Haberler

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi'nde KOSGEB Yalın Dönüşüm Desteği ve Model Fabrika Uygulamaları Bilgilendirme Toplantısı

Güncelleme:

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi'nde KOSGEB yalın dönüşüm desteği ve model fabrika uygulamaları bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıya Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yetkilileri, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve diğer sanayiciler katıldı.

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi'nde KOSGEB yalın dönüşüm desteği ve model fabrika uygulamaları bilgilendirme toplantısı yapıldı.

OSB konferans salonunda düzenlenen toplantı öncesi Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdür Yardımcısı Hülya Öztoprak Yılmaz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Felat Gökdemir birer konuşma yaptı.

Daha sonra konuşmacılar, kendi alanlarında eğitici bilgileri, slayt gösteresi eşliğinde anlattı. Toplantıya çok sayıda sanayicinin katıldığı görüldü.

Toplantıya; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdür Yardımcısı Hülya Öztoprak Yılmaz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Felat Gökdemir, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Uzmanı Demet Barlin, Gaziantep Model Fabrika Direktörü Begüm Erden, ANSA Ambalaj A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Erin Dalgıç katıldı. - DİYARBAKIR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Ekonomi

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ticaret Ve Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi Diyarbakır Kosgeb Yalın Teknoloji Ekonomi Haberler

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Eşi ve 3 yaşındaki oğlunu silahla vurarak öldüren polis aynı tabancayla intihar etti

Eşi ve 3 yaşındaki oğlunu silahla vurarak öldüren polis aynı tabancayla intihar etti

CHP ile AK Parti heyetleri bir araya geldi! Bayram ziyaretinde soğuk rüzgarlar estiren sözler

CHP ile AK Parti heyetleri bir araya geldi! Bayram ziyaretinde soğuk rüzgarlar estiren sözler

Atatürk Anıtı'na baltayla saldırı! Provokatörlerden 'Neden' sorusuna 'Sadece Allah rızası için' yanıtı

Atatürk Anıtı'na baltayla saldırı! Provokatörlerden "Neden" sorusuna "Sadece Allah rızası için" yanıtı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title