İbrahim Kalın Haberleri

İbrahim Kalın haber, İbrahim Kalın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İbrahim Kalın - 06.04.2021
Sözcü Kalın'dan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AB kabulüne ilişkin açıklama
CUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Charles Michel ve Avrupa Birliği Komisyonu Başkanı Ursula Von Der Leyen'i kabulüne ilişkin, "Göç mutabakatının güncellenmesi, Gümrük Birliği'nin yenilenmesi, Türk vatandaşlarına...
İbrahim Kalın - 05.04.2021
Son dakika politika: Cumhurbaşkanı Erdoğan Değerlendirme Toplantısı'nın ardından açıklamalarda bulundu: (2)
Gelen son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Montrö Sözleşmesi'nden çıkmayla ilgili halihazırda ne bir çalışmamız ne de böyle bir niyetimiz vardır ama gelecekte bu ihtiyaç ortaya çıkarsa ülkemizi daha iyisine kavuşturmak üzere her sözleşmeyi gözden geçirmekten de çekinmeyiz.
İbrahim Kalın - 04.04.2021
Sözcü Kalın: "Haddinizi bilin ve yerinizde oturun"
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, emekli amirallerin bildirisine ilişkin, "Haddinizi bilin ve yerinizde oturun" açıklamasında bulundu.
İbrahim Kalın - 03.04.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan YPG/PKK'nın Haseke'de bir ayda 2 bin 700 genci alıkoymasına tepki
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, terör örgütü YPG/PKK'nın Suriye'nin Haseke ilinde bir ayda 2 bin 700 genci alıkoyarak zorla silah altına almasına tepki gösterdi.
İbrahim Kalın - 26.03.2021
Son dakika haber | Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Libya Başkanlık Konseyi Başkanı el-Menfi'nin çalışma ziyareti başladı
Son dakika gündem haberi: Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Libya Başkanlık Konseyi Başkanı Muhammed Yunus el-Menfi ve beraberindeki heyetle çalışma ziyaretinde bir araya geldi.
İbrahim Kalın - 26.03.2021
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazını Kerem Aydınlar Camisi'nde kıldı
Son dakika haber: Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Üsküdar'daki Kerem Aydınlar Camisi'nde kıldı.
İbrahim Kalın - 24.03.2021
Sözcü Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı ile görüştü
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
İbrahim Kalın - 23.03.2021
Sözcü Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı ile görüştü
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
İbrahim Kalın - 20.03.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Taksim'de yapımı süren camide incelemelerde bulundu
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Taksim'de inşaatı ve genel işçiliğinin yüzde 99'u tamamlanan camide incelemelerde bulundu.
İbrahim Kalın - 20.03.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKM'de incelemelerde bulundu
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapımı devam eden Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) incelemelerde bulundu.
İbrahim Kalın - 19.03.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın "Güncellenmiş göç anlaşması Türkiye-AB ilişkilerini yeniden canlandırabilir" başlıklı makale yazdı Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Türkiye ile Avrupa Birliği (AB) arasındaki göç ve Suriyeli sığınmacılar konulu 18 Mart mutabakatına ilişkin, "Sadece bir sonraki göçmen akışını durdurmak için değil, aynı zamanda Türkiye-AB ilişkilerini yeniden canlandırmak için anlaşmayı önemli ölçüde...
İbrahim Kalın - 19.03.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan, Prof. Dr. Şahin ve eşi Dr. Türeci'ye tebrik
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Alman biyoteknoloji firması BioNTech'in kurucu ortakları Prof. Dr. Uğur Şahin ve Dr. Özlem Türeci'yi, Almanya'nın "Yıldızlı Büyük Liyakat Nişanı"nı almaları dolayısıyla tebrik etti.
İbrahim Kalın - 19.03.2021
Son dakika haberleri... Erdoğan'ın, Leyen ve Michel ile videokonferans görüşmesine ilişkin açıklama
Son dakika haberler: Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve AB Konseyi Başkanı Charles Michel ile videokonferans görüşmesinde, Türkiye-AB ilişkilerinin geliştirilmesine yönelik hususlar ele alındı, salgınla mücadelede atılacak ortak adımlar...
İbrahim Kalın - 19.03.2021
İbrahim Kalın: Göç anlaşmasını güncellemek Türkiye-AB ilişkilerine yeni bir ruh katar
CUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü İbrahim Kalın, Türkiye-AB ilişkilerini yeniden canlandırmak için göç anlaşmasını önemli ölçüde revize etmek gerektiğini belirterek, "Yeni bir anlaşma, Türkiye-AB ilişkilerine yeni bir ruh katmak için bir başlangıç noktası olabilir.
İbrahim Kalın - 19.03.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile AB Komisyon Başkanı Ursula von der Leyen'in video konferans görüşmesi başladı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Avrupa Birliği (AB) Komisyon Başkanı Ursula von der Leyen ile video konferans görüşmesi başladı.
İbrahim Kalın - 19.03.2021
Son dakika haberi... Erdoğan'ın AB Komisyonu Başkanı Leyen ve AB Konseyi Başkanı Michel ile videokonferans görüşmesi sona erdi
Son dakika haber... Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve AB Konseyi Başkanı Charles Michel ile videokonferans görüşmesi sona erdi.
İbrahim Kalın - 18.03.2021
Tarihçi Mehmet Genç için başsağlığı mesajları
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, iktisat tarihi alanındaki çalışmalarıyla tanınan tarihçi Dr. Mehmet Genç'in vefatı nedeniyle başsağlığı mesajları yayımladı.
İbrahim Kalın - 18.03.2021
"Türkiye- AB İlişkilerinde Yeni Dönem" konulu çalıştay yapıldı
Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu tarafından "Türkiye-AB İlişkilerinde Yeni Dönem" konulu çalıştay yapıldı.
İbrahim Kalın - 16.03.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, AB'nin göçmen krizine çözüm için kararlılık göstermesini umduğunu söyledi Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, 25-26 Mart'ta düzenlenecek Avrupa Birliği (AB) Liderler Zirvesi'nde göçmen krizine kalıcı çözüm için kararlılık ortaya koyulmasını umduğunu, bunun ancak Türkiye'nin yükünün paylaşılması ve Suriye'de güvenli dönüş için birlikte çalışılmasıyla mümkün...
İbrahim Kalın - 15.03.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan "15 Mart İslamofobi ile Mücadele Uluslararası Günü" mesajı Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "15 Mart İslamofobi ile Mücadele Uluslararası Günü"ne ilişkin, "Türkiye olarak başkalarını ötekileştirmeyi olduğu kadar başkaları tarafından ötekileştirilmeyi de şiddetle reddediyoruz.
İbrahim Kalın - 14.03.2021
14 Mart Tıp Bayramı mesajlarla kutlandı
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, siyasi parti temsilcileri, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesaplarından kutlama mesajı paylaştı.
İbrahim Kalın - 13.03.2021
Annesi vefat eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya başsağlığı mesajları
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve bazı siyasi parti genel başkanları ile eski TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç ve Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş annesi vefat eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya taziye dileklerini iletti.
İbrahim Kalın - 12.03.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ekonomi Reformları"nı açıkladı: (7)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ekonomideki tüm gelişmeleri yakından izlemek ve yönetmek amacıyla iki yeni yapı kurulduğunu belirterek, "Bunlardan birincisi, Cumhurbaşkanı Yardımcımızın başkanlığında çalışacak Ekonomi Koordinasyon Kuruludur.
İbrahim Kalın - 12.03.2021
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu dış politikaya ilişkin güncel gelişmeleri değerlendirdi Açıklaması
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye-Mısır ilişkilerinin yeniden tesis edilmesinin ilişkilerde 2013'ten bu yana süren kopukluk nedeniyle zaman aldığını ve her iki tarafın da normalleşme için herhangi bir ön koşul öne sürmediğini belirterek, "Mısır ile hem istihbarat düzeyinde hem de...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İbrahim Kalın Haberleri | İbrahim Kalın Haber - Haberler - Sayfa 7 - İbrahim Kalın haberleri, son dakika ibrahim kalın haber ve gelişmeleri burada. Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazını Kerem Aydınlar Camisi'nde kıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 16:57:29. #1.15#

title