ERKAN BAŞ HABERLERİ

Erkan Baş haber, Erkan Baş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erkan Baş - 21.07.2020
TİP Genel Başkanı Baş: Sosyal medya düzenlemesi muhalefetin sesini kısma adımıdır
Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş, sosyal medyaya yönelik kanun teklifine ilişkin, "Bu teklif, toplumsal muhalefetin, iktidara karşı sesini yükselten milyonların sözünü kısmanın yeni bir adımıdır.
Erkan Baş - 09.07.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
Şık'ın 10 dakikalık kürsüden savunma hakkını, Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı, İstanbul Milletvekili Erkan Baş kullandı.
Erkan Baş - 07.07.2020
Meclis yeni başkanını seçiyor
TİP Genel Başkanı Baş adaylıktan çekildi Bu arada TİP Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş, ikinci tur oylama öncesinde Meclis Başkanlığı adaylığından çekildi.
Erkan Baş - 07.07.2020
TBMM Genel Kurulu, Meclis başkanı seçimi için toplandı (4)
MECLİS BAŞKANI SEÇİMİ 3'ÜNCÜ TURA KALDI TBMM Genel Kurulu'nda, Meclis Başkanlığı seçimi için gizli yapılan 2'nci tur oylamasında, AK Parti'nin adayı Mustafa Şentop 329, CHP'nin adayı Haluk Koç 133, HDP'nin adayı Erol Katırcıoğlu 53, İYİ Parti'nin adayı Hüseyin Filiz 36 oy aldı. İkinci tur oylamasında da adaylar 400 oya ulaşamayınca, seçim 3'üncü tura kaldı. 3'üncü tur oylaması başlarken, bu turda salt çoğunluk olan 301 oy aranacak. TİP adayı Erkan Baş ise adaylıktan çekildi.
Erkan Baş - 07.07.2020
TBMM Başkanlığı seçiminin ilk turunda 5 aday da çoğunluğu sağlayamadı.
TBMM Başkanlığı seçiminin ilk turunda 5 aday da çoğunluğu sağlayamadı. Mustafa Şentop 324, Haluk Koç 131, Erol Katırcıoğlu 50, Hüseyin Filiz 34, Erkan Baş 9 oy aldı.
Erkan Baş - 07.07.2020
TBMM Genel Kurulu, Meclis başkanı seçimi için toplandı (3)
İLK TUR OYLAMASI BİTTİ, ŞENTOP 324 OY ALDITBMM Genel Kurulu'nda, Meclis Başkanlığı seçimi için gizli yapılan ilk tur oylamasında AK Parti'nin adayı Mustafa Şentop 324, CHP'nin adayı Haluk Koç 131, HDP'nin adayı Erol Katırcıoğlu 50, İYİ Parti'nin adayı Hüseyin Filiz 34, TİP'in adayı Erkan Baş ise...
Erkan Baş - 07.07.2020
Meclis yeni başkanını seçiyor
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop 324, CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç 131, HDP İstanbul Milletvekili Erol Katırcıoğlu 50, İYİ Parti Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz 34, TİP Genel Başkanı İstanbul Milletvekili Erkan Baş 9 oy aldı.
Erkan Baş - 07.07.2020
Son dakika haberi! flaş
Son dakika habere göre TBMM Başkanlık seçimi için ilk tur oylama tamamlandıGizil yapılan ilk oylamada Mustafa Şentop (AK Parti) 324, Haluk Koç (CHP) 131, Erol Katırcıoğlu (HDP) 50, Hüseyin Filiz (İYİ Parti) 34, Erkan Baş (TİP) 9 oy aldı.
Erkan Baş - 07.07.2020
Meclis yeni başkanını seçiyor
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop, AK Parti İstanbul Milletvekili Abdullah Güler, CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç, HDP İstanbul Milletvekili Erol Katırcıoğlu, İYİ Parti Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz ile TİP Genel Başkanı İstanbul Milletvekili Erkan Baş, TBMM Başkanı adayı oldu.
Erkan Baş - 07.07.2020
TBMM Genel Kurulu, Meclis başkanı seçimi için toplanacak
TBMM Başkanlığı seçiminde; AK Parti'nin ikinci kez aday gösterdiği Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop, CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç, HDP İstanbul Milletvekili Erol Katırcıoğlu, İYİ Parti Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz ile Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş yarışacak.
Erkan Baş - 02.07.2020
Son Dakika: TİP Genel Başkanı Erkan Baş TBMM Başkanlığına aday oldu
Son dakika politika haberine göre Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş, TBMM Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Erkan Baş - 30.06.2020
TİP Genel Başkanı Baş, seçime girmek için zorunlu koşulları yerine getirdiklerini bildirdi
Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş, "Bugün itibarıyla TİP, seçime girmek için gerekli olan yasal örgütlenme barajlarını aşmış, Siyasi Partiler Kanunu'nda seçime girmek için tanımlanan zorunlu koşulların tümünü yerine getirmiş durumdadır.
Erkan Baş - 24.06.2020
MİT mensuplarının ifşa edilmesi davasının ilk duruşması başladı
Açıklamaya, CHP Genel Başkan Yardımcıları Tuncay Özkan ve Muharrem Erkek, CHP'li milletvekilleri Mahmut Tanal, Gamze Akkuş İlgezdi, Sera Kadıgil, Ali Şeker, Utku Çakırözer ve Sezgin Tanrıkulu, HDP'li milletvekili Hüda Kaya ve Oya Ersoy, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, TİP Genel başkanı Erkan Baş, bağımsız milletvekili Ahmet Şık ve sanatçı Bedri Baykam da katılırken, bazılarının maskelerine siyah bantla çarpı işareti yapıştırdıkları görüldü.
Erkan Baş - 16.06.2020
Son dakika haberi | TİP Genel Başkanı Baş: "Hiçbir karanlık odağın tehditlerine asla pabuç bırakmayız, boyun eğmeyiz"
Son dakika haberine göre Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı, İstanbul Milletvekili Erkan Baş, "Partimize dönük hangi araçlarla ne tür saldırılar düzenlenirse düzenlensin hiçbir güç Türkiye İşçi Partisi'ni, Türkiye işçi sınıfının iktidar mücadelesini bir adım bile geri düşürmeyecektir.
Erkan Baş - 09.06.2020
Son dakika haber: TİP Genel Başkanı Baş'tan erken seçim değerlendirmesi Açıklaması
Son dakika haberleri: Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı, İstanbul Milletvekili Erkan Baş, "Bize göre Türkiye, erken seçim koşullarının fazlasıyla olgunlaştığı bir ülkedir.
Erkan Baş - 02.06.2020
TİP Genel Başkanı Baş: "Seçim, Siyasi Partiler Kanunu'nu tartışıyorsak ilke tartışacağız"
Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı, İstanbul Milletvekili Erkan Baş, "Seçim, Siyasi Partiler Kanunu'nu tartışıyorsak ilke tartışacağız. Hangi ilkeleri savunuyorsunuz? Siz bütün bu düzenlemeleri, sadece o an için işinize ne geliyorsa ona uygun yapıyorsunuz." dedi.
Erkan Baş - 24.05.2020
Kılıçdaroğlu'ndan liderlere bayram tebriği
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle eski cumhurbaşkanları ve siyasi partilerin genel başkanlarını aradı. Kılıçdaroğlu, 10'uncu Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül başta olmak üzere, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, AK Parti TBMM Grup Başkanı Naci Bostancı, HDP Eş Genel Başkanları Pervin Buldan ve Mithat Sancar, Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş ile DSP Genel Başkanı Önder Aksakal'ı telefonla arayarak bayramlarını kutladı.
Erkan Baş - 01.05.2020
DİSK ÇELENGİNİN TAKSİM'E GÖTÜRÜLMESİ SIRASINDA ARBEDE
Beşiktaş'tan Taksim'e yürümek isteyen DİSK üyelerine polis ekipleri 'izinsiz' olduğu gerekçesiyle müdahale etmiş, bazı sendika üyeleri gözaltına alınmıştı. DİSK tarafından Taksim Cumhuriyet Anıtı'na bırakılmak istenen çelenk milletvekilleri alındı. CHP'li milletvekilleri Turan Aydoğan, Ali Şeker, Sera Kadıgil, HDP'li Milletvekilleri Musa Piroğlu, Oya Ersoy, Ahmet Şık, Serpil Kemalbay, Züleyha Gülüm ve Türkiye İşçi Partisi Milletvekili Erkan Baş, çelengi Taksim'e getirdi.
Erkan Baş - 23.04.2020
TBMM'nin açılışının 100. yılı
"Emekçi halkın hakimiyetini mutlaka kazanacağız" Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı, İstanbul Milletvekili Erkan Baş, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlayarak, 23 Nisan'ın sadece bir kutlama günü değil, daha fazla mücadele günü olduğunu söyledi.
Erkan Baş - 13.04.2020
İnfaz düzenlemesi teklifi TBMM Genel Kurulunda
TİP Genel Başkanı, İstanbul Milletvekili Erkan Baş, Türkiye'de açlık, yoksulluk ve çaresizliğin insanları suça ittiğini, bu düzen değişmediği sürece cezaevine daha çok kişinin gireceğini iddia etti.
Erkan Baş - 11.04.2020
İnfaz düzenlemesi teklifi TBMM Genel Kurulunda
Usul tartışması Türkiye İşçi Partisi (TİP) İstanbul Milletvekili Erkan Baş, Genel Kurulda teklifin 24.
Erkan Baş - 10.04.2020
TİP Genel Başkanı Baş, Meclis'te basın toplantısı düzenledi Açıklaması
Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş, "Türkiye, 'şu iyi gelir, bu iyi gelir' gibi yanlış açıklamalarla salgına karşı açık hale getirildi.
Erkan Baş - 01.04.2020
TBMM Genel Kurulu
Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı, İstanbul Milletvekili Erkan Baş da milletvekillerinin evlerinden çıkamayan vatandaşların sorunlarına çare bulması gerektiğini dile getirerek "Bir yurttaşımız bile gönül rahatlığıyla evinde kalamıyorsa milletvekilinin evde kalma hakkı yoktur.
Erkan Baş - 25.03.2020
TİP Genel Başkanı Baş: "Koronavirüsten en fazla etkilenen bu ülkenin emekçileri, yoksulları"
TİP Genel Başkanı Erkan Baş, "Koronavirüsten en fazla etkilenen bu ülkenin emekçileri, yoksullarıdır.
Erkan Baş - 19.03.2020
TBMM Genel Kurulu
Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş ise koronavirüsün zengin, fakir, işçi, patron ayırmadığını ancak iktidarın ayırdığını savundu.
Erkan Baş - 10.03.2020
TİP Genel Başkanı Baş: "Sığınmacılara kapıları açmak tüm ülkelerin sorumluluğudur"
TİP Genel Başkanı Erkan Baş, sebep olunan savaşların, iklim krizlerinin insanları yerlerinden ettiğini ifade ederek, sığınmacılara kapıları açmanın tüm ülkelerin sorumluluğu olduğunu belirtti.
Erkan Baş - 03.03.2020
TİP Genel Başkanı Baş TBMM'deki oturumun kapalı yapılmasını eleştirdi
Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş, TBMM Genel Kurulunda İdlib konusundaki toplantının kapalı yapılmasını eleştirdi.
Erkan Baş - 25.02.2020
TİP Genel Başkanı Baş: "Türkiye, toprakları dışındaki tüm askerlerini geri çekmeli"
Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı, İstanbul Milletvekili Erkan Baş, Türkiye'nin toprakları dışındaki tüm askerlerini geri çekmesi gerektiğini savundu.
Erkan Baş - 06.02.2020
TİP Genel Başkanı Erkan Baş Açıklaması
Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş, "Yaşadığımız her acı olaydan sonra işin aslını öğrenmek için olağanüstü bir çaba harcamaktayız." dedi.
Erkan Baş - 04.02.2020
TİP Genel Başkanı Baş: "TSK Suriye'den çekilmeli"
TİP Genel Başkanı Erkan Baş, Türkiye'nin Suriye'de işgalci bir konuma düşürülmeye çalışıldığını ve bunu hak etmediğini belirterek, "Geç olmadan, daha fazla kan dökülmeden TSK Suriye'den çekilmeli, Ankara ve Şam arasında doğrudan temas kurularak sorunlarımızın çözümü sağlanmalıdır.
Erkan Baş - 29.01.2020
HDP'li Musa Piroğlu: "Sanat üzerindeki baskı sona erdirilmeli"
Piroğlu, TİP Genel Başkanı Erkan Baş ve HDP'li bir grup milletvekili ile Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Grup Yorum üyelerinin bir süredir sürdürdükleri açlık grevini ölüm orucuna çevirdiğini söyledi.
Erkan Baş - 29.01.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
Genel Kurulda, MHP Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy "Kayseri ili ve ilçelerinin sorunları", İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu "İstanbul'un Sultanbeyli ilçesindeki mülkiyet sorunları" ve Türkiye İşçi Partisi (TİP) İstanbul Milletvekili Erkan Baş "İşçi sınıfı açısından deprem gerçeği ve Kanal İstanbul Projesi" konularında gündem dışı konuşma yaptı.
Erkan Baş - 28.01.2020
TİP Genel Başkanı Erkan Baş Açıklaması
TİP Genel Başkanı Erkan Baş, "Kötü binalar, denetimsizlik, rüşvet gibi unsurlar depremi felakete dönüştürüyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erkan Baş Haberleri | Erkan Baş Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Erkan Baş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erkan Baş kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP'li Akçay: Performans esaslı bütçe sayesinde toplumun beklentileri öne çıkacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.8.2021 06:21:43. #1.14#

title