Toprak Mahsulleri Ofisi Haberleri

Toprak Mahsulleri Ofisi haber, Toprak Mahsulleri Ofisi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Toprak Mahsulleri Ofisi - 30.09.2020
TMO Barış Pınarı Harekatı bölgesinde hububat alımına başladı
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından Barış Pınarı Harekatı ile terörden temizlenen Suriye'nin Rasulayn ilçesinde hububat alımına başlandığı bildirildi.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 30.09.2020
TMO'nun ithalat yoluyla yapacağı tarımsal ürün alımlarına ilişkin esaslar belirlendi
Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğünün (TMO) faaliyet alanı kapsamında yer alan tarımsal ürünlerde üretimin yetersiz olması nedeniyle ürün fiyatlarında meydana gelebilecek olağanüstü dalgalanmaların önlenmesi veya ürünlerde fiyat istikrarının sağlanması amacıyla yapacağı ihalelere...
Toprak Mahsulleri Ofisi - 25.09.2020
Son dakika haber: Elektronik satış salonlarıyla çiftçinin daha çok kazanacak
Son dakika haberine göre Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü Ahmet Güldal, elektronik satış salonlarıyla çiftçinin daha çok kazanacağı güvenli bir alışveriş ortamının sağlanacağını söyledi.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 25.09.2020
TMO müdahale alımlarıyla üreticinin yüzünü güldürüyor
Son dönemde ana görev alanında bulunan hububat ve bakliyat gibi tarım ürünlerinin dışında fındık, kuru üzüm, kuru incir ve kuru kayısı gibi tarım ürünlerinde de devreye giren Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), piyasa düzenleyici rolünde yaptığı müdahale alımlarıyla üreticinin yüzünü güldürüyor.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 23.09.2020
TMO'nun kayısı alımı Baskil'deki üreticileri sevindirdi
Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) kayısı alımına başlaması Baskil'de sevinçle karşılandı.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 18.09.2020
AK Parti Malatya Milletvekili Çalık, TMO'nun kayısı alımı yapacağını açıkladı
AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) kayısı alımına 21 Eylül Pazartesi günü başlayacağını bildirdi.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 18.09.2020
TMO kuru incirde müdahale alımına hazır
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü Ahmet Güldal, kuru incirde müdahale alımına hazır durumda bulunduklarını ancak şu anda piyasada üretici lehine bir alım satımın söz konusu olduğunu belirterek, "Herhangi bir fiyat vermeden ya da açıklamadan kuru incir piyasasını takip ediyoruz.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 13.09.2020
TMO'nun fiyatları üreticiyi sevindirdi
Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) buğday ve arpa satış fiyatlarını değerlendiren Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan, "TMO'nun açıkladığı ekmeklik ve makarnalık buğday ile arpa fiyatları kamuoyunu mutlu etmiştir" dedi.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 12.09.2020
Bursa Ticaret Borsası, yetkili sınıflandırıcılık hizmeti için gün sayıyor
Bursa Ticaret Borsası Laboratuvar ve Depoculuk A.Ş. yetkili sınıflandırıcı lisans denetimi, referans yetkili sınıflandırıcı olarak Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Ürün Teknoloji ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirildi.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 10.09.2020
Fındık üreticisine emanet uyarısı
Çiftçinin bu durumun farkında olduğunu ve pazara ürün girişinde durağanlık yaşandığının altını çizen Karan, "Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) ile serbest piyasanın alım fiyatı aynı seviyede olmasına rağmen ne TMO'ya ne de serbest piyasada fındık satışı var.
Toprak Mahsulleri Ofisi - 07.09.2020
TMO, buğday ve arpa satış fiyatlarını belirledi Açıklaması
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü, satış fiyatlarının, ekmeklik buğdayda ton başına 1775 lira, makarnalık buğdayda ton başına 1950 lira, arpada ise ton başına 1350 lira olarak belirlendiğini bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Toprak Mahsulleri Ofisi Haberleri | Toprak Mahsulleri Ofisi Haber - Haberler - Sayfa 6 - Toprak Mahsulleri Ofisi haberleri, son dakika toprak mahsulleri ofisi haber ve gelişmeleri burada. TMO Genel Müdürü Güldal, fındıkta referans fiyatlarının makul karşılandığını açıkladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 4.8.2021 06:07:24. #1.14#

title