Haberler

Başkent Millet Bahçesi'ne büyük ilgi

Güncelleme:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan Başkent Millet Bahçesi'ne vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan Başkent Millet Bahçesi'ne vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Millet bahçesinin içinde bulunan Altın Mekan Millet Kıraathanesi'nin ilk konuğu oyuncu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılan Başkent Millet Bahçesi, açıldığı ilk gün ziyaretçi akınına uğradı. Millet bahçesinin içinde bulunan Altın Mekan Millet Kıraathanesi'nin ilk konuğu ise oyuncu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu oldu. Yenişehirlioğlu'nun söyleşisine Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı da katıldı. Millet bahçesinin hem Altındağ hem de Ankara için çok önemli bir değer olduğunu söyleyen Başkan Balcı, "Millet bahçeleri projesi, son yıllarda şehircilik adına atılmış en önemli adımlardan biridir. Ankara'nın en büyük millet bahçesi Altındağ'da açıldığı için hem mutlu hem de gururluyuz" dedi.

Millet bahçesinin içinde bulunan millet kıraathanesinde oyuncu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu'nu ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını sözlerine ekleyen Başkan Balcı, "İnşa edilen her millet bahçesi bulunduğu bölgeye sosyal, kültürel ve ekonomik değer katarken, aynı zamanda bir cazibe alanı haline gelmekte ve şehirlerimize büyük bir değer ve zenginlik katmaktadır" ifadelerini kullandı. - ANKARA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Bahadır Yenişehirlioğlu Recep Tayyip Erdoğan Altındağ Yerel Haberler

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

KKTC'de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan: Miçotakis'e 'Bize sataşma' dedim

KKTC'de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan: Miçotakis'e 'Bize sataşma' dedim

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title