RAMAZAN ŞİMŞEK HABERLERİ

Ramazan Şimşek Haberleri

Ramazan Şimşek haber, Ramazan Şimşek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ramazan Şimşek - 31.5.2019
Gölbaşı'nda "Hilal Kart ve Sosyal Market" uygulaması başladı
ANKARA(AA) - Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'in seçim vaatleri arasında yer alan "Hilal Kart ve Sosyal Market" kampanyaları başladı.
Ramazan Şimşek - 31.5.2019
Gölbaşı Belediyesi'nden bayram denetimi
Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'in katılımıyla yapılan denetimlerde işletmelerde hijyen, sağlığa uygunluk, vergi levhası ve eğitim sertifikası kontrolleri yapıldı.
Ramazan Şimşek - 30.5.2019
Bakan Selçuk, şehit ve gazi aileleriyle iftarda buluştu
İftara, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un eşi Rana Selçuk'un yanı sıra Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan ve Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek de katıldı.
Ramazan Şimşek - 28.5.2019
Gölbaşı'nda Çevre Şenliği
Bu yıl 4. düzenlenen Çevre Şenliği Atatürk Sahil Parkı'nda Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, İlçe Emniyet Müdürü Murat Sapmaz, belediye başkan yardımcıları ve Gölbaşı İlkokulu'nda okuyan 150 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Ramazan Şimşek - 25.4.2019
Sıfır Atık Projesi'nde Üretilen Gübreyle Tohum Ektiler
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan himayesinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen 'Sıfır Atık Projesi' kapsamında, Ankara'da Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün bahçesine kompost makinesi kuruldu. Projenin tanıtım programına Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileri katıldı.
Ramazan Şimşek - 25.4.2019
Gölbaşı Belediyesi'nden 'Sıfır Atık' Projesi'ne Tam Destek
Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Bahçesine kurulan Kompost Makinesi Tanıtım programına Gölbaşı Kaymakamı Tülay BaydarBilgihan, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Belediye Birim Müdürleri ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileri katıldı.
Ramazan Şimşek - 23.4.2019
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Temsili kaymakam, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı'yı arayarak, sınıf kapasitesinin fazla olduğunu ve bu nedenle de okulların çoğaltılması talimatını verdi. Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'i de arayan Örentaş, okullara "Beceri Atölyesi" yapılmasını istedi.
Ramazan Şimşek - 1.4.2019
Ankara Gölbaşı'nda, MHP'li Ramazan Şimşek Başkan Oldu
Gölbaşı'nda, MHP'li Ramazan Şimşek başkan olduMehmet DEMİRGÖLBAŞI (Ankara), (DHA) - ANKARA'nın Gölbaşı ilçesinde belediye başkanlığına, yerel seçimin resmi olmayan sonuçlarına göre, 'cumhur ittifakı'nın MHP'li adayı Ramazan Şimşek (51) seçildi.
Ramazan Şimşek - 1.4.2019
Gölbaşı'nda, MHP'li Ramazan Şimşek Başkan Oldu
ANKARA'nın Gölbaşı ilçesinde belediye başkanlığına, yerel seçimin resmi olmayan sonuçlarına göre, 'cumhur ittifakı'nın MHP'li adayı Ramazan Şimşek (51) seçildi.
Ramazan Şimşek - 31.3.2019
Ankara'da Kesin Olmayan Sonuçlara Göre İlçe Belediye Başkanları Belli Oldu
Ankara'da sandıklar açılmaya devam edilirken, kesin olmayan rakamlara göre ilçe belediye başkanları belli oldu.
Ramazan Şimşek - 31.3.2019
Bitlis Son
MERKEZToplam Sandık : 105Toplam Seçmen : 31.004Açılan Sandık : 104Açılan Sandık Oranı : % 99,05Kullanılan Oy : 23.698Geçerli Oy : 22.846Katılım Oranı : % 76,6PARTİADAYOY ORANIOY SAYISIAK PARTİNESRULLAH TANĞLAY% 44,3110.123HDPFARUK İŞLEK% 33,27.585SAADET PARTİSİYAŞAR BUHAN% 18,184.
Ramazan Şimşek - 30.3.2019
Partilerin Üstünde Memleketi Düşünmek Mecburiyetindesiniz"
Bahçeli, terörle mücadelede keskin adımlar atılarak terörün 41 yıllık silahlı ve silahsız propaganda döneminin aşıldığını ve Türkiye'nin bugün çok önemli bir noktaya geldiğini ifade ederek, konuşmasına şöyle devam etti: "Huzur yaklaşıyor, terörün sonu görülüyor ve kökü kazınıyor. Böyle bir ortamda dağda yok ettiklerinizi belediyelerde göreve getiremezsiniz. 'Üç tane belediye kazanacağım, üç tane oy fazla alacağım' diyerek Mehmetçiği yok farz edemezsiniz. Onun mücadelesini görmemezlikten gelemezsiniz. Binlerce şehidimizi unutamazsınız. Bu sebepten dolayı aradaki sızmaları şöyle böyle demokrasi kavramları arasında iyi görerek hareket etmek durumundayız. Terörle mücadelede dağa çıkamayanlar, kalkmışlar PKK'nın şemsiyesi altında mahalli idarelerde iktidar olmaya çalışıyorlar. Buna mani olmak lazımdır." Bahçeli, konuşmasının sonunda Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ile Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek'e destek istedi.
Ramazan Şimşek - 28.3.2019
Yerel Seçime Doğru
MHP Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ramazan Şimşek, "Seçildiğimizde hiçbir ayrım yapmayacağız, herkese eşit hizmet sunacağız." dedi.
Ramazan Şimşek - 28.3.2019
Yerel Seçime Doğru
Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ramazan Şimşek, "Gölbaşı'nı hem atıktan kurtaracağız hem de kendi enerjimizi üreteceğiz.
Ramazan Şimşek - 28.3.2019
MHP'li Ramazan Şimşek: "Konya Yolu Üzerinde Gölbaşı Biyoenerji Santrali Kuracağız"
Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ramazan Şimşek, atıkları enerjiye dönüştürmek için hemen harekete geçeceklerini ve biyoenerji santrali kurulacağını söyledi.
Ramazan Şimşek - 27.3.2019
Gölbaşı Bizim Yaşama, Üretme, Paylaşma Alanımızdır"
Cumhur İttifakı'nın MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, "Gölbaşı bizim yaşama, üretme, paylaşma alanımızdır.
Ramazan Şimşek - 27.3.2019
Özhaseki: Muhtarın Telefonuna Çıkmayan Adamı İlk Günden Gönderirim (3)
'BUNLARA ACINMAZ' Cumhur İttifakı'nın Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ramazan Şimşek'in proje tanıtım toplantısına katılan Özhaseki, seçimle iş başına gelmiş olmanın kimseye suç işleme serbestisi sağlamayacağını belirterek, "Ben de beş kere belediye başkanlığına seçildim, her istediğimi yapabilir miyim, parayı çalıp dağa gönderebilir miyim? Devletin dibine dinamit koyabilir miyim? Öyle bir şey var mı? Eğer yaparsanız, cezasını çekersiniz.
Ramazan Şimşek - 27.3.2019
Özhaseki: "Gölbaşı'nda Çamur Temizleme İşi Bitecek"
Özhaseki, MHP Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ramazan Şimşek'in Proje Tanıtım Toplantısı'na katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ramazan Şimşek Haberleri | Ramazan Şimşek Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Ramazan Şimşek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ramazan Şimşek kimdir, hayatı ve biyografisi. Sorunlara yerinde çözüm.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 01:49:15. #1.15#
title