Bahadır Yenişehirlioğlu Haberleri

Bahadır Yenişehirlioğlu haber, Bahadır Yenişehirlioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bahadır Yenişehirlioğlu - 13.07.2019
15 Temmuz'da tramvay ve otobüsler ücretsiz
Konserin hemen ardından saat 23.00'te Payitaht Abdulhamid dizisinin Tahsin Paşa'sı Bahadır Yenişehirlioğlu, söyleşi yapacak.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 06.04.2019
Payitaht Dizisine Özel Ziyaretçi
Dizinin başrol oyuncularından Bahadır Yenişehirlioğlu ile de bir araya gelerek çizimlerini gösteren Uygun, Zeytinburnu 100.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 16.03.2019
Yeni Zelanda'daki Terör Saldırısına Ünlü İsimlerden Tepki
Yazar ve oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu da yaptığı paylaşımda bu saldırıların asla unutulmaması ve unutturulması gerektiğine işaret etti.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 07.03.2019
Dha Yurt Bülteni-22
Programa Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çanakkale AK Parti Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, Çanakkale Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Resul Can, Çanakkale Memur-Sen Şube Başkanı Suat Özen, Eğitim Bir-Sen temsilcileri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Program Saygı Duruşu'nda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Ardından Bakan Pakdemirli, Araştırmacı-Yazar Bahadır Yenişehirlioğlu'nun konuşmacı olarak katıldığı 'Kale-i Sultaniye Çanakkale' isimli programda yaptığı konuşmada, Eğitim Bir-Sen Çanakkale Şubesince kendisine yapılan davete seve seve katıldığını belirterek, "Fikir hürriyeti tamam bunun sonuna kadar gidelim.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 06.03.2019
Pakdemirli: Chp, Ne Yazık Ki Atatürk'ün Kurduğu CHP Değil Artık (3)
Programa Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çanakkale AK Parti Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, Çanakkale Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Resul Can, Çanakkale Memur-Sen Şube Başkanı Suat Özen, Eğitim Bir-Sen temsilcileri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Program Saygı Duruşu'nda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Ardından Bakan Pakdemirli, Araştırmacı-Yazar Bahadır Yenişehirlioğlu'nun konuşmacı olarak katıldığı 'Kale-i Sultaniye Çanakkale' isimli programda yaptığı konuşmada, Eğitim Bir-Sen Çanakkale Şubesince kendisine yapılan davete seve seve katıldığını belirterek, "Fikir hürriyeti tamam bunun sonuna kadar gidelim.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 06.02.2019
Karadeniz 5. Kitap Fuarı Etkinlik Programı Açıklandı
Karadeniz 5. Kitap Fuarı'nda, aralarında İnci Aral, İlber Ortaylı, Mine Söğüt, Yılmaz Özdil, Ercan Kesal, Sinan Meydan, Akın Birdal, Nazım Alpman, Şükrü Erbaş, İpek Çalışlar, Kahraman Tazeoğlu, Ahmet Şimşirgil, Arif Keskiner, Zeynep Aliye, Koray Avcı Çakman, Aret Vartanyan, Nazlı Karabıyıkoğlu, Mete Yarar, Sevgi Özel, Murat Tavlı, Füsun Çetinel, Bahadır Yenişehirlioğlu, İsmail Saymaz ve Reis Çelik'in de bulunduğu pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı okurlarıyla buluşacak.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 20.01.2019
Avusturya'daki Türklerden Yemen İçin Yardım Gecesi
Avusturya'da yaşayan Türk vatandaşlarının Yemen için düzenlediği yardım gecesine katılan Türk Kızılayı Başkan Yardımcısı Naci Yorulmaz, Yemen'de iç savaşın neden olduğu insani drama dikkati çekerek, "Merhamet sınır tanımaz, aramızdaki kilometrelere rağmen merhamet sınır, ırk, din tanımaz. Bir yerde insan ıstırabı varsa biz Türkiye olarak oraya destek olmak zorundayız." dedi. Viyana'da Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Avusturya şubesince "Hayırda ikram vakti, Yemen'e hemen yardım" başlıklı yardım gecesi düzenlendi. Etkinliğe, Türkiye'nin Viyana Başkonsolosu Asip Kaya, Türk Kızılayı Başkan Yardımcısı Naci Yorulmaz, oyuncu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu'nun yanı sıra çok sayıda kişi katıldı.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 05.01.2019
Adana Çukurova Kitap Fuarı Açıldı
500 YAZAR KATILIYOR 13 Ocak tarihine kadar açık kalacak fuarda, imza günlerinin yanı sıra panel, söyleşi, sergi ve dinletilerden oluşan 70 kültür etkinliği gerçekleştirilecek. Yağışlı havaya rağmen kitapseverlerin büyük ilgi gösterdiği fuarın konukları arasında Füruzan, Ercan Kesal, Latife Tekin, Gülten Dayıoğlu, Yekta Kopan, Ayşe Kulin, Buket Uzuner, Aret Vartanyan, Canan Tan, Zeynep Altıok Akatlı, Mavisel Yener, Nebil Özgentürk, Tülin Kozikoğlu, Sinan Meydan, Hasan Ali Toptaş, Ataol Behramoğlu, İsmail Saymaz, Levent Gültekin, Behiç Ak, Mete Yarar, Çiğdem Gündeş, Kerem Fırtına, Selim Temo, Toprak Işık, Aytül Akal, Hikmet Anıl Öztekin, Sinan Tuzcu, Kemal Hamamcıoğlu, Menderes Samancılar, Kahraman Tazeoğlu, Koray Avcı Çakman, Bahadır Yenişehirlioğlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Ahmet Şimşirgil, Tarık Tufan, Sinan Yağmur ve daha pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı bulunuyor.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 27.12.2018
Ytb, Almanya'nın En Büyük Türkçe Kitap Fuarına Katılacak
TRT'nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Payitaht Abdülhamid'in oyuncusu Bahadır Yenişehirlioğlu da fuarda "Gerçek ve Kurgu Arasında Abdülhamit" başlıklı bir söyleşi gerçekleştirecek.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 26.12.2018
Çukurova 12. Kitap Fuarı'na Doğru
Çukurova Kitap Fuarı'nın konukları arasında, Füruzan, Ercan Kesal, Latife Tekin, Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Yekta Kopan, Ayşe Kulin, Buket Uzuner, Aret Vartanyan, Canan Tan, Ayşe Hür, Zeynep Altıok Akatlı, Mavisel Yener, Nebil Özgentürk, Tülin Kozikoğlu, Sinan Meydan, Hasan Ali Toptaş, Ataol Behramoğlu, İsmail Saymaz, Levent Gültekin, Behiç Ak, Mete Yarar, Çiğdem Gündeş, Kerem Fırtına, Erdoğan Aydın, Selim Temo, Toprak Işık, Aytül Akal, Hikmet Anıl Öztekin, Sinan Tuzcu, Kemal Hamamcıoğlu, Menderes Samancılar, Kahraman Tazeoğlu, Koray Avcı Çakman, Bahadır Yenişehirlioğlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Ahmet Şimşirgil, Tarık Tufan, Sinan Yağmur gibi birçok yazar, şair ve bilim insanı bulunuyor.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 17.11.2018
Ünlü İsimler Tüyap'ta Kitaplarını İmzaladı
Ayrıca, eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu ile Rahşan Ecevit, Bahadır Yenişehirlioğlu, Pelin Çift, Adem Özbay, Uğur Dündar, Yılmaz Özdil ve Ahmet Ümit de kitapseverlerle bir araya geldi.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 11.11.2018
İnegöl'de 2. Abdülhamid Anlatıldı
Beşinci Mevsim Kültür Sanat Merkezi Konferans Salonu'nda Mehmet Ercan'ın moderatörlüğünde düzenlenen etkinliğe "Payitaht Abdülhamid" dizisinin oyuncuları Bahadır Yenişehirlioğlu ile Hakan Boyav konuşmacı olarak katıldı.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 10.10.2018
Karabük'ten Kısa Kısa
"Payitaht Abdülhamid" dizisinde "Tahsin Paşa" karakterini canlandıran oyuncu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, "Değişen Dünyada Gençlik" konulu söyleşi ile KBÜ öğrencileriyle bir araya geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bahadır Yenişehirlioğlu Haberleri | Bahadır Yenişehirlioğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Bahadır Yenişehirlioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bahadır Yenişehirlioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Sanatçı Bahadır Yenişehirlioğlu'dan evlat nöbeti tutan ailelere de
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 23:33:46. #1.16#

title