Cazibe Merkezi Haberleri

Cazibe Merkezi haber, Cazibe Merkezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cazibe Merkezi - 8.9.2020
SUBÜ Denizcilik Meslek Yüksekokulu açıldı
Sakarya'nın bilgi teknolojileri açısından da çok şanslı olduğunu söyleyen Vali Kaldırım, şunları kaydetti: "Çok iyi bir temel, birikim ve vizyon var. Bu şehirden global ölçekte bir şehir çıkar ve bir cazibe merkezi haline gelir.
Cazibe Merkezi - 7.9.2020
BTSO ve UİB'in online seminerinde Romanya'daki iş fırsatları konuşuldu
Romanya'nın 76 milyar dolar ihracatı, 88 milyar dolar ithalatı olduğu bilgisini veren Gürcan, şu değerlendirmelerde bulundu: "Türkiye, Romanya'nın en fazla ithalat yaptığı ülkeler arasında 7'nci, ihracat yaptığı ülkeler arasında ise 8'inci sırada yer alıyor. AB ülkeleri dışında Romanya'nın en önemli partneri durumundayız. Geçen yıl toplam ticaret hacmimiz 6,8 milyar dolar olarak gerçekleşti. Romanya, AB üyeliği ile yatırım konusunda bir cazibe merkezi haline geldi.
Cazibe Merkezi - 6.9.2020
Son dakika haberi: Parlamentolararası Birlik Başkanı Barron Bergama'yı ziyaret etti
Barron'u da tarihi ilçede misafir etmekten duydukları memnuniyeti dile getiren Koştu, göreve geldikleri ilk günden itibaren ilçeyi turizmin cazibe merkezi haline getirmeyi hedeflediklerini kaydetti.
Cazibe Merkezi - 5.9.2020
Bakan Varank Bilişim Vadisi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu İmza Töreni'ne katıldı: (2)
-"TOGG'un gelmesiyle birlikte Bilişim Vadisine çok yoğun bir talep artışı oldu" Türkiye'nin otomobilinin Ar-Ge'sinin de burada yapıldığını vurgulayan Varank, şöyle konuştu: "TOGG'un gelmesiyle birlikte Bilişim Vadisine çok yoğun bir talep artışı oldu, firma başvuruları yüzde 50 arttı. Otomotiv sektörüne hizmet veren uluslararası teknoloji şirketleri, vadiyi bir cazibe merkezi olarak görmeye başladı.
Cazibe Merkezi - 4.9.2020
Son Dakika | Mardin'de Kentsel Dönüşüm Projesi
Çevre Şehircilik Bakanlık tarafından desteklenen Büyükşehir Belediyesinin yürüteceği projenin onaylamasının ardından, irtibat büroları kurulacak, mülk sahipleriyle danışmanlık ve uzlaşı süreci başlayacak. Proje kapsamında mahallelerin sınırları içerisindeki 40 hektarlık alan ve içindeki taşınmazların kentsel dönüşümü sağlanacak. Kentsel dönüşümle yeni bir yaşam merkezi haline gelecek Ensar ve Saraçoğlu Mahallelerinin mevcut okul, cami ve mezarlık alanları korunacak. Yapılacak dönüşümle Ensar ve Saraçoğlu Mahalleleri bir cazibe merkezi haline gelecek.
Cazibe Merkezi - 4.9.2020
Kars'ın çehresini değiştirecek projenin bu yıl tamamlanması hedefleniyor
Kars Çayı'nın tarihi ve turistik mekanların arasından geçen kısmında dere yatağı ve çevre düzenlemesi yapılarak buraların tarihi dokuya uygun cazibe merkezi haline getirilmesinin amaçlandığını belirten Yıldız, proje kapsamında hem tarihi Taş Köprü hem de Kars Kalesi ziyaretçileri tarafından seyredilebilir bir noktada imalatı yapılacak şişme lastik savakla, dere üzerinde yaklaşık 3 metre yüksekliğinde bir şelale oluşturulacağı bilgisini verdi.
Cazibe Merkezi - 1.9.2020
CHP'den "Türkiye'deki HES Gerçeği ve Giresun Sel Felaketi" raporu Açıklaması
Bunlar yapılırken içinde tüm doğanın bileşenlerini barındıran ekosistemin ikinci plana atıldığı ifade edilen raporda, Türkiye'nin en fazla yağış alan bölgeleri arasında olması dolayısıyla Giresun ve çevresinin suya dayalı enerji üretimi açısından cazibe merkezi haline getirildiği kaydedildi.
Cazibe Merkezi - 31.8.2020
Kızılcahamam Belediye Başkanı Acar, pazar yerini ziyaret etti
Acar, bir esnafla sohbetinde, "Başlatmış olduğumuz dev projelerle Kızılcahamam geleceğe koşuyor ve cazibe merkezi oluyor.
Cazibe Merkezi - 31.8.2020
Üç bin yıllık kent Birgi turizmde hak ettiği değeri almak istiyor
UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'nde yer alan ve 3 bin yıldır birçok medeniyete ev sahipliği yapan Birgi, Bozdağlar ile Aydın Dağları'nda efelerin yaşadığı köy ve yaylalar ile eski köyleri birbirine bağlayan "Efeler Yolu" projesi sayesinde turizmde cazibe merkezi olmayı bekliyor.
Cazibe Merkezi - 29.8.2020
Troyalı kadınlar kooperatif çatısı altında bir araya gelecek
İskenderoğlu, kısa süre önce yapımı tamamlanan Troya Müzesi'nin, bölgenin cazibe merkezi haline gelmesi için en önemli adımlardan biri olduğunu belirtti.
Cazibe Merkezi - 27.8.2020
Cazibe Merkezi - 27.8.2020
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisinin projesi ASEAN'da kabul edildi
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisinin düzenlediği pek çok etkinlik gibi, bu proje ile de Türkiye'nin dünya çapındaki yetenekler için bir cazibe merkezi haline getirilmesi amaçlanmaktadır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cazibe Merkezi Haberleri | Cazibe Merkezi Haber - Haberler - Sayfa 7 - Cazibe Merkezi haberleri, son dakika cazibe merkezi haber ve gelişmeleri burada. Bosna Caddesi'ndeki metruk yapılar yıkıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 09:19:16. #1.15#
title