Kemeraltı Haberleri

Kemeraltı haber, Kemeraltı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemeraltı 15.4.2020
İzmir'de faaliyetlerini durduran bazı ticari işletmelerin elektriklerinin kesildiği iddiası
Kordon İşadamları Derneği Başkanı Ömür Şanlı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Alsancak ve Kemeraltı'ndaki çok sayıda işletmenin kapalı olduğunu belirterek, bu süreçte bazı iş yerlerinin elektriklerinin kesildiğini iddia etti.
Kemeraltı 12.4.2020
Kemeraltı 7.4.2020
Kemeraltı çarşısı "biz bize yeteriz" dedi…
Tarihi Kemeraltı çarşısının eski esnaflarından olan ve hala Tarihi Abacıoğlu Han' da İzmir Saat olarak faaliyetini sürdüren ve birden fazla dükkânın mülk sahibi
Kemeraltı 2.4.2020
Haftada bir kurulan halk pazarı üçe bölündü, sosyal mesafe artırıldı
MUĞLA'nın Marmaris ilçesi, Kemaraltı Mahallesi'nde perşembe günleri kurulan halk pazarı, üçe bölündü. Pazardaki 300 esnaftan 100'ü aynı yerde kalırken diğerleri Siteler ve Armutalan mahallelerinde kurulan pazarlarda 3'er metre arayla tezgah açmak üzere eşit oranda dağıtıldı.Marmaris Belediyesi, koronavirüsün yayılmasının önlenmesi kapsamında Kemeraltı Mahallesi'nde perşembe günleri kurulan halk pazarının üçe bölünmesine karar verdi.
Kemeraltı 2.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ-18
Marmaris Belediyesi, koronavirüsün yayılmasının önlenmesi kapsamında Kemeraltı Mahallesi'nde perşembe günleri kurulan halk pazarının üçe bölünmesine karar verdi.
Kemeraltı: Konak, can dostları unutmadıKemeraltı 23.3.2020
Kemeraltı 23.3.2020
Konak, can dostları unutmadı
"Siz evde kalın, onlar bize emanet" Konak Belediyesi veteriner ekipleri, özellikle pek çok esnafın kepenk indirdiği Kemeraltı Çarşısı, Gıda Çarşısı, sanayi siteleri gibi yerlerde yaşayan can dostlara mama bırakıyor.
Kemeraltı 20.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ-11
Kemeraltı Mahallesi'nde, her hafta perşembe günleri iki katlı Belediye Kapalı Çok Amaçlı Hizmet binasının zemin katında kurulan Halk Pazarı'nda, koranvirüsün yayılmasına dair alınan önlemler çerçevesinde farklı bir uygulamaya gidildi.
Kemeraltı 19.3.2020
Halk pazarında koranvirüs önlemi, gıdalar poşetlendi, pazarcı maske ve eldiven taktı
Kemeraltı Mahallesi'nde, her hafta perşembe günleri iki katlı Belediye Kapalı Çok Amaçlı Hizmet binasının zemin katında kurulan Halk Pazarı'nda, koranvirüsün yayılmasına dair alınan önlemler çerçevesinde farklı bir uygulamaya gidildi.
Kemeraltı: İzmir'de kolonya kuyruğuKemeraltı 15.3.2020
Kemeraltı: İzmir'de kolonya kuyruğuKemeraltı 15.3.2020
Kemeraltı 13.3.2020
İzmir'de şehitler için hayır etkinlikleri düzenlendi
Öte yandan İzmir'de tarihi Kemeraltı Çarşısı'ndaki Kestanepazarı Camisi etrafındaki esnaf da terörle mücadelede şehit olan askerler için pide ve ayran dağıttı.
Kemeraltı: Halkın Bakkalı açıldıKemeraltı 13.3.2020
Kemeraltı 13.3.2020
İzmir'de ucuz, sağlıklı ve aracısız gıda dönemi başladı
Bir yandan üreticiyi desteklemek bir yandan da yurttaşlara sağlıklı, adil gıda ulaştırmak için İzmir'e Halkın Bakkalıgeldi. İlki İzmir'in simge noktalarından Kemeraltı'nda açılan Halkın Bakkalı'ndan yurttaşlar kooperatifler aracılığıyla üretilen ürünlere ulaşabilecek.
Kemeraltı: Havralara tarihi dokunuşKemeraltı 13.3.2020
Kemeraltı 13.3.2020
İzmirliler, kolonya sırasına girdi
Bazı esnafların fırsatçılık yaptığını belirten Hüseyin Kabadayı (54), "Burada fırsatçılık yapılmıyor ve aslında kuyruğun asıl sebebi de bu. Kemeraltı'nda aynı kolonyalar daha fahiş fiyatlara satılıyor.
Kemeraltı 12.3.2020
İZMİR 'Koronavirüs' salgınından korunmak isteyenler doğal çare arıyor
Çin'de başlayan ve birçok ülkeye yayılan koronavirüs salgınının ardından virüsten korunmak isteyen vatandaşlar, çareyi doğal ürünlerin satışını yapan aktarlarda buluyor. Türkiye'de ilk koronavirüs vakasının görülmesinin ardından virüse karşı önlem almak isteyenler aktarların yolunu tuttu. Bağışıklık sistemini güçlendirerek enfeksiyonlardan koruduğu söylenen 'ekinezya' bitkisinin yanı sıra propolis ve kaya tuzu satışları da artış gösteriyor. İzmir Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nda bulunan bazı aktarlar, virüse karşı ekinezya bitkisi ve propolis sıvısını vatandaşa önerirken, artan talebe yönelik hazırladıkları paketleri satışa sunuyor.
Kemeraltı 11.3.2020
Büyükşehir sanatı sokağa taşıyor
İzmir Büyükşehir Belediyesi yıl boyunca cuma ve cumartesi günleri "Sanat Sokakta" etkinlikleri düzenleyecek. Etkinlikler Kemeraltı, Pagos ve İzmir'in farklı ilçelerinde yapılacak.
Kemeraltı 11.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 10
Kolonya bulmak için İzmir'in Kemeraltı Çarşısı'na gelenler toptan ve perakende satış yapan alışveriş noktalarında yoğunluk oluşturdu.
Kemeraltı: Kemeraltı'nda hedef 2023Kemeraltı 11.3.2020
Şu an buradasınız: Kemeraltı Haberleri | Kemeraltı Haber - Haberler - Sayfa 4 - Kemeraltı haberleri, son dakika kemeraltı haber ve gelişmeleri burada. Kemeraltı, UNESCO Geçici Listesi'nde.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 20:30:51. #1.14#
title