HALK EĞİTİMİ MERKEZİ HABERLERİ

Halk Eğitimi Merkezi Haberleri

Halk Eğitimi Merkezi haber, Halk Eğitimi Merkezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halk Eğitimi Merkezi - 16.04.2020
Baskil HEM'de maske üretimi
Baskil Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde maske üretimine başlandı.
Halk Eğitimi Merkezi - 10.04.2020
Samsun'dan kısa kısa
Havza Halk Eğitimi Merkezi tarafından Havza Belediyesi ile başlatılan maske üretimi çalışması kapsamında üretilen 1500 maske de belediyeye teslim edildi.
Halk Eğitimi Merkezi - 08.04.2020
Samsun'dan kısa kısa
Havza'da maske üretimi Havza Belediyesi ve Havza Halk Eğitimi Merkezi iş birliğinde maske üretimine başlandı.
Halk Eğitimi Merkezi - 05.04.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM - TEKRAR
Koronavirüs salgınına karşı vatandaşların, maske olmak üzere kolonya ve dezenfektan ürünlerine talepleri arttı. Yoğun talep karşısında Şehzadeler Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nde Giyim Üretim Teknolojileri Bölümü öğretmenleri, maske üretimine başladı.
Halk Eğitimi Merkezi - 05.04.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
Koronavirüs salgınına karşı vatandaşların, maske olmak üzere kolonya ve dezenfektan ürünlerine talepleri arttı. Yoğun talep karşısında Şehzadeler Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nde Giyim Üretim Teknolojileri Bölümü öğretmenleri, maske üretimine başladı.
Halk Eğitimi Merkezi - 01.04.2020
Biga Halk Eğitim Merkezinde tıbbi maske ve tek kullanımlık koruyucu kıyafet üretiliyor
Bilen, ilçede alınan tedbirlere azami ölçüde katkı sağlamanın gayreti içinde olduklarına değinerek, şunları kaydetti: "Bu çerçevede Kaymakamımız Mustafa Can'ın öncülüğünde İlçe Sağlık Müdürlüğü ile koordinasyon içinde, sağlık çalışanlarımız için koruyucu maske ve kıyafet üretimine başlandı. Biga Halk Eğitimi Merkezi öğretmen, usta öğretici ve kursiyerleri tarafından dikilen tek kullanımlık maske, cerrahi önlük, bone, sedye örtüleri üretimi başladı.
Halk Eğitimi Merkezi - 01.04.2020
Ilgın Halk Eğitim'den, "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek verenlere maske hediyesi
Kermen, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan 'Biz bize yeteriz Türkiyem' kampanyasına bin lira destek veren vatandaşlarımıza 20 adet kendi üretimimiz yıkanabilir özellikte maske hediye ediyoruz. Bu kapsamda ilçe esnaflarımızdan kampanyaya 4 bin lira destek veren Mustafa Uzun kardeşimizi iş yerinde ziyaret ederek, kendisine 80 adet maske hediye ettik. Bin lira ve katlarında destek veren hemşerilerimiz Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüzden maskelerini alabilirler.
Halk Eğitimi Merkezi - 29.03.2020
MANİSA Halk eğitim merkezinde maske üretimi
Çin'den dünyaya yayılan ve ölümlere neden olan koronavirüs salgını sonrası başta maske olmak üzere kolonya ve dezenfekte ürünlere talep arttı. Yoğun talep karşısında Şehzadeler Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nde Giyim Üretim Teknolojileri Bölümü öğretmenleri de harekete geçerek, maske üretimine başladı.
Halk Eğitimi Merkezi - 29.03.2020
Alaşehir'de 'Evde Sanat Var, Evde Kal; Hayat Eve Sığar' klibi çekildi
Alaşehir'de 'Evde Sanat Var, Evde Kal; Hayat Eve Sığar' klibi çekildi MANİSA Alaşehir ilçesinde, koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında, 'Evde Sanat Var, Evde Kal; Hayat Eve Sığar' kilibe çekilip, sosyal medyada yayınlandı. Klibe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Türk Halk Müziği Topluluğu üyelirin yanı sıra Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun, eşi Duygu Uçgun'un da aralarında bulunduğu gönüllü 28 kişi, evlerinde çektikleri türkü söylerken çekilmiş görüntülerini gönderip, destek verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Halk Eğitimi Merkezi Haberleri | Halk Eğitimi Merkezi Haber - Haberler - Sayfa 5 - Halk Eğitimi Merkezi haberleri, son dakika halk eğitimi merkezi haber ve gelişmeleri burada. İlçeleri için maske üretiyorlar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 10:47:45. #1.14#
title