis memuru Mehmet Balta, Halk Eğitimi Merkezi Salonu'nda gerçekleştirilen eğitimde, ambulans sürücülerine trafikteki rol ve sorumlulukları, hastaya ulaştıkları ve hastayı sağlık kuruluşuna sevk ettikleri sırada yaşanabilecek kazaları önleme konularında bilgi verdi.
Halk Eğitimi Merkezi - 15.09.2020
Sivas Halk Eğitimi Müdürlüğü, öğrencilere özel maske üretti
Sivas Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, 21 Eylül'de eğitime başlayacak ilkokul 1. sınıf ve anaokulu öğrencilerine özel maske üretiyor.
Halk Eğitimi Merkezi - 14.09.2020
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Gürkan, öğrencilerle buluştu
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Büyükşehir Belediyesi ve Battalgazi Halk Eğitimi Merkezi işbirliğiyle Kernek Külliyesi'nde üniversiteye hazırlanan lise mezunu öğrenciler için Destekleme ve Yetiştirme Kursu açıldı.
Halk Eğitimi Merkezi - 12.09.2020
Bozüyük HEM kursiyer öğrencilerinin büyük başarısı
Bilecik'in Bozüyük ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi kursiyer öğrencileri katıldıkları kurslar sayesinde üniversite sınavlarında büyük başarı sağladılar.
Halk Eğitimi Merkezi - 11.09.2020
Van'da "Hayat Boyu Öğrenme Değerlendirme Toplantısı" yapıldı
Altınkaya daha sonra Tuşba Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde açılan maske üretim atölyesi, Edremit Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan kano kursunu ve İş-Kur destekli kursları ziyaret etti.
Halk Eğitimi Merkezi - 09.09.2020
İslahiye HEM'de kayıtlar devam ediyor
İslahiye Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (HEM), 2020-2021 eğitim yılında 115 farklı alanda ve üniversiteye hazırlıkta destekleme ve yetiştirme kurslar açıyor.
Halk Eğitimi Merkezi - 06.09.2020
Sorgun HEM akülü araç ve tekerlekli sandalye dağıttı
Yozgat'ın Sorgun ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (HEM) tarafından, engellilere 17 akülü ve 6 adet tekerlekli sandalye dağıtıldı.
Halk Eğitimi Merkezi - 05.09.2020
Ahlat Halk Eğitim Merkezi'nden, üniversiteye öğrenci yerleştirmede büyük başarı
Ahlat Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürlüğü tarafından 2019-2020 eğitim öğretim döneminde ücretsiz açılan destekleme ve yetiştirme kurslarına katılan öğrencilerden 101'i üniversiteli oldu.
Halk Eğitimi Merkezi - 04.09.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik'te hijyen kursu Ladik Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce düzenlenen hijyen kursunda katılımcılara bulaşıcı hastalıklar ve bulaşıcı hastalıklardan korunma konularında bilgilendirildi.
Halk Eğitimi Merkezi - 03.09.2020
Sivas'ta DYK öğrencilerinden öğretmenlerine teşekkür
Sivas Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu'nda açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına (DYK) katılan ve YKS'de başarı elde eden öğrenciler, okula gelerek idareci ve öğretmenlerine teşekkür etti.
Halk Eğitimi Merkezi - 02.09.2020
Havza'da ücretsiz YKS kursu
Havza'da, Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürlüğü tarafından açılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) kursu ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Halk Eğitimi Merkezi - 31.08.2020
Gölcük'de usta öğretici başvuruları online alınacak
Gölcük Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Orhan Temiz, gazetecilere yaptığı açıklamada, 2020-2021 eğitim öğretim yılında planlanan kurs programlarında ihtiyaç duyulması halinde ek ders ücret karşılığında görevlendirilmek üzere geçici sigortalı usta öğretici taleplerinin 21 Eylül'e kadar usta öğretici değerlendirme formuna esas belgeler ile online alınacağını bildirdi.
Halk Eğitimi Merkezi - 28.08.2020
Organik bal için Toros Dağlarının zirvesindeki mesai sürüyor
Erdemli Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Arıcılık Eğitmeni Yıldız Zeynep Mavi, üreticileri 2 bin 300 rakımdaki yaylalarda ziyaret ederek, hasat hazırlıklarını inceledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Halk Eğitimi Merkezi Haberleri | Halk Eğitimi Merkezi Haber - Haberler - Sayfa 2 - Halk Eğitimi Merkezi haberleri, son dakika halk eğitimi merkezi haber ve gelişmeleri burada. Sason'da kurs yerleri denetlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 13:18:11. #1.14#
title