ZİYA SELÇUK HABERLERİ

Ziya Selçuk haber, Ziya Selçuk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ziya Selçuk - 6.10.2020
GÜNDEM / 6 Ekim 2020
(Ankara/10.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yüz yüze eğitime aşamalı geçişte alınan yeni kararlara ilişkin basın açıklaması yapacak.
Ziya Selçuk - 6.10.2020
5 Ekim 2020 Haberleri
5 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Ziya Selçuk - 5.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 6 Ekim 2020
(Ankara/10.00) 2- Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yüz yüze eğitime aşamalı geçişte alınan yeni kararlara ilişkin basın açıklaması yapacak.
Ziya Selçuk - 5.10.2020
İlkokullar, 8. ve 12. sınıflar 12 Ekim Pazartesi yüz yüze eğitime başlıyor
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ilkokullar, köy okulları, 8. ve 12. sınıflar ile özel gereksinimli çocukların okullarında yüz yüze eğitimin 12 Ekim Pazartesi başlayacağını bildirdi.
Ziya Selçuk - 5.10.2020
Bakan Selçuk: "12 Ekim Pazartesi, tüm ilkokulları, köy okullarını, 8. ve 12. sınıflar ile özel...
Bakan Selçuk: "12 Ekim Pazartesi, tüm ilkokulları, köy okullarını, 8. ve 12. sınıflar ile özel gereksinimli çocuklarımızın okullarını açıyoruz.
Ziya Selçuk - 5.10.2020
Devlet korumasındaki 640 gencin ataması yapıldı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Hiçbir özgürlük, ifade ve yayın özgürlüğü de dahil olmak üzere çocuk istismarına gerekçe ve kalkan olamaz." dedi.
Ziya Selçuk - 5.10.2020
Çocuk evleri yeniden tasarlanıyor
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, yeni Çocuk Evleri Sitelerinde çocukların fiziksel ve psikososyal gelişimi için özel olarak dizayn edilmiş yaşam alanları olacağını belirterek, "Yeni binaların tasarımında engelli çocuklarımızın güvenliği öncelikli olarak ele alındı" dedi.
Ziya Selçuk - 5.10.2020
Meslek lisesinde "yüksek teknolojili üretim" için Ar-Ge merkezi kuruluyor
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un onayı, Bakan Yardımcısı Mahmut Özer'in takibi ve koordinasyonuyla 20 ilde belirlenen meslek liselerinde Ar-Ge merkezi kurulacağını belirten Sezer, şöyle devam etti: "Ar-Ge merkezlerinde yüksek teknoloji ürünleri, marka, patent tescilleri, uygulamalı eğitimlerle insan kaynağı yetiştirilmesi hedeflenmektedir.
Ziya Selçuk - 5.10.2020
MEB'den ortaokul öğrencilerine zengin kaynak desteği
Selçuk: "Diğer ünitelerle ilgili de çalışma fasikülleri sunacağız" Açıklamada görüşlerine yer verilen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerin derslerini pekiştirmelerini desteklemek ve farklı soru türleriyle motivasyonlarını artırmak için büyük bir kaynak seferberliği başlattıklarını belirtti.
Ziya Selçuk - 5.10.2020
Eylül ayı işsizlik ve kısa çalışma ödemeleri bugün yapılıyor
Eylül ayı işsizlik ve kısa çalışma ödeneği ödemeleri bugün yapılıyor.
Ziya Selçuk - 4.10.2020
Milli Eğitim Bakanı Selçuk, eğitim müşavirleri ve ataşelerle video konferans ile görüştü Açıklaması
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, dünyanın dört bir yanındaki eğitim müşavirleri ve ataşelerle video konferansla yapılan toplantıda bir araya geldi.
Ziya Selçuk - 4.10.2020
Çocuk evleri yeniden tasarlanıyor
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, yeni Çocuk Evleri Sitelerinde çocukların fiziksel ve psikososyal gelişimi için özel olarak dizayn edilmiş yaşam alanları olacağını belirterek, "Yeni binaların tasarımında engelli çocuklarımızın güvenliği öncelikli olarak ele alındı" dedi.
Ziya Selçuk - 4.10.2020
GÜNDEM / 4 Ekim 2020
ÖZEL HABER 1- Meslek liselerinden ekonomiye 8 ayda 230 milyon lira katkı Milli Eğitim Bakanlığına bağlı meslek liselerinde yılın ilk 8 ayında üretimden elde edilen gelir, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 20 arttı Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: "Üretim portföyünde değişikliğe giderek maske, dezenfektan, yüz koruyucu siperlik, maske makinesi ve solunum cihazı gibi bu süreçte talep edilen ürünlerin üretimine odaklandık.
Ziya Selçuk - 3.10.2020
EBA, KKTC'de de erişime açılacak
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Eğitim Bilişim Ağı'nın (EBA) KKTC'li öğrencilerin de hizmetine sunulacağını bildirdi.
Ziya Selçuk - 3.10.2020
Son dakika haberi: Meslek liselerindeki uygulama eğitimleri öncesi son hazırlıklar değerlendirildi
Süreçteki denetimlerin il müdürleri tarafından da yakından takip edilmesini isteyen Özer, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un mesleki eğitimde uygulama derslerinin önemine ilişkin sözlerini ve yazılı olarak illere ulaştırdığı kriterleri hatırlattı.
Ziya Selçuk - 3.10.2020
KKTC üniversitelerinin doluluk oranlarında 11 puanlık artış
Çavuşoğlu, sıra dışı ve zor şartlar altında yürütülen çalışma sürecine katkı yapan KKTC Başbakan Ersin Tatar, Türkiye Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve tüm sıkıntılarıyla yakinen ilgilenen Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Yekta Saraç ile tüm paydaşlara teşekkür ederek, ülkedeki üniversitelere kayıt hakkı kazanan öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi.
Ziya Selçuk - 2.10.2020
İlkokul öğrencileri doğayı "Orman Okulu"nda öğrenecek
Teknoloji içinde boğulmuş gençliğin nefes almaya ihtiyacı olduğuna işaret eden Sandıkçı, "Dört duvar arasında akademik eğitime odaklanmış bir yapıda gidiyor gençlik. Böyle bir ortamda bu alanın şurada gezerken dahi farkında olmadan kazandıracağı çok şey olacaktır. Bu projeyi Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk'un da Türkiye'nin 81 iline bu projeyi örnek göstermesi, çok doğru bir iş yaptığımızı gösterdi.
Ziya Selçuk - 2.10.2020
CHP'li Karasu'dan MEB'e EBA eleştirisi Açıklaması
İktidarın, koronavirüsle mücadelede sınıfta kaldığını iddia eden Karasu, bu süreçte en fazla mağduriyeti de çocukların yaşadığını savunarak, şunları söyledi: "Çocuklarımız okullarına gidemiyor, eğitimlerine EBA üzerinden devam etmeye çalışıyorlar. Evinde internet dahi bulunmayan aileler var. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'ta 1,5 milyon çocuğun uzaktan eğitiminde sorun olduğunu belirterek 'bu bizim için problem' demişti.
Ziya Selçuk - 2.10.2020
Bakan Selçuk: "Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına 186,8 milyon lira kaynak aktardık"
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 1003 Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına periyodik pay olarak 186,8 milyon lira kaynak aktardıklarını bildirdi.
Ziya Selçuk - 2.10.2020
Son dakika haberi | Bakan Selçuk: 1003 sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına 186,8 milyon TL kaynak aktarıldı
Son dakika haberleri... AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 1003 sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına 186,8 milyon TL kaynak aktardıklarını açıkladı.
Ziya Selçuk - 2.10.2020
Bakan Selçuk: "Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına periyodik pay olarak 186,8 milyon TL...
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, bin 3 Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na 186,8 milyon TL kaynak aktardıklarını açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ziya Selçuk Haberleri | Ziya Selçuk Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Ziya Selçuk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ziya Selçuk kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika: Korona nedeniyle izolasyonda olan çalışanlar iş göremezlik ödeneği alacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 21:20:01. #1.14#
title