Kemeraltı Haberleri

Kemeraltı haber, Kemeraltı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemeraltı 12.12.2019
İzmir'e 'En İyi Kentsel Tasarım' ödülü
Yarışmada İzmir'in önemli kurumlarından Tarihi Kemeraltı İnşaat Yatırım Ticaret A.
Kemeraltı: Muğla'da hortum (3)Kemeraltı 11.12.2019
Kemeraltı 10.12.2019
Diplomalı ustalar, ezmeciliğin yok olmaması için işin başına geçti
İZMİR'in tarihi Kemeraltı Çarşısı'nda 19 senedir ceviz, badem ve Antep fıstığı ezmesi yapıp satan Erhan Cem Harmanda (61), mesleği 5'inci kuşağa aktardı.
Kemeraltı 9.12.2019
Örgü Ekibi, soğuk günlerde çocukların yüreğini ısıtıyor
İZMİR'in tarihi Kemeraltı Çarşısı'ndaki bir kafede toplanan İzmir Örgü Ekibi, ördükleri atkı, bere, hırka ve battaniyeleri Türkiye'nin dört bir yanında soğukla mücadele eden ihtiyaç sahibi öğrencilere gönderiyor.
Kemeraltı 9.12.2019
Tezgahta palamut evde tombik
'Palamut' etiketini görerek satın alan tüketici Mehmet Can (42), evde kızartınca tombik olduğunu anladığını vurgulayarak "Geçtiğimiz günlerde tarihi Kemeraltı Çarşısı'ndaki Havra Sokağı'na gidip palamut aldım.
Kemeraltı 9.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-4
Görüntü Dökümü ----------- -İtfaiye arabaları -Tedaş ekipleri -İtfaiyecilerin evden çıkışı -Detay Haber- Kamera: Mesut MADAN/BURDUR, =================================== İzmir Örgü Ekibi, soğuk günlerde çocukların yüreğini ısıtıyor İzmir'in tarihi Kemeraltı Çarşısı'ndaki bir kafede toplanan İzmir Örgü Ekibi, ördükleri atkı, bere, hırka ve battaniyeleri Türkiye'nin dört bir yanında soğukla mücadele eden ihtiyaç sahibi öğrencilere gönderiyor.
Kemeraltı 9.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-3
Haber: Nevra UÇKAÇ - Kamera: Tekin GÜRBULAK / İZMİR, =============================== Tezgahta palamut evde tombik  Bu yıl balık sezonunda palamut sıkıntısı yaşanınca bazı esnaf, torik ve tombik balıklarını vatandaşlara 'Palamut' etiketiyle satmaya başladı. Palamudun, kolaylıkla torik ve tombikten ayırt edilebildiğini belirten balıkçılar da tüketicileri dikkatli olmaları konusunda uyardı.    Hava sıcaklıklarının mevsim normalleri üzerinde seyretmesi nedeniyle 1 Eylül'de başlayan balık sezonunda balıkçılar, ağlarda palamut göremedi. Omega- 3 yağ asidi bakımından somondan sonra gelen palamut, cildi de besliyor. En çok tercih edilen balıklar arasında yer alan palamudun bulunamaması  üzerine bazı esnaf, palamuda benzeyen torik ve tombik balıklarını 'palamut' etiketiyle satmaya başladı. Balıkçılar, tüketicilerin aldığı balıkların palamut değil, tombik ve torik olduğunu vurgularken fiyatları 10-15 TL arasında değişen balıkların, kolaylıkla palamuttan ayırt edileceğine dikkat çekti.  Balıkçı İsmail Enerdil (40), palamudun üç farklı şekilde torik ve tombikten ayırt edilebileceğini belirterek, şöyle dedi:   "İlk olarak balığın dişlerine bakılması gerekiyor. Palamudun dişleri vardır ancak tombiğin dişleri yoktur. Dişi olmayan balık, palamut değildir. Eğer dişine bakmadıysanız beneklerine bakarak da kontrol edebilirsiniz. Palamudun yüzeyinde çizgiler varken, tombik beneklidir. Buradan da iki balık arasındaki fark rahatlıkla anlaşılabilir. Ayrıca tüketiciler, balığı takoz biçiminde kestirsinler. Balık kesildikten sonra eti beyaz ise o palamuttur. Tombik ve toriğin eti siyah olur ve genellikle lakerda olarak değerlendirilir. O sebeple sadece fiziksel olarak değil, lezzet anlamında da çok ciddi farklar var. Ayrıca tüketicilerin her yerden balık almasını da önermiyorum. Kendi güvendikleri bir balıkçıdan alışveriş yapmalarını öneririm." Esnaf Mutlu Evren (30), vatandaşların, bu sene palamudun olmayacağına ikna olması gerektiğini dile getirerek, "Havalar soğumadığı için ve palamut da soğuğu seven bir balık olduğu için bu sene çıkmadı. Benim tüketicilere tavsiyem, bu sene palamut aramayı bırakıp başka balıklara yönelsinler. Çünkü insanlar palamuda yöneldikçe, bazı satıcılar tarafından kandırılıyorlar" dedi.  'Palamut' etiketini görerek satın alan tüketici Mehmet Can (42), evde kızartınca tombik olduğunu anladığını vurgulayarak "Geçtiğimiz günlerde tarihi Kemeraltı Çarşısı'ndaki Havra Sokağı'na gidip palamut aldım.
Kemeraltı: Tezgahta palamut evde tombikKemeraltı 9.12.2019
Kemeraltı 5.12.2019
Yosun tutan tarih sonunda kurtulacak
'TARİHİ DEĞER KORUNMALI' UNESCO Dünya Kültürel Mirası Geçici Listesi'ne alınması için başvuru yapılan Kemeraltı Çarşısı'nın hemen yanında bulunan Antik Roma dönemine ait kalıntıların korunması gerektiğini söyleyen Kemeraltı Esnaf Derneği Başkanı Semih Girgin, "Eğer buradaki kalıntılar farklı bir yere taşınacaksa, otopark yapılabilir.
Kemeraltı 29.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 3
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Cihan Topal'ın nakil kollarından görüntü Topal'ın motosiklet ve traktör kullanmasından görüntü Topal'ın odun kırması, kalemle yazı yazması ve koyunlarına bakmasından görüntü Topal'ın naklini yapan doktorunun adı ve soyadı isim olarak verdiği oğlu Ömer Özkan Topal'ı motosikletle anaokuluna götürmesinden görüntü Cihan Topal ile röportaj Genel ve detay görüntüler Haber - Kamera: Burhan CEYHAN / AYDIN, ========================= 'Black friday'a karşı 'Bereketli cuma' kampanyası  YILBAŞI öncesi satışları arttırmak amacıyla başlatılan indirim yarışları, internet üzerinden son hızla devam ediyor. Birçok marka, Black Friday (Kara cuma), 'Çılgın cuma' ya da 'Efsane cuma' adıyla yapılan fiyat indirimlerine dahil olurken, İzmir'de tarihi Kemeraltı Çarşısı'nın esnafı ise internetteki alışverişlerle rekabet edebilmenin yollarını doğrultusunda kar payını düşürüp 'Bereketli cuma' kampanyası başlattı.
Kemeraltı 26.11.2019
Karaköy'de başörtülü kadına saldırının iddianamesi kabul edildi
İddianameden İddianamede, müştekiler Feyza Yerlikaya ile Gamze İnce'nin 15 Kasım'da Kemeraltı Caddesindeki Selanik Pasajı civarında yürüdükleri sırada olayın meydana geldiği belirtiliyor.
Kemeraltı 26.11.2019
Karaköy'deki başörtülü kadına saldırının failine 12 yıl 8 aya kadar hapis istemi
Başsavcılıkça onaylanarak mahkemeye gönderilen iddianamede, 15 Kasım'da Kemeraltı Caddesindeki Selanik Pasajı civarında yürüyen şüpheli Semahat Yolcu'nun karşı yönden Karaköy Meydanına doğru yürüyen müştekiler Yerlikaya ve İnce'ye doğru hamle yaptığı anlatıldı.
Kemeraltı 26.11.2019
Karaköy'deki kadına saldırı soruşturması tamamlandı
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, saldırıya uğrayan Gamze İ. ve Feyza Y. "müşteki" sıfatıyla yer aldı. İddianamede, 15 Kasım günü, saat 15.15 sıralarında Kemeraltı Caddesi üzerinde bulunan Selanik Pasajı'nda yürümekte olan şüpheli Semahat Y'nin karşı yönden Karaköy meydanına doğru yürümekte olan müştekiler Gamze ve Feyza'ya hamle yaptığı anlatıldı.
Kemeraltı 26.11.2019
Karaköy'deki kadına saldırı soruşturması tamamlandı
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, saldırıya uğrayan Gamze İ. ve Feyza Y. "müşteki" sıfatıyla yer aldı. İddianamede, 15 Kasım günü, saat 15.15 sıralarında Kemeraltı Caddesi üzerinde bulunan Selanik Pasajı'nda yürümekte olan şüpheli Semahat Y'nin karşı yönden Karaköy meydanına doğru yürümekte olan müştekiler Gamze ve Feyza'ya hamle yaptığı anlatıldı.
Kemeraltı 26.11.2019
KARAKÖY'DEKİ KADINA SALDIRI SORUŞTURMASI TAMAMLANDI
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, saldırıya uğrayan Gamze İ. ve Feyza Y. "müşteki" sıfatıyla yer aldı. İddianamede, 15 Kasım günü, saat 15.15 sıralarında Kemeraltı Caddesi üzerinde bulunan Selanik Pasajı'nda yürümekte olan şüpheli Semahat Y'nin karşı yönden Karaköy meydanına doğru yürümekte olan müştekiler Gamze ve Feyza'ya hamle yaptığı anlatıldı.
Kemeraltı 14.11.2019
Yıldırım, 3. Ege Ekonomik Forumu'nda konuştu
Yıldırım, 3. Ege Ekonomik Forumu'nda konuştu "Değişimin karşısında durursak yok olur gideriz" "Türkiye fırsatların tehditlerden daha fazla olduğu bir ülke olacak" "Operatörlerin, birbiriyle rekabeti bırakıp altyapı konusunda birlikte çalışmalarında fayda var" İZMİR - 'Yarın İçin Hayal Et' ana teması ile İzmir Swissotel'de gerçekleşen 3. Ege Ekonomik Forum'a katılan 28. Dönem TBMM Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, "Değişimin karşısında durursak yok olur gideriz. Küresel gelişmeler son 10 yıldır iç açıcı değil. Dünya büyümüyor" derken, Türkiye'nin gelecek itibariyle fırsatların tehditlerden daha fazla olduğu bir ülke olacağını söyledi. 'Yarın İçin Hayal Et' ana teması ile dün İzmir Swissotel'de başlayan 3. Ege Ekonomik Forum'un ikinci günü, 28. Dönem TBMM Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleşti. Küresel gelişmeler ışığında bölgesel vizyon oluşturmak amacıyla bu yıl gerçekleştirilen Ege Ekonomik Forumu; Ege Ekonomiyi Geliştirme Vakfı ve Özgencil Grup ortaklığında, Tarım ve Orman Bakanlığı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı destekleriyle, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Kalkınma Ajansı ve Bornova Belediyesi katkılarıyla düzenleniyor. Toplantıya Yıldırım'ın yanı sıra İzmir Valisi Erol Ayyıldız, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, Ege İhracatçı Birlikleri Koodinatör Başkanı Jack Eskinazi, EGEV Yönetim Başkanı Mehmet Ali Susam, Özgencil Grup Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Özgencil ile meslek odalarının temsilcileri katıldı. "BM çözümün değil, sorunun bir parçası haline gelmiş durumda" "Değişimin karşısında durursak yok olur gideriz" diyen Yıldırım, "Küresel gelişmeler son 10 yıldır iç açıcı değil. Dünya büyümüyor. 2008 sonunda başlayan kriz halen bitmiş değil. O krizi başlatan, üretilmemiş karların edilmiş gibi gösterilip büyük paraların paylaşılmasıydı. Amerika'da başladı, bütün dünyaya yayıldı. Dünya büyümesi yüzde 3'ün altında gerçekleşiyor. Dünya yerinde sayıyor. Bu da bizim gibi gelişmekte olan ülkelerin aleyhinde bir durum. Diğer yandan dünyanın 80 trilyon dolarlık milli gelirine baktığımızda bunu ABD, Çin, Japonya ve AB ülkeleri paylaşıyor. Burada da bir adaletsizlik var. Bu da küresel ve bölgesel sorunların sebebi. 75 milyona ulaşan mülteciler, vatansızlar varsa bunun arkasında küresel refahın adil olarak dağıtılmamış olması var. Buna rağmen dünyayı yöneten, yönettiğini iddia eden ülkeler korumacılığı artıyorlar, gümrük duvarlarını yükseltiyor, ticaret savaşları alabildiğince almış başını gidiyor. 2018 ağustosta kur üzerinden ülkemize de bir operasyon yapıldı. Onun oluşturduğu olumsuzlukların yerini yeni dengeleme sürecine gidiyoruz. Bölgesel anlaşmazlıklar, iç savaşlar alabildiğince bölgemiz merkezde olarak devam ediyor. BM ne yapıyor, bu olayları seyrediyor. Sorunlara çözüm üretmekten aciz. Çözümün değil, sorunun bir parçası haline gelmiş durumda. Ülkeler arası dijital uçurum gittikçe artıyor" ifadelerini kullandı. "Türkiye fırsatların tehditlerden daha fazla olduğu bir ülke olacak" Türkiye'nin gelecek itibariyle fırsatların tehditlerden daha fazla olduğu bir ülke olacağını vurgulayan Yıldırım, şöyle konuştu: "Bunu aklımıza koyalım. Dünyada zenginlik batıdan doğuya hicret ediyor. 1970'li yılların başında havacılığın merkezi Amerika'ydı, 80'li yıllarda batı Avrupa, 90'lı yıllarda Avrupa'nın doğusuna kaydı. Şimdilerde Türkiye'nin bulunduğu Avrasya'nın birleştirdiği yere geldi. Biz bu gelişmeyi yaşayarak gördük. Bu coğrafya bütün insanlık için daha önemli hale gelecek." "Operatörlerin, birbiriyle rekabeti bırakıp altyapı konusunda birlikte çalışmalarında fayda var" Konuşmasında küresel değişim ve dönüşümden bahseden Yıldırım, "İnternetimiz birçok ülkeden iyi durumda ama trafiğimiz aynı değil. Amerika'daki trafik bizden 50-100 kat fazla. Bu akıl yollarının kalitesi asıl trafikle ortaya çıkacak. Türkiye'de baş döndürücü hızla bu bilişim yollarından trafik akışı artacağı için başlattığımız bu bilişim ağlarına daha fazla yatırım yapılması, hiç ara vermeden yatırım yapılması lazım. Özellikle bilişim firmaları, operatörlerin, birbiriyle rekabeti bırakıp altyapı konusunda birlikte çalışmalarında fayda var. Yerel yönetimlerin de akıl yollarının gelişmesinde engel olan değil öncü olan bir rol üstlenmeli. Ürettiğiniz bilgi ve ekonomik değerlerin gideceği akıl yolları olmazsa o zaman dijital dönüşümden, 4. sanayi devriminden söz etmenin anlamı olmaz. "Dijital dönüşüm hukuku küresel anlamda henüz oluşturulamadı" Dünyada ve ülkede de akıl, bilgi, teknolojinin artık geleceğe, ekonomiye ve hayata yön verdiğini kaydeden Yıldırım sözlerini şöyle sürdürdü: "Daha 15 yıl öncesine kadar bilim kurgu filmlerine konu olabilecek yapay zeka, üç boyutlu yazıcılar, akıllı robotlar gibi teknolojik devrimlerin bugün gerçeğini yaşıyoruz. Yaşadığımız teknolojik değişimler, ekonomik hayatımıza olduğu kadar sosyal ve kültür hayatımızda da önemli değişiklikleri beraberinde getiriyor. Bilgi ve iletişim teknolojilerinde yaşanan bu değişim sadece akıllı telefonlar ve bilgisayarlarla sınırlı kalmadı. Ürün veya hizmetin fikir aşamasından satış sonra hizmetlere kadar uzanan bir dijital dönüşümle karşı karşıyayız. Artık ürün de hizmet de müşterisine bir tık mesafede. Elektronik ticaret denen ticaret, internet üzerinde yaygınlaşıyor, sınır tanımadan aracı tanımadan ülkeden ülkeye taşınıyor. Bir satıcı firma Türkiye'de olabiliyor, ürün Vietnam'da üretilebiliyor, satın alan dünyanın her tarafında olabiliyor. Bütün ülkeleri ve insanlığı bekleyen sorun alanı da ortaya çıkarıyor. Bu, dijital dönüşüm hukukunun küresel anlamda henüz oluşturulamamış olması. Tamamen fiili durumla devam eden bu konu yakın gelecekte ülkelerin en öneli sorunu hale gelebilir. Ülkeler düzenlemeler yapıyor. Bu düzenlemeler bir koordinasyon içinde yapılmadığı için serbest piyasa şartlarının aksine yeni koruma duvarlarını oluşturma riski ile karşı karşıya kalabiliriz. 2009'da e-ticaret 500 milyar dolar civarındaydı. Bugün 3,5 trilyon doları bulmuş durumda. 2-3 yılda bunun 5 trilyon dolar üzerine çıkacağı hesap ediliyor." "Çevirirken karın gurultusu gibi ses gelirdi" Bazı ülkelerde e-ticaretin, toplam ticaretin yarısına yaklaşmış durumda olduğunu, 2018'de Türkiye e-ticaretin yüzde 42 büyüdüğünü, bu gelişmelerin arkasında 2002 yılında ortaya konulan akıl yollarının geliştirilmesine yönelik politikalar olduğunu kaydeden Yıldırım, "Türkiye 2002 yılında, biz iktidara geldiğimizde, ben bakanlığa başladığımda geniş bant nedir bilmiyorduk. Telefon üzerinden çevirmeli olarak interneti kullanıyorduk. Onu da çevirirken karın gurultusu gibi ses gelirdi, bağlanmazdı. Bugün farklı bir yerdeyiz. Geniş bant abone sayıları arttı, fiber ağımız çok gelişti. 4,5 G alt yapısının kurulmuş olması da bu gelişmeler için önemli ivme oluşturdu" dedi. "Engelleri aşa aşa bugünlere geldik" Yıldırım konuşmasının sonunda Göztepe ve Alsancak Statlarını ziyaret edeceklerini belirterek şunları söyledi: "Bunlar da spor adına önemli eserlerdir. Başlaması kolay olmadı, her zaman engellerle karşılaşarak İzmir'de iş yaptık. Engelleri aşa aşa bugünlere geldik. Sizler sayesinde bugünlere geldik. Destekleriniz sayesinde geldik. 1 Haziran'da İzmir'in en güzel yerinde en güzel şehir hastanesini hizmete açacağız. İzmir'de hain teröristlerin kundaklayarak yaktığı ormanlık alanları tekrar yeşillendirmek için 24 Kasım Öğretmenler gününde Menderes'te olacağız. Yanan ormanlık alanları tekrar fidanla buluşturacağız." "Gençlerimiz, ülkemizin tarım geleceğine yön verecek" TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, şunları söyledi: "2050 yılında dünya nüfusunun 10 milyara ulaşması bekleniyor. Beslenme ihtiyacının karşılaması için tarımın yüzde 60-70 artış göstermesi gerekiyor. Dünya ülkelerinin bu duruma hazırlıklı olması ve tarım sektörüne ilişkin politikalarını gözden geçirmesi gerekiyor. Tarım 4.0 ve onun getirdiği yenilikler, sektörlerde çığır açacak özelliklere sahip ve her geçen gün kullanımı artıyor. Tarım sektöründeki girişimlerde gençlerin ilgisinin arttığını görmekten mutluluk duyuyoruz. Tartım teknolojisini yakından izleyen gençlerimiz, ülkemizin tarım geleceğine yön verecek. Biz de sektör olarak onlara gereken desteği vereceğiz. İzmir, modern teknoloji kullanımına dayalı katma değeri yüksek üretim ve ihracattaki başarısını artırmaya devam ediyor." "Üretim yoksa kalkınmak hayaldir" EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, "Yıllardır 'üretim yoksa kalkınmak hayaldir' diyoruz. Gerek küresel ekonomi, gerek ülkemizde tecrübe ettiklerimiz bu sözümüzü haklı çıkarıyor. Bugüne kadar ortak akılla geldik. Şimdi bize üst akıl gerekiyor. Üretim için yatırım ortamını cazip hale getirerek dünyaya anlatmamız gerekiyor" dedi. "Kırılganlığı aşmak üzereyiz" EİB Koodinatör Başkanı Jak Eskinazi, Türk ekonomisinin 2018 yılı temmuz ayından bu yana bir kırılganlık yaşadığını, son verilerin bu kırılganlığı aşmak üzere olduğumuzun mesajlarını verdiğini belirtti. Eskinazi, şöyle konuştu: "Enflasyon rakamlarındaki gerileme, faizlerdeki düşüş, ihracat rakamlarında ulaşılan seviye Türkiye'nin bundan sonraki dönemde daha güzel günler göreceğine olan inancımızı artırıyor. Tüm konuşmalarımda söylediğim gibi ekonomimizde kırılganlıkların yaşanmaması için inovasyon, AR-GE ve tasarım odaklı katma değerli üretime yoğunlaşmamız gerekiyor." Yıldırım'dan rica etti EGEV Yönetim Başkanı Mehmet Ali Susam da şu ifadelere yer verdi: "Başbakanım sizden bazı ricalarım olacak; bölge illeri İzmir'in liderliğinde kalkınma için iş birliğine hazırlar. Hızlı trenin diğer iller ile bağlantısı konusunda da sizden destek istiyorlar. Ayrıca Kemeraltı içinde özel bir çalışma yapılıyor.
Kemeraltı 9.11.2019
Kemeraltı'nda iş yeri yangını
İzmir'de tarihi Kemeraltı Çarşısı'ndaki bir iş yerinde çıkan yangını itfaiye ekipleri söndürdü.
Kemeraltı 5.11.2019
Muğla'da sağanak etkili oldu
Kemeraltı Mahallesi'nde bir apartmanın otoparkını su bastı.
Kemeraltı 3.11.2019
41. İstanbul Maratonu'na doğru
Maraton dolayısıyla bugün saat 15.00'e kadar kapalı olacak güzergahlar şöyle: "Kısıklı Caddesi, D-100 kuzey ve güney katılım, Kuşbakışı Caddesi Petrol-İş önü D-100 Karayolu güney katılım, Mahir İz Caddesi D-100 güney katılım, Altunizade Köprü üzeri D-100 güney-kuzey katılım, Tophanelioğlu Caddesi Gold Bilgisayar önü D-100 güney-kuzey katılım, Beylerbeyi katılım, Güney Zincirlikuyu ayrımı, Sait Çiftçi katılımı, Fenerbahçe Göztepe'den gelip TEM ayrımına katılım, Botanik Bahçesi'nden Rıdvan Dedeoğlu istikametine katılım, Kuzey Ataşehir'den Rıdvan Dedeoğlu'na katılım, FSM turnikelerinden gelip 1. Çevre Yolu ayrımı, güneyden gelip kuzeye katılım, Mustafa Kemal Köprü altından kuzeye katılım, Altunizade köprü altı halk koşusunun başladığı yer, maraton ile halk koşusu arası, park girişi, maratonun başladığı yer, park çıkışı, park çıkışı turnikeler arası ve kuzey turnike sahası, Avrupa yakasında, Merkez Komutanlığı ışıklar, Opel Gerçek önü, Sait Çiftçi köprü katılımı (E-5 Karayolu güney katılım), Sabancı Lisesi önü, Yıldız ışıklar, Akdoğan Sokak girişi, Ressam Hamdi Bey, Bostancı Veli, Abbasağa, Hasfırın, Serence Bey sokaklar, Ortaköy dönüşleri, Beşiktaş Meydan, Vestel ışıklar, Palangalar ışıklar, Ortaköy Meydanı, Muhakkik Sokak girişi, Akaretler ışıklar, VIP Otel önü, Bayıldım alt baş, Süzer Plaza önü, Kadırgalar Caddesi toprak yol dönüşleri, Mete Kavşağı, Gümüş Caddesi başı, Gümüşsuyu'ndan toprak yola iniş, Dolmabahçe ışıklar, Kahve Dünyası önü, Akyol Caddesi başı, Meclis-i Mebusan Yokuşu başı, Aydilimi Pastanesi yanı, Kabataş ışıklar, Fındıklı ışıklar, Deniz Limanı çıkışı, Salı Pazarı ışıklar, Boğazkesen Caddesi gelişi, Boğazkesen ışıklar, Tophane ışıklar, Revani Sokak gelişi, Kemeraltı ışıklar, Karaköy Meydanı, Perşembe Pazarı ışıklar, Azapkapı'dan Tarlabaşı'na mecburi istikamet, Şişhane Meydanı'ndan Bankalar Caddesi girişi, Tarlabaşı'ndan Perşembe Pazarı'na giriş, Şişhane ışıklardan Kasımpaşa'ya mecburi yön, Kasımpaşa'dan Unkapanı Köprü ayrımı, Perşembe Pazarı'ndan Unkapanı Köprü ayrımı, Sahil Kennedy Caddesi Ataköy Havuzlu Kavşak'tan Sirkeci ışıklara kadar kuzey ve güney istikameti, Ragıp Gümüşpala Caddesi, Reşadiye Caddesi, Atatürk Bulvarı, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı, Sultanahmet At Meydanı, Yerebatan Caddesi, Klodfarer Caddesi, Nuruosmaniye Caddesi, Ayasofya Meydanı ile Galata ve Unkapanı köprüleri.
Kemeraltı 2.11.2019
İzmir'de 'AK Noktalar' hizmete başladı
AK Parti İzmir İl Başkanlığı tarafından Konak ilçesine bağlı Basmane, Alsancak, Konak Çarşı ve Konak Kızlarağası olmak üzere dört farklı noktada başlatılan ve vatandaşların parti ile iletişimini kolaylaştıran 'AK Noktalar' bugün faaliyete geçti. AK Noktalar, İzmir'in farklı bölgelerinde yaygınlaştırılarak 30 ilçede uygulamaya konulacak. Dört farklı noktayı da ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Noktaları, İzmir'de başlattık ve güzel bir uygulama oldu. Siyaset, insan odaklı yapılması gereken bir iş. Vatandaşlarımızın İzmir'de en yoğun olduğu bölgeler de belli. Kıbrıs Şehitleri, Basmane Meydanı, Kemeraltı çıkışı, Bayraklı'da Sevgi Yolu, Buca'da Şirinyer, Karabağlar'da Eski İzmir gibi İzmir'in 30 ilçesinde en yoğun yerlerde AK Noktalar kurmayı düşündük.
Şu an buradasınız: Kemeraltı Haberleri | Kemeraltı Haber - Haberler - Sayfa 7 - Kemeraltı haberleri, son dakika kemeraltı haber ve gelişmeleri burada. Çaldı, giderken 'kolyeleri alacağım' deyip bir de para bıraktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 20:43:20. #1.15#
title