Bulancak Haberleri

Bulancak haber, Bulancak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bulancak - 26.07.2020
Giresun Valiliğinden yaylada kaybolan kız çocuğu "Elif Akbayrak" açıklaması Açıklaması
Açıklamada, olayın haber alınmasıyla il, ilçe Jandarma ve Jandarma Özel Harekat birlikleriyle, AFAD ve AKUT ekiplerinin seferber edilerek bölgeye yönlendirildiği vurgulanarak, şunlar kaydedildi: "Hava, yol ve mesafe gibi olumsuz koşullar nedeniyle 25 Temmuz Cumartesi saat 01: 00'dan sonra bölgeye ulaşabilen arama personeli gece boyunca arama çalışmalarını yoğun sis ve olumsuz hava şartları altında sürdürmüş ve sabahın ilk ışıklarıyla daha geniş kapsamlı olarak toplam 30 kilometrekarelik alan taranmıştır. Bulancak Jandarma Özel Harekat, Bulancak ve Kovanlık Jandarma, Giresun Jandarma İstihbarat, KOM ve TEM, Fatsa Komando (Çambaşı Ekibi), Bulancak İtfaiyesi ile Giresun, Ordu, Samsun ve Trabzon AFAD ve AKUT ekiplerinden oluşan toplam 96 personel, 3 iz takip köpeği ile termal cihaz ve vatandaşlarımızın da yoğun desteğiyle yürütülen arama çalışmalarında hiçbir iz bulunamamıştır.
Bulancak - 25.07.2020
Giresun'da yaylada kaybolan kız çocuğunu arama çalışmalarına ara verildi
Giresun'un Bulancak ilçesinde yaylada kaybolan kız çocuğunu bulmak için başlatılan çalışmalara ara verildi.
Bulancak - 25.07.2020
11 YAŞINDAKİ ELİF'İ YAYLADA  ARAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
Giresun'un Bulancak ilçesine bağlı Aydındere Beldesi Semen Yaylası'nda kaybolan Elif Akbayrak'ı arama çalışmaları sürüyor.
Bulancak - 25.07.2020
GİRESUN 11 yaşındaki Elif, yaylada kayboldu, ekipler seferber oldu
11 yaşındaki Elif, yaylada kayboldu, ekipler seferber olduGİRESUN'un Bulancak ilçesi Aydındere Beldesi Semen Yaylası'nda dün akşamdan bu yana kayıp olan 11 yaşındaki Elif Akbayrak için arama-kurtarma çalışması başlatıldı.
Bulancak - 25.07.2020
Giresun'da yaylada kaybolan kız çocuğu aranıyor
Giresun'un Bulancak ilçesinde yaylada kayıp olan kız çocuğunu bulmak için arama çalışması başlatıldı.
Bulancak - 24.07.2020
Yığma taş caminin yanına yapılacak "millet bahçesi" için çalışmalar başladı
Bulancak Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, millet bahçesi alanında bulunan ve kamulaştırmaları tamamlanan evlerinin yıkımına Bulancak Belediyesince başlandığı belirtildi.
Bulancak - 21.07.2020
Giresun Belediye Başkanı Şenlikoğlu, 15 aylık görev sürecini değerlendirdi
Beş milyon lira kamulaştırma bedeli ödenerek Bulancak durağı projesini tamamladıklarını ifade eden Şenlikoğlu, "Bu proje sadece trafik problemini azaltmayı değil, aynı zamanda şehir girişimizi düzenlemek ve ilimize yakışır bir meydan oluşturma hedefini de kapsıyor.
Bulancak - 20.07.2020
Giresun'da akü ve oto teybi hırsızlığı zanlıları tutuklandı
Kayıtlardan hırsızlık yaptıkları belirlenen S.Ç ve H.G, polisin operasyonuyla Bulancak ilçesindeki evlerinde gözaltına alındı.
Bulancak - 15.07.2020
Bakan Kurum, Rize'de sağanağın etkili olduğu alanda incelemede bulundu: (2)
Dere güzergahı üzerinde hem Rize hem Giresun hem Artvin'de, Samsun'da na kadar yapı varsa tespitlerini yaptıklarını aktaran Kurum, "Taşınma suretiyle buradaki vatandaşımızın sel riski altında, taşkın riski altındaki vatandaşımızın taşınma sürecini de yönetiyoruz. Bu çerçevede Giresun'da 570 konut, yine Trabzon Araklı'da, Giresun Bulancak'ta, Rize'de konut işlerimiz var.
Bulancak - 12.07.2020
Afgan genç boğularak hayatını kaybetti
Giresun'un Bulancak ilçesinde belediye plajında denize giren Afgan genç boğularak hayatını kaybetti.
Bulancak - 12.07.2020
Giresun'da denize giren Afganistan uyruklu kişi boğuldu
Giresun'un Bulancak ilçesinde denize giren Afganistan uyruklu kişi boğuldu.
Bulancak - 09.07.2020
Giresun'da torbacılara yönelik uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 kişi tutuklandı
Emniyetteki işlemlerinin ardından Bulancak Adliyesine sevk edilen zanlılardan S.
Bulancak - 04.07.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Bakan Kasapoğlu, Bakan Yardımcısı Çatak -BBP Genel Başkanı Destici ile röp -Fabrikada patlamayan fişekler ve detaylar Haber-Kamera-Ergün AYAZ-Alişan KOYUNCU/HENDEK(Sakarya), ========================= İkranur için tüm köy sorguda GİRESUN'un Bulancak ilçesine bağlı İcilli köyünde, geçen hafta cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaşlara bakmaya giden ve kaybolduktan 3 gün sonra derede cansız bedenine ulaşılan İkranur Tirsi'nin (7) ölümüyle ilgili, cinayet şüphesi üzerine özel ekip tarafından başlatılan çok yönlü soruşturma sürdürülüyor.
Bulancak - 03.07.2020
Giresun'da bir bina koronavirüs nedeniyle izolasyona alındı
Giresun'un Bulancak ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında pozitif vaka tespit edilen bir bina izolasyona alındı.
Bulancak - 02.07.2020
Giresun'da bir köye bağlı iki mahalle karantinaya alındı
Giresun'un Bulancak ilçesinde, bir köye bağlı iki mahallenin karantinaya, bazı bölgelerdeki toplam 5 binanın da ikinci bir karara kadar izolasyona alındığı bildirildi.
Bulancak - 02.07.2020
Giresun Barosu "İkra Nur Tirsi" soruşturmasına müdahil oldu
Giresun Barosu, Bulancak ilçesinde kaybolduktan sonra derede cesedine ulaşılan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi'nin ölümüyle ilgili soruşturmaya müdahil olduğunu bildirdi.
Bulancak - 01.07.2020
Giresun Valisi Ünlü'den İkra Nur Tirsi açıklaması Açıklaması
Ünlü, Bulancak ilçesinde kaybolduktan sonra derede cesedine ulaşılan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi'nin cenaze namazı sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, İkra Nur'u her yerde, dağda taşta, her taşın altına bakarak aradıklarını ancak maalesef aileye cansız bedenini teslim edebildiklerini söyledi.
title