AHMET KAYA HABERLERİ

Ahmet Kaya haber, Ahmet Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Kaya - 17.12.2019
Sporda 2019 böyle geçti (6)
Romanya'da düzenlenen Parlamenterler Futbol Turnuvası'nda, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Futbol Takımı şampiyon oldu. Antrenörlüğünü milli futbolcu ve MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'nın yaptığı, AK Parti'den Fatih Şahin, Mustafa Köse, Mustafa Açıkgöz, Osman Ören, Ahmet Salih Dal, Uğur Aydemir, İbrahim Halil Yıldız, Fehmi Küpçü, Bayram Özçelik, Hacı Turan, CHP'den ise Ahmet Kaya'nın oynadığı TBMM Futbol Takımı, finalde Romanya Parlamentosu Futbol Takımı ile oynadığı maçtan 2-1 galip ayrılarak şampiyon oldu.
Ahmet Kaya - 13.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
"Üretim ve istihdama yatırım yapılmadı" CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, Karadeniz'in nüfusunun sürekli göç vermesi nedeniyle azaldığını, iş bulamayan gençlerin başka kentlere gitmek zorunda kaldığını belirtti.
Ahmet Kaya - 11.12.2019
Karaman'ın köylerinde açılacak mermer ocaklarına CHP'den tepki geldi
Bölgenin 2016 yılında büyük ova ilan edildiğini ifade eden Karaca, sözlerini şöyle sürdürdü: "Yani büyük ova ne demektir? Bu bölge tarımsal üretim için çok verimli bir bölgedir, bir alandır, bu bölgede tarımsal üretim dışında hiç bir faaliyete izin verilmez. Yani ne mermer ocağına izin verilir, ne sanayi faaliyetine izin verilir, ne inşaata izin verilir. Sadece ve sadece burada tarımsal üretim yapılır. Bizde bu bölgede tarımsal üretim yapılmasını ve sürekliliğini sağlamak için burayı tarımsal sit alanı ilan ediyoruz demektir bunun anlamı. Şimdi 2016 yılında bu bölgeyi tarımsal sit alanı ilan edip, sit alanının bittiği sınırın hemen bitişiğinde şirketlere mermer ocağı işletmek için ruhsat vermeyi ben hepinizin takdirine bırakıyorum." Karaca, hem hukuki mücadelede hem de eylemsel mücadele de köylülerin yanlarında olacaklarını ifade ederek, "Sizlerin beklentilerini ve bu bölgenin özelliklerini de göz önüne alarak sizlerin vereceği bu mücadelede yanınızda olacağız." diye konuştu. Toplantıya, CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya ve CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş da katıldı.
Ahmet Kaya - 05.12.2019
Gülten Kaya, eşi Ahmet Kaya'yı anlatan filmleri eleştirdi Açıklaması
Sanatçı Ahmet Kaya'nın eşi Gülten Kaya, "Ahmet Kaya'nın yarattığı değerleri 'film' adı altında yağmalamayı amaçlayan projelere, projelerin başında olan ve içinde yer alan kişilere karşı tüm yasal haklarımızı kullanacağımızı beyan etmek isterim." dedi.
Ahmet Kaya - 05.12.2019
KİT Komisyonu raporları TBMM Genel Kurulunda
CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, İstanbul Havalimanı'nda 330 uçaklık filosu olan Türk Hava Yolları'na (THY), uçaklarının teknik bakımlarını yapabileceği bir hangar yapılmadığını belirterek, "Bu durum terminal binası ile uçaklar arasında yük ve yolcu taşıma mesafesini ve süresini...
Ahmet Kaya - 03.12.2019
Elbistan'da polislerden engelli vatandaşa tekerlekli sandalye hediyesi
Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde, Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekiplerince 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile engelli bir vatandaşa tekerlekli sandalye hediye edildi. Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekiplerince, okullarda başlatılan kampanyada toplanan mavi kapaklar ile alınan tekerlekli sandalye, dört yıl önce geçirdiği kaza nedeniyle yürüme zorluğu çeken 67 yaşındaki Arif Doğru'ya verildi. Toplum Destekli Polislik Büro Amiri Komiser Yardımcısı Bilal Tekbıyık ile polis memurları Ahmet Kaya ve Ercan Elcik, evine gittikleri Doğru'ya tekerlekli sandalyeyi teslim etti.
Ahmet Kaya - 02.12.2019
UNIQ Hall Aralık ayında ışıl ışıl
Kardeş Türküler'in kendi düzenlemeleriyle hazırladığı 15 Ahmet Kaya şarkısının canlı olarak seslendirildiği ve tiyatro severler tarafından oldukça ilgi gören müzikli tiyatro oyunu; 'Hep Sonradan' 25 Aralık'ta yeniden sahnede.
Ahmet Kaya - 30.11.2019
Trabzonspor'un olağan mali genel kurulu
Kulüp başkanı Ağaoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu genel kurula, AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, eski başkanlardan Mustafa Günaydın ve Atay Aktuğ, kulübün kurucu üyelerinden Nizamettin Algan ve üyeler katıldı.
Ahmet Kaya - 29.11.2019
Yolda çökme oldu; rögar kapağına çarpan aracın hava yastıkları açıldı
Bahçelievler Çobançeşme Mahallesi Selvi Sokak'ta yağmur nedeniyle yolun bir kısmı çöktü. Rögar kapağından da kanalizasyon sularının fışkırması nedeniyle araç sürücüleri zor anlar yaşadı.    OTOMOBİLDE 6 AYLIK BEBEK VARDI Eşi ve 6 aylık bebeği ile Selvi Sokak'tan geçen Ahmet Kaya'nın aracında hasar meydana geldi.
Ahmet Kaya - 29.11.2019
YOLDA ÇÖKME OLDU; RÖGAR KAPAĞINA ÇARPAN ARACIN HAVA YASTIKLARI AÇILDI
Bahçelievler Çobançeşme Mahallesi Selvi Sokak'ta yağmur nedeniyle yolun bir kısmı çöktü. Rögar kapağından da kanalizasyon sularının fışkırması nedeniyle araç sürücüleri zor anlar yaşadı.  OTOMOBİLDE 6 AYLIK BEBEK VARDI Eşi ve 6 aylık bebeği ile Selvi Sokak'tan geçen Ahmet Kaya'nın aracında hasar meydana geldi.
Ahmet Kaya - 28.11.2019
Taşlıçay'da TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı
Taşlıçay 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu'nda düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı'nı ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, 20 adet proje standını tek tek gezerek, öğretmen ve öğrencileri tebrik etti. Tekin, öğrencilerle birlikte ebru çalışmasını yaptı. 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu TÜBİTAK Bilim Fuarı'nda 7 öğretmenin denetiminde 40 öğrencinin 20 projenin sergilendiği belirtildi. Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kaya da eşlik etti.
Ahmet Kaya - 28.11.2019
Tescilli organik fasulye, yok satıyor
ORDU'nun Akkuş ilçesinde yetiştirilen tescilli 'Akkuş şeker fasulyesi'nde, iç piyasa yoğunluğu nedeniyle ihracat talebi karşılanamıyor. Akkuş Ziraat Odası Başkanı Ahmet Kaya, fasulyenin yoğun talep gördüğünü belirterek, "Yurt dışından da yüklü miktarda talep var.
Ahmet Kaya - 27.11.2019
Ordu'da yılda 3 milyon yumurta üretiliyor
Ordu Yumurta Üreticileri Birliği Başkanı Ahmet Kaya, birlik üyeleriyle Başkan Güler'i makamında ziyaret etti.
Ahmet Kaya - 26.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-10
İLK YÜZ NAKLİ YAPILDI Literatüre giren ilk operasyonun ardından Prof. Dr. Ömer Özkan ve ekibi bu kez Türkiye adına bir ilk daha gerçekleştirerek 21 Ocak 2012 tarihinde Uşak'ta intihar eden ve beyin ölümü gerçekleşen Ahmet Kaya'nın (39) yüzünü, Uğur Acar'a (27) nakletti.
Ahmet Kaya - 22.11.2019
Türkiye, Avrupa'da obezitede birinci sırada
10. Ulusal Obezite Kongresi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Kaya, Türkiye'nin şişmanlık konusunda Avrupa şampiyonu olduğunu belirterek, "Türkiye'de erişkinlerde her 3 kişiden biri obez. Dünyada 650 milyon obez, 1 milyar 9 milyon aşırı kilolu var.
Ahmet Kaya - 21.11.2019
Cezaevi firarisi eşinin öldürdüğü kadın toprağa verildi
HATAY'da, cezaevi firarisi Ahmet Kaya'nın (47), kalbinden ve karnından bıçaklayarak öldürdüğü boşanma aşamasında olduğu eşi Sibel Kaya (41), Antakya'da gözyaşlarıyla toprağa verildi.
Ahmet Kaya - 20.11.2019
Cezaevi firarisi, eşini kalbinden ve karnından bıçaklayarak öldürdü
HATAY'da, cezaevi firarisi Ahmet Kaya (47), boşanma aşamasında olduğu eşi Sibel Kaya'yı (41) kalbinden ve karnından bıçaklayarak öldürdü.
Ahmet Kaya - 20.11.2019
Cezaevi firarisi, eşini kalbinden ve karnından bıçaklayarak öldürdü (2)
KORUMA TALEBİ REDDEDİLMİŞ Cezaevinden firar eden eşi tarafından öldürülen Sibel kaya ile ilgili ilginç bir ayrıntı ortaya çıktı. Sibel Kaya'nın, boşanma aşamasındaki eşi Ahmet Kaya'nın kendisini tehdit ettiğini öne sürerek polis merkezine gittiği ve 'koruma tedbir' talebinde bulunduğu, ancak başvurunun mahkeme tarafından reddedildiği öğrenildi.
Ahmet Kaya - 20.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 22
Cezaevi firarisi, eşini kalbinden ve karnından bıçaklayarak öldürdüHatay'da, cezaevi firarisi Ahmet Kaya (47), boşanma aşamasında olduğu eşi Sibel Kaya'yı (41) kalbinden ve karnından bıçaklayarak öldürdü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Kaya Haberleri | Ahmet Kaya Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Ahmet Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Eski HSYK üyesi Ahmet Kaya'nın FETÖ üyeliğinden 15 yıla kadar hapsi istendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 9.5.2021 02:42:31. #1.14#

title