Özgürlük Haberleri

Özgürlük haber, Özgürlük son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özgürlük - 04.07.2021
Son dakika haberi! Hapis cezasına çarptırılan eski Güney Afrika Cumhurbaşkanı Zuma basına konuştu Açıklaması
Destekçilerine her türlü baskıya rağmen mücadeleye devam edeceği sözünü veren Zuma, "Hiçbir zaman özgürlük için yalvarmadım.
Özgürlük - 03.07.2021
Senegal'de muhalif lider Sonko'dan Fransa'ya tepki Açıklaması
Kendisini "radikal muhalif" olarak tanımlayan Sonko, ceza kanunundaki değişikliği "özgürlüklerin katliamı" şeklinde niteledi.
Özgürlük - 03.07.2021
Batman'da 16 Temmuz'a kadar düzenlenecek etkinlikler Valilik iznine bağlandı
Valilikten yapılan açıklamada, kamu düzeni ve güvenliğinin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi, temel hak ve özgürlükler ile başkalarının hak ve özgürlüklerinin ve genel asayişin korunması ile şiddet olaylarının yaygınlaşmasının önlenmesi amacıyla il merkezinde her türlü eylem ve etkinliklerin 16 Temmuz'a kadar izne bağlandığı belirtildi.
Özgürlük - 03.07.2021
Türkiye'den ABD'nin İnsan Ticareti Raporu'na tepki
Terör örgütü PKK/YPG güdümündeki sözde "Suriye Demokratik Güçleri"nin Suriye'de çocukların zorla silah altına alınması, kaçırılması, özgürlükten mahrum bırakılması, okulların askeri amaçlarla kullanılması gibi birçok ihlal ve ağır suç işlediği, BM Çocuklar ve Silahlı Çatışma Özel Temsilcisi Virginia Gamba'nın 21 Haziran 2021 tarihli raporuyla da sabittir.
Özgürlük - 02.07.2021
Etkinlikleri İzne Bağlama Kararı-02.07.2021
İlimizde milli güvenliğin sağlanması, kamu düzeni ve güvenliğinin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi, temel hak ve özgürlükler ile başkalarının hak ve özgürlüklerinin ve genel asayişin korunması ile şiddet olaylarının yaygınlaşmasının önlenmesi, halk sağlığının korunması amacıyla...
Özgürlük - 02.07.2021
Cammu Keşmir'de Hindistan güvenlik güçleri 5 direnişçiyi öldürdü
Protestocular ise "Hindistan'a dön" ve "Özgürlük istiyoruz" sloganları attı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Özgürlük Haberleri | Özgürlük Haber - Haberler - Sayfa 10 - Özgürlük haberleri, son dakika özgürlük haber ve gelişmeleri burada. 'Türkiye'de yaşadığım için kendimi şanslı hissediyorum'.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.7.2021 06:09:20. #1.14#

title