Ülkü Ocakları Haberleri

Ülkü Ocakları haber, Ülkü Ocakları son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ülkü Ocakları - 19.12.2019
Dursunbey Ülkü Ocakları üyelerinden kan bağışı desteği
Dursunbey Ülkü Ocakları üyeleri tarafından kan bağışı etkinliği düzenlendi.
Ülkü Ocakları - 18.12.2019
Öğrencilerden 'kadına şiddete hayır' yürüyüşü
TOKAT'ta Gaziosmanpaşa Üniversitesi öğrencileri 'kadına şiddete hayır' yürüyüşü düzenledi.  Tokat Ülkü Ocakları öğrenci temsilcileri, Gaziosmanpaşa Üniversitesi kadına şiddeti protesto için üniversite kampüsünde yürüş yaptı.
Ülkü Ocakları - 18.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 18
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------- Dilek Yakar'ın bebeklik fotoğrafları Dilek Yakar'ın bebeklik fotoğraflarını incelerken Dilek Yakar'ın gözünün altındaki gül lekesinden detay Dilek Yakar röp Dilek Yakar'den yürüyüşü detayı HABER-KAMERA: Alparslan ÇINAR/ANTALYA, ======================== Öğrencilerden 'kadına şiddete hayır' yürüyüşü   Tokat'ta Gaziosmanpaşa Üniversitesi öğrencileri 'kadına şiddete hayır' yürüyüşü düzenledi.  Tokat Ülkü Ocakları öğrenci temsilcileri, Gaziosmanpaşa Üniversitesi kadına şiddeti protesto için üniversite kampüsünde yürüş yaptı.
Ülkü Ocakları - 18.12.2019
Üniversite öğrencileri kadına şiddeti protesto etti
Tokat Ülkü Ocaklarının düzenlediği yürüyüşe, üniversite öğrencileri destek verdi.
Ülkü Ocakları - 18.12.2019
Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı'ya ziyaretler
İlk olarak Gaziantep Orman İşletme Müdürü Köksal Kaya'yı makamında ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Sarı, daha sonra BBP Nizip İlçe Başkanı Mustafa Yalçınkaya, Ülkü Ocakları Nizip İlçe Başkanı Hakan Kılıçparlar, AK Parti Nizip Gençlik Kolları Başkanı Mesut Hüseyin Ataoğlu ve teşkilat üyeleri, Mehmet Cemal Dikici İlkokulu Müdürü Cuma Çiçek ve öğretmenleri, Türkan Ömer Okan Lisesi biyoloji öğretmeni Arzu Reşadi ve Türk dili edebiyatı öğretmeni Hilmi Doğanpınar ile öğrencileri ve Nizip Meslek Yüksekokulu öğrencilerini konuk etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ülkü Ocakları Haberleri | Ülkü Ocakları Haber - Haberler - Sayfa 10 - Ülkü Ocakları haberleri, son dakika ülkü ocakları haber ve gelişmeleri burada. GAÜN'de Gaziantep'in Kurtuluşu konferansı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 08:05:28. #1.15#
title