Aksaray Haberleri

Aksaray haber, Aksaray son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aksaray - 9.10.2020
Kucağındaki torununa silahla ateş ettiren dede, gözaltına alındı (2)
SERBEST BIRAKILDI Aksaray'da bir düğünde, kucağındaki torununun eline silah vererek ateş ettiren ve 'Çocuk Koruma Kanunu'na muhalefet ile genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması' suçlarından gözaltına alınan Ahmet Kulak (48), sevk edildiği adliyede, savcılık tarafından ifadesi alındıktan...
Aksaray - 9.10.2020
Kastamonu Belediyespor'da pozitif vaka görüldü
Kastamonu Belediyespor'dan yapılan açıklamada, "Milli takım kampı için ülkelerine giden sporcularımız, kamp sonrası ülkemize girer girmez Kovid-19 testinden geçmiştir. Sporcularımızdan birisinin Kovid-19 testi sonucunun pozitif olduğu tespit edilmiştir. Klinik şikayeti olmayan sporcumuz ev izolasyonuna alınmıştır. Sporcularımızla temaslı olan antrenörümüz, yardımcı antrenörümüz ve kaleci antrenörümüz tedbir amaçlı Aksaray ve Sivas deplasman maçlarına götürülmemiştir.
Aksaray - 9.10.2020
Kastamonu Belediyespor Kadın Hentbol Takımı'nda antrenörler ve bir oyuncu izolasyona alındı
Oyunculardan birinin test sonucunun pozitif çıktığının aktarıldığı açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Testinin pozitif çıkması üzerine klinik şikayeti bulunmayan sporcumuz ev izolasyonuna alındı. Sporcularımızla temaslı antrenörümüz, yardımcı antrenörümüz ve kaleci antrenörümüz de tedbir amaçlı Aksaray ve Sivas deplasman maçlarına götürülmemiştir.
Aksaray - 9.10.2020
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Misli.com 2. Lig Beyaz Grup Yarın: 14.00 Uşakspor-Amed Sportif Faaliyetler (Uşak 1 Eylül) 14.30 Gümüşhanespor-Ergene Velimeşespor (Gümüşhane Yenişehir) 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Anagold 24 Erzincanspor (Ortahisar Yavuz Selim) 14.30 Şanlıurfaspor-Kahramanmaraşspor (Şanlıurfa GAP) 15.00 Çorum FK-Afjet Afyonspor (Çorum Şehir) 15.00 Hacettepe-Sancaktepe Futbol Kulübü (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Ankara Demirspor (Devrek İlçe) 15.30 Sarıyer-Niğde Anadolu FK (Yusuf Ziya Öniş) 15.30 Manisa FK-İnegölspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) Kırmızı Grup Yarın: 14.30 Elazığspor-Turgutluspor (Elazığ Doğukent) 14.30 Bayburt Özel İdare-Kardemir Karabükspor (Bayburt Genç Osman) 14.30 Pazarspor-Vanspor FK (Pazar İlçe) 14.30 Sivas Belediyespor-Serik Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 15.00 Kırşehir Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Kırşehir Ahi) 15.00 Mamak FK-GMG Kastamonuspor (TCDD Ankara Demirspor) 15.30 Pendikspor-Etimesgut Belediyespor (Pendik) 15.30 Sakaryaspor-Kırklarelispor (Yeni Sakarya Atatürk) 15.30 Karacabey Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 15.30 Bodrumspor-Eyüpspor (Bodrum İlçe) Misli.com 3. Lig 1. Grup Yarın: 14.30 Fatsa Belediyespor-Çankaya FK (Fatsa İlçe) 15.00 Payasspor-Manisaspor (Payas İlçe) 15.30 Arnavutköy Belediyespor-Bucaspor 1928 (Silivri) 11 Ekim Pazar: 14.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Edirne 25 Kasım) 14.30 Ofspor-Nevşehir Belediyespor (Of İlçe) 15.00 Kemerspor 2003-Kızılcabölükspor (Kemer İlçe) 15.30 Belediye Derincespor-1877 Alemdağspor (Belediye Derincespor Doğal Çim) 19.00 Diyarbekirspor-Artvin Hopaspor (Diyarbakır) 2. Grup Yarın: 15.00 Yozgatspor 1959-Ceyhanspor (Yozgat Bozok) 11 Ekim Pazar: 14.30 Nazilli Belediyespor-Mardin Fosfatspor (Nazilli İlçe) 14.30 Tekirdağspor-Fethiyespor (Namık Kemal) 14.30 Tokatspor-Halide Edip Adıvarspor (Gaziosmanpaşa) 14.30 Ağrı 1970-Belediye Kütahyaspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 15.00 Karaman Belediyespor-Yomraspor (Kemal Kaynaş) 15.30 Çengelköy-İskenderun FK (Sultanbeyli Gölet) 15.30 Darıca Gençlerbirliği-Kahta 02 (Darıca İlçe) 3. Grup Yarın: 14.30 Çarşambaspor-Cizrespor (Çarşamba İlçe) 15.00 Altındağspor-Erbaaspor (Çubuk İlçe) 11 Ekim Pazar: 14.00 Batman Petrolspor-Gölcükspor (Batman Yeni Şehir) 14.30 Arhavispor-Çatalcaspor (Arhavi İlçe) 15.30 Somaspor-Yalovaspor (Soma Atatürk) 15.30 Karşıyaka-Elazığ Karakoçan (İzmir Atatürk) 15.30 Şile Yıldızspor-Isparta 32 (Şile) 18.00 İçel İdmanyurdu-Esenler Erokspor (Mersin) 4. Grup Yarın: 15.30 Modafen-Bergama Belediyespor (Alemdağ) 11 Ekim Pazar: 14.00 Siirt İl Özel İdare-Alanya Kestelspor (Siirt Atatürk) 14.30 Adıyaman 1954-52 Orduspor (Adıyaman Atatürk) 15.00 Kozanspor-Sultanbeyli Belediyespor (İsmet Atlı) 15.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-68 Aksaray Belediyespor (Başpınar) 15.
Aksaray - 9.10.2020
Hentbol: Haftanın programı
Hentbolda Erkekler Süper Lig ile Kadınlar Süper Lig'e üçüncü hafta maçlarıyla devam edilecek.
Aksaray - 9.10.2020
Aksaray ve Karaman'da 291 milyon metreküp su tarım arazilerine verildi
Aksaray ve Karaman'da 2020 sulama sezonunda yaklaşık 291 milyon metreküp su tarım arazilerine verildi.
Aksaray - 8.10.2020
Yunus Emre, anıt mezarı başında anıldı
Türk halk şairi ve mutasavvıf Yunus Emre, Aksaray ve Kırşehir valiliklerince düzenlenen programda anıldı.
Aksaray - 8.10.2020
Son dakika haberi... Aksaray'da sahte para operasyonunda yakalanan 5 zanlı tutuklandı
Son dakika haberi: Aksaray'da piyasaya sahte para sürmeye çalıştığı öne sürülen 5 şüpheli tutuklandı.
Aksaray - 8.10.2020
Hentbol: Kadınlar Süper Lig
Hentbol Kadınlar Süper Lig'in 2. haftasında Kastamonu Belediyespor, Aksaray Belediyespor'u 46-17 yendi.
Aksaray - 8.10.2020
Meteorolojiden 4 il için kuvvetli rüzgar ve fırtına uyarısı
Konya, Karaman, Niğde ve Aksaray'da yarın kuvvetli rüzgar ve fırtına uyarısında bulunuldu.
Aksaray - 8.10.2020
Bucaspor 1928'de Doğantez'le yollar ayrıldı
MİSLİ.com 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta sezona Ofspor, Diyarbekirspor ve Belediye Derincespor galibiyetleriyle zirvede başlayan Bucaspor 1928'de şok bir gelişme yaşandı. Geride kalan 3 maçta 9 puan toplayan sarı-lacivertlilerde teknik direktör Tolga Doğantez'le yollar ayrıldı. Deneyimli teknik adamın uzun süredir huzursuz olduğu ve görevi bırakmak istediği bildirildi. Yönetimle bir araya gelen Doğantez'le yapılan görüşmelerin ardından vedalaşıldı. Geçen sezon Play-Off öncesi sportif direktörlükten teknik direktör Ersin Aka'nın yerine takımın dümenine geçen Tolga Doğantez'in çalıştırdığı Buca, yarı finalde 68 Aksaray Belediyespor'a 2-1 yenilerek bir üst lige çıkma şansını kaçırmıştı.
Aksaray - 7.10.2020
Denizli'de kaçak içki operasyonunda 1 kişi gözaltına alındı
Denizli'nin Pamukkale ilçesinde bir evde 410 litre kaçak içki ve imalatında kullanılan malzemeler ele geçirildi.
Aksaray - 7.10.2020
Aksaray Belediyesi 3 ürünün coğrafi işaret tescili için başvuruda bulundu
Aksaray Belediyesi 3 gıda ürününün coğrafi işaret tescili için Türk Patent ve Marka Kurumuna müracaatta bulundu.
Aksaray - 7.10.2020
Aksaray ve Sivas valileri arasındaki "Anadolu aslanı" atışması malaklıya talebi artırdı
Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu ile Sivas Valisi Salih Ayhan arasında malaklı ve Kangal köpeği için kullanılan "Anadolu aslanı" ifadesi nedeniyle sosyal medyada gülümseten atışma sonrasında malaklıya talep arttı.
Aksaray - 6.10.2020
Ziraat Türkiye Kupası'nda ilk iki eleme turunun maç programı açıklandı
Tek maç eleme sistemine göre yapılacak ilk iki turun maç programı şöyle: 1. Eleme Turu 13 Ekim Salı: 13.00 Çarşambaspor-Yozgatspor 1959 (Çarşamba) 14.30 Altındağspor-Çankaya (Çubuk İlçe) 15.30 Bergama Belediyespor-Manisaspor (Bergama 14 Eylül) 14 Ekim Çarşamba: 13.00 Mardin Fosfatspor-Siirt İl Özel İdaresi (21 Kasım) 13.30 Şile Yıldızspor-Modafen (Şile İlçe) 13.30 Arnavutköy Belediyespor-Çengelköy (Silivri) 13.30 Yalovaspor-Halide Edip Adıvarspor (Yalova Atatürk) 13.30 1877 Alemdağspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Alemdağ) 13.30 Belediye Kütahyaspor-Bursa Yıldırımspor (Kütahya Dumlupınar) 13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gölcükspor (Başpınar) 13.30 Fatsa Belediyespor-Yomraspor (Fatsa İlçe) 13.30 Elazığ Karakoçan-Batman Petrolspor (Doğukent) 13.30 Kozanspor-Kahta 02 (İsmet Atlı) 13.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Adıyaman 1954 (Malatya Yeşiltepe Spor Kompleksi) 13.30 İskenderun FK-Payasspor (Stat henüz belli değil) 13.30 Alanya Kestelspor-Karaman Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik) 15.00 Tekirdağspor-Bayrampaşaspor (Namık Kemal) 19.00 İçel İdmanyurdu-Ceyhanspor (Mersin) 15 Ekim Perşembe: 13.00 52 Orduspor-Arhavispor (19 Eylül) 14.30 Tokatspor-Erbaaspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 19.00 Isparta 32-Kemerspor 2003 (Isparta Atatürk) 2. Eleme Turu 20 Ekim Salı: 13.00 İçel İdmanyurdu/Ceyhanspor - İskenderun FK/Payasspor 14.30 Belediye Kütahyaspor/Bursa Yıldırımspor - Darıca Gençlerbirliği 19.00 Karşıyaka - Bergama Belediyespor/Manisaspor 21 Ekim Çarşamba: 13.00 Elazığ Karakoçan/Batman Petrolspor - Diyarbekirspor 13.30 Çatalcaspor - Şile Yıldızspor/Modafen 13.30 Büyükçekmece Tepecikspor - 1877 Alemdağspor/Edirne Belediyesi Paş Edirnespor 13.30 Tekirdağspor/Bayrampaşaspor - Silivrispor 13.30 Sultanbeyli Belediyespor - Yalovaspor/Halide Edip Adıvarspor 13.30 Esenler Erokspor - Arnavutköy Belediyespor/Çengelköy 13.30 Belediye Derincespor - Altındağspor/Çankaya 13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor/Gölcükspor - Düzcespor 13.30 1954 Kelkit Belediyespor - Artvin Hopaspor 13.30 Ofspor - Fatsa Belediyespor/Yomraspor 13.30 Cizrespor - Mardin Fosfatspor/Siirt İl Özel İdaresi 13.30 Nevşehir Belediyespor - Kozanspor/Kahta 02 13.30 Karbel Karaköprü Belediyespor - Osmaniyespor 13.30 Muğlaspor - Kızılcabölükspor 13.30 Isparta 32/Kemerspor 2003 - Alanya Kestelspor/Karaman Belediyespor 14.30 68 Aksaray Belediyespor - Malatya Yeşilyurt Belediyespor/Adıyaman 1954 19.
Aksaray - 5.10.2020
Muharrem İnce: Türkiye?yi karış karış gezmeye devam ediyoruz
CHP eski Milletvekili Muharrem İnce, 'Memleket Hareketi' kapsamında geldiği Aksaray'da esnafı ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Aksaray Haber, Aksaray Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 3 - Aksaray haber sayfamızda Aksaray haberleri okuyabilir, Aksaray son dakika haberleri ve güncel Aksaray gelişmelerini görebilirsiniz. Kepçeli yavru köpek kurtarma operasyonu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 16:16:50. #1.14#
title