Türk Haberleri

Türk haber, Türk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türk - Dün
Galatasaray'ın 38. başkanı Burak Elmas
Sarı-kırmızılı kulübün 102. dönem yönetiminin belirlendiği ve Galatasaray Lisesinde gerçekleştirilen kongrede rakipleri Metin Öztürk, İbrahim Özdemir, Eşref Hamamcıoğlu ve Yiğit Şardan'ın üstünlük sağlayan Elmas, 38.
Türk - 19.06.2021
MÜSİAD KKTC Olağan Genel Kurulu yapıldı
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Şubesinin Olağan Genel Kurulu yapıldı.
Türk - 19.06.2021
Kızılay, Türkiye'ye sığınan geçici koruma altındakilere desteğini sürdürüyor
Türkiye'ye sığınan geçici koruma altındakilere desteğini sürdüren Türk Kızılayın, farklı şehirlerinde bulunan 16 aktif toplum merkezi ve 521 personel aracılığıyla bugüne kadar 1,7 milyon kişiye ulaştığı bildirildi.
Türk - 19.06.2021
Beşiktaş Kulübü, Galatasaray Kulübü Başkanlığına seçilen Burak Elmas'ı tebrik etti
Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden yayımlanan mesajda, "Galatasaray Spor Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda başkan seçilen Sayın Burak Elmas'ı kutlar, bu seçimin Türk sporu adına hayırlı olmasını dileriz.
Türk - 19.06.2021
Antalya Diplomasi Forumu'nda iş dünyası ve ekonomi diplomasisi ele alındı
Anadolu Ajansının (AA) "Global İletişim Ortağı" olduğu forum kapsamında düzenlenen ve gazeteci Andrea Sanke tarafından yönetilen "İş Dünyası ve Ekonomi Diplomasisi" konulu panele, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) ve Hollanda Senatosu eski Başkanı Rene van der Linden, Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Simone Kaslowski ve Akkuyu Nükleer AŞ Genel Müdürü Anastasia Zoteeva konuşmacı olarak katıldı.
Türk - 19.06.2021
Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu'ndan yabancı kuralına destek
Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) aldığı yeni yabancı kuralını desteklediklerini söyledi.
Türk - 19.06.2021
4 Yarışmanın Ödülleri Sahiplerini Buldu
Program Konya Çimento Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin hazırladığı Türkülerden oluşan konserle başladı.
Türk - 19.06.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Antalya Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda konuştu: (3)
Dışarıdan bakan herkesin bu tablonun farkında olduğunu vurgulayan Erdoğan, şunları söyledi: "Doğrudan Türkiye'ye saldıramayanların AK Parti'yi hedef aldığı gerçeğini Gezi olaylarından beri yaşadığımız sayısız hadisede hep birlikte gördük, yaşadık.
Türk - 19.06.2021
Uluslararası parlamenterler, diplomaside parlamentonun önemini konuştu
Anadolu Ajansının (AA) "Global İletişim Ortağı" olduğu forum kapsamında düzenlenen ve Türk dış politikası uzmanı Yusuf Erim'in yönettiği "Parlamenter Diplomasi: Parlamenter Diplomasinin Artan Önemi" konulu yuvarlak masa toplantısına Türkiye, Hollanda, Almanya, İsviçre, Ukrayna ve Kosova gibi ülkelerden parlamenterler konuşmacı olarak katıldı.
Türk - 19.06.2021
Son dakika haber! Erdoğan: "Son 8 yıldır kesintisiz yaşadığımız saldırılarda hedef doğrudan Türkiye'ydi, Türk milletinin istiklali, istikbali, kazanımları ve...
Son dakika haberleri... Erdoğan: "Son 8 yıldır kesintisiz yaşadığımız saldırılarda hedef doğrudan Türkiye'ydi, Türk milletinin istiklali, istikbali, kazanımları ve kazanacaklarıydı.
Türk - 19.06.2021
Türkiye ile Haiti arasında savunma sanayisi alanında iş birliği niyet beyanı imzalandı
Türkiye ile Haiti arasında savunma sanayisi iş birliğinin geliştirilmesine yönelik niyet beyanı imzalandı.
Türk - 19.06.2021
Karaman İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu'nun 12.02.2021 Tarihli ve 05 Numaralı Kararı
1-İlimizde Cumartesi ve Pazar günleri uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması süresince çiftçi kayıt sistemine kayıtlı olanların ürünlerin sulanması, gübrelenmesi, işlenmesi, budanması, ilaçlanması ve hasadının yapılması amacıyla, sabah en geç saat 09: 00'dan önce ikametlerinden ayrılıp tarla/bağ ve bahçelerine gidebilmelerine, 2- Yukarıda belirtilen kişilerin akşam en geç saat 18: 00' e kadar ikametlerine dönebilmelerine, bu saatler dışında araçla şehir içinde bulunmalarının yasaklanmasına, 3-Alınan kararlara uymayanlara Umumi Hıfzıssıhha Kanununun ilgili maddeleri gereğince idari işlem tesis edilmesine ve konusu suç teşkil eden davranışlara ilişkin Türk Ceza Kanununun 195 inci maddesi kapsamında gerekli adli işlemlerin başlatılmasına, Oy birliği ile karar verilmiştir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türk Haberleri | Türk Haber - Haberler - Sayfa 3 - Türk haberleri, son dakika türk haber ve gelişmeleri burada. BBP Genel Başkanı Destici İzmir HDP İl Binası'na yapılan saldırıyı kınadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.06.2021 06:56:06. #1.13#

title