ZİYA SELÇUK HABERLERİ

Ziya Selçuk haber, Ziya Selçuk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ziya Selçuk - 11.10.2020
Bakan Selçuk'tan Dünya Kız Çocukları Günü'nü paylaşımı Açıklaması
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Dünya Kız Çocukları Günü'nü kutladı.
Ziya Selçuk - 10.10.2020
Lösemi tedavisi gören Ada'nın Bakan Selçuk ile tanışma hayali gerçek oldu
Muğla'da lösemi tedavisi gören 11 yaşındaki Ada Su Zor'un, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile tanışma hayali gerçek oldu.
Ziya Selçuk - 10.10.2020
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, 2020 Beceriler Zirvesi'ne katıldı Açıklaması
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, İktisadi İşbirliği ve Gelişme Teşkilatı (OECD) ile Slovenya'nın ev sahipliğinde düzenlenen 2020 Beceriler Zirvesi'ne video konferans aracılığıyla katıldı.
Ziya Selçuk - 9.10.2020
Özel eğitim okullarında yüz yüze eğitimin detayları belli oldu
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 12 Ekim'den itibaren tüm özel eğitim okullarında yüz yüze eğitime başlanacağını bildirdi. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk imzasıyla 81 ile gönderilen yazıda, 12 Ekim'de başlayacak yüz yüze eğitim sürecinde, özel eğitim ihtiyacı olan öğrencilerin bulunduğu özel eğitim okulları ile özel eğitim sınıflarında yapılması gereken iş ve işlemlerle ilgili uygulama programının detayları paylaşıldı.
Ziya Selçuk - 9.10.2020
Yüz yüze eğitim: Eğitimciler kademeli olarak ilerleyecek süreç için ne diyor?
Pazartesi günü itibarıyla okullarda 2, 3, 4, 8 ve 12'nci sınıflarda yüz yüze eğitim başlıyor. Uzaktan eğitim ve yüz yüze eğitimin bir arada sürdürüleceği yeni düzende okullarda yoklama alınmayacak, katılım isteğe bağlı olacak. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okullarda kademeli olarak yüz yüze eğitime geçileceğini açıkladı.
Ziya Selçuk - 8.10.2020
Son dakika gündem: Bakan Selçuk, MIKTA Kadından Sorumlu Bakanlar Diyaloğu Toplantısı'na katıldı
Son dakika haber: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Meksika, Endonezya, Güney Kore ve Avustralyalı mevkidaşlarıyla video konferans aracılıyla görüştü.
Ziya Selçuk - 8.10.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan "eğitim için tedbir" çağrısı Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter'dan yaptığı açıklamada, 12 Ekim itibarıyla 5 sınıf düzeyinde daha yüz yüze eğitime başlanacağını hatırlatarak "Biliyoruz ki vaka sayıları eğitimi doğrudan etkiliyor.
Ziya Selçuk - 8.10.2020
Bakan Selçuk: Lütfen, evlatlarımız için maske, mesafe
MİLLİ Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, vaka sayılarının eğitimi doğrudan etkilediğini belirterek, "Lütfen, evlatlarımız için maske, mesafe" dedi.
Ziya Selçuk - 8.10.2020
Son dakika haberi! Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, 9. Sağlık Zirvesi'nde konuştu Açıklaması
Son dakika haberler: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, vatandaşların ilaç temininde sıkıntıya düşmemesini önemsediklerini belirterek, "Sözleşmeli olduğumuz 26 bin 586 eczanemiz var ve aylık da ortalama 30 milyonun üzerinde reçeteye işlem yapıyoruz.
Ziya Selçuk - 8.10.2020
Son dakika haber | Bakan Selçuk: Nakdi ücret desteği ödemeleri başladı
Son dakika haber... AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Nakdi ücret desteği ödemeleri bugün itibarıyla başladı" dedi.
Ziya Selçuk - 7.10.2020
Bakan Selçuk, serebral palsili çocuklar ve Türk Optisyen-Gözlükçüler Birliği yönetimi ile görüştü
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, serebral palsili çocuklar ve Türk Optisyen-Gözlükçüler Birliği yönetimiyle video konferans aracılığıyla buluştu.
Ziya Selçuk - 7.10.2020
Tunceli Valiliği, 81 ildeki 81 okula organik bal gönderdi
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un "ilk teneffüs" tweetinin ardından "81 ilden 81 okula Tunceli balı" sözü veren Vali Mehmet Ali Özkan, kentte üretilen organik balın öğrencilere ulaştırılması için çalışma başlattı.
Ziya Selçuk - 7.10.2020
Bakan Selçuk: "Covid-19 riski sebebiyle izolasyonda olan çalışanlarımız hastaneye gitmelerine gerek...
Bakan Selçuk: "Covid-19 riski sebebiyle izolasyonda olan çalışanlarımız hastaneye gitmelerine gerek kalmaksızın iş göremezlik ödeneği alacak.
Ziya Selçuk - 6.10.2020
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, canlı yayında soruları yanıtladı: (3)
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, üniversite sınavı müfredatına ilişkin, "Bu sene bütün konular, bütün içerikler hepsi fazlasıyla var ve müfredatın tamamından sorumlular.
Ziya Selçuk - 6.10.2020
Son dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
Son dakika gündem haberine göre Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sınavların yüz yüze olacağını belirterek, "Eğer sınav yapmazsak, yüz yüze yapmazsak ya da sınav şeklimizi dönüştürürsek ölçe değerlendirme açısında uzun vadeli en 4-5 seneyi kapsayan bir problem çıkıyor.
Ziya Selçuk - 6.10.2020
Son dakika haberi: Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Milli Eğitim Bakanı Selçuk, yüz yüze eğitimde yeni dönemin ayrıntılarını açıkladı Bakan Ziya Selçuk, Bakanlıkta düzenlediği basın toplantısında, yüz yüze eğitimde yeni dönemin ayrıntılarına ilişkin açıklamalarının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Ziya Selçuk - 6.10.2020
Son dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, canlı yayında soruları yanıtladı: (1)
Son dakika gelişmesine göre Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, her ülkenin koşullarının kendine özgü olduğunu belirterek, "Kıta Avrupası açısından bakıldığında tümünün açtığını ve hatta 10-12 yaş altında maske olmadığını, tam zamanlı açtıklarını haftada 5 gün, bütün kademelerde, kimisinde sadece öğretmenlerde maske...
Ziya Selçuk - 6.10.2020
Bakan Selçuk, yüz yüze eğitimin detaylarını açıkladı (2)
TWİTTER'DAN AÇIKLAMA YAPTIMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter hesabından uzaktan eğitime ilişkin açıklama yaptı.
Ziya Selçuk - 6.10.2020
Milli Eğitim Bakanı Selçuk, yüz yüze eğitimde yeni dönemin ayrıntılarını açıkladı: (2)
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle ara verilen yüz yüze eğitimde 12 Ekim Pazartesi başlayacak yeni döneme ilişkin, "Cumartesi günü eğitim olabilir, bu tamamen okullarımızın ihtiyaçları ile ilgili bir konu." dedi.
Ziya Selçuk - 6.10.2020
Milli Eğitim Bakanı Selçuk: "Cumartesi günü eğitim olabilir, bu tamamen okullarımızın ihtiyaçları...
Milli Eğitim Bakanı Selçuk: "Cumartesi günü eğitim olabilir, bu tamamen okullarımızın ihtiyaçları ile ilgili bir konu. Okulların ihtiyacına göre esneklik sağlanabilir ancak bunun niye ihtiyaç olduğunun somutlaşması lazım."
Ziya Selçuk - 6.10.2020
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: "(500 bin tablet bilgisayar dağıtımı) İhtiyaç sahibi öğrenciler...
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: "(500 bin tablet bilgisayar dağıtımı) İhtiyaç sahibi öğrenciler arasından ailesinin gelir düzeyi, eğitim çağındaki kardeş sayısı, yüz yüze eğitime devam etme durumu gibi kriterler belirledik.
Ziya Selçuk - 6.10.2020
Son dakika haber... Bakan Selçuk: "İl hıfzıssıhha kurullarının koşullarını uygun görmediği köy okulları yüz yüze...
Son dakika gündem haberine göre Bakan Selçuk: "İl hıfzıssıhha kurullarının koşullarını uygun görmediği köy okulları yüz yüze eğitime devam edemeyecek.
Ziya Selçuk - 6.10.2020
FLAŞ
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Bilgisayar ve internet konusunda 12 bin 111 eba destek noktası oluşturduk. Bilgisayar ve internet konusunda sorun yaşayan öğrencilerimiz, buradan ebaya bağlanabilecekler.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ziya Selçuk Haberleri | Ziya Selçuk Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Ziya Selçuk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ziya Selçuk kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika genel: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Çankırı'da.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 21:12:56. #1.15#
title